Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku

| Výrobce: | Zeiss |
| Cena s DPH : | 69 590,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 859,67 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 2 363,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
Puškohled Zeiss Victory HT 2,5-10x50. Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku.Již vás nebude tolik tlačit čas a můžete čekat o několik rozhodujících minut déle na perfektní zásah.Puškohled se dá univerzálně použít pro lov v pohybu i čekané
Řada Victory HT - standard nejvyšší kvality prémiové třídy Carl Zeiss
Upozornění: Dodací lhůta platí pro model s Osnovou 60 a tubus bez šíny. Jiná varianta je na objednání a k dodání do 2 týdnů.
ŘEKNĚTE SI O SLEVU: Napište nám na lovecka-optika@email.cz Nabídneme Vám nejlepší možnou cenu.
Technické údaje:
| Zvětšení | 2,5 - 10 x |
| Účinný průměr objektivu | 37.7 - 50 mm |
| Průměr výstupní pupily | 15-5 mm |
| Soumrak faktor | 7,1 až 4,22 |
| Šířka zorného pole ve 100m | 14.6 m - 4.1 m |
| Cíl úhel pohledu | 8,5 až 2,3 ° |
| Dioptrické korekce | 2/-4dpt |
| Oční reliéf | 90 mm |
| Parallax | 100 |
| Úprava do 100m | 140 cm |
| Úprava za proklik na 100 m | 1 cm |
| Průměr tubusu | 30 mm |
| Okulár | 42 mm |
| Průměr tubusu objektivu | 56 mm |
| Vodotěsnost | 400 mbar |
| Provozní teplota ° C | 50 ° C |
| Délka | 321 mm |
| Hmotnost | 550 g |
Použití:
| Dangerous Game | |||||
| Stalking | |||||
| Stand Day | |||||
| Stand Dusk | |||||
| Plains | |||||
| Mountain | |||||
| Long-Range | |||||
| Target Shooting |
| Cena s DPH | 125 116,- Kč |
| Cena s DPH | 10 396,- Kč |
| Cena s DPH | 116 980,- Kč |
Rychloupínací montáž Innomount Montáž Innomount je rychloupínací montáž určená pro lovecké kulovnice Blaser, Sauer, Merkel a další se shienou 14/15mm Innomount má vlastní rychloupínací mechanismus, který umožňuje opětovné ...
Špičkový puškohled 5-25x56 -nový model pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Taktická osnova Tremor3 Schmidt-Bender 5-25x56 PM II LP DT27 MTC NG je špičkový puškohled s brilantní optikou a ...
Puškohled Swarovski Z8i s osimnásobným zoomem spolu s vynikající optikou zajistí, že budete dokonale vybaveni pro každou situaci při lovu. Puškohled má přitom tubus o pstandardním průměru 30mm. Puškohled Swarovski Z8i s ...
Montáž MAK Makuick pro Blaser, Sauer - základna Montáž Makuick je rychloupínací montáž určená pro lovecké kulovnice Blaser, Sauer, Merkel a další se shienou 14/15mm MAKuick má vlastní rychloupínací mechanismus, který umožňuje ...
Unikátní kolimátor určený pro střelbu z brokovnice. Jeho použití zvýší pravděpodobnost zásahu o 30-60% dle zkušeností střelce REDRING, nebo-li „červený kroužek“, je první optický zaměřovač vyvinutý speciálně pro ...
Druhá generace puškohledů Blaser B1 posunuje možnosti ještě dále. BLASER B1 4-20X58 IC POWERFUL LIGHT RESERVE 58 mm OBJECTIVE LENS DIAMETER Compared to riflescopes featuring a 56 mm objective lens diameter, 58 mm provide an additional ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Nová ultra jemná osnova LRR Schmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je špičkový puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Podrobný popis Špičková tepelná citlivost Termovizní zaměřovač Thermion 2 XQ50 PRO ...
Puškohled Swarovski Z8i s osimnásobným zoomem spolu s vynikající optikou zajistí, že budete dokonale vybaveni pro každou situaci při lovu. Puškohled má přitom tubus o pstandardním průměru 30mm. Puškohled Swarovski Z8i s ...
Sluneční clona ZCO Sluneční clona ZCO pro puškohledy ZCO d56mm