Nová generace puškohledů Blaser B2 posunuje možnosti ještě dále.

| Výrobce: | Blaser |
| Cena s DPH : | 46 121,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 1 891,76 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 563,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 14 dní |
B2 mají nyní šesti-násobný zoom pro pokrytí všech loveckých potřeb pouze jedním puškohledem. Puškohohledy Blaser B2 mají kříž ve 2. ohniskové rovině. Tj kříž se nemění a zůstává stejný pro celý rozsah zvětšení. Změny doznal i průměr tubusu, který je nyní 30mm. Díky tomu může být celá konstrukce kompaktnější a tím pádem menší, což je nezanedbatelný parametr při lovu, kde je každé deko znát.
Kříž:
iC - Ilumination control
Tubus
Paralaxa
Ovládací prvky
Balistická věžička QDC+
| model | B2 2,5 x 15 x 56 iC |
| zvětšení | 2,5 x 15 x |
| účinný průměr objektivu | 24,5 - 56 mm |
| výstupní pupila | 9,8 - 3,7 mm |
| zorné pole/100 m | 16 - 2,6 m |
| vyrovnání dioptrií | -3/+2 |
| rozsah korekce výška/strana | +-125/+-60 |
| paralax | 50 m - ∞ |
| délka (mm)/váha (g) | 273/615 |
| Cena s DPH | 1 080,- Kč |
Montáž INNOMOUNT ZERO s konstatním utahovacím momentem. Montáž je vždy utažena konstantním momentem a tím dojde k naprosto přesnému výstřelu. Základní specifikace Montáž ZERO na kulovnici Blaser INNOMOUNT Materiál - ocelové ...
Puškohled Leica Magnus 1,8-12x50 je univerzální puškohled pro střelbu jak na zvěř v pohybu, tak i pro lov na větší vzdálenosti Základní specifikace Puškohled Leica Magnus 1,8 –12 x 50 funkce: Luxusní puškohled Leica Magnus ...
Puškohled Swarovski Z6i 2,5-15x44 druhé generace je špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. LEGENDA POKRAČUJE. PUŠKOHLEDY ...
MeoStar R1r 3-12x56 RD je nejoblíbenější typ puškohledu Meopta v celé Evropě, neboť je univerzální pro jakékoliv aktivity i pro lov za šera. MeoStar R1r 3-12x56 RD je nejoblíbenější typ puškohledu Meopta v celé Evropě, neboť je ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Thermion 2 LRF XP50 PRO PreviousNext První termovizní puškohled s klasickým designem a vestavěným ...
Swarovski X5i je puškohled s výbornou světelností, který lze využít především ke sportovní střelbě a ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Řada puškohledů Swarovski X5(i) je určena pro lov a ...
ZC527 je ultimativní puškohled rakouské firmy Zero Compromise Optic. Puškohled má jednu z nejlepších optik na světě a je oceňován střelci a experty napříč kontinenty ZC527 5-27x56 je puškohled rakouské firmy Zero Compromise Optic ...
Puškohled Swarovski X5i s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Řada puškohledů Swarovski X5(i) je určena pro lov a střelbu na extrémní ...
6-ti násobný zoom předurčuje tento puškohled k všestrannému využití jak pro lov rychle se pohybující zvěř na krátké vzdálenosti, tak i na lov zvěře na velkou vzdálenost při maximálním zvětšení. MeoStar R2 2-12x50 RD ...
Špičkový puškohled 5-25x56 -nový model pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Taktická osnova Tremor3 Schmidt-Bender 5-25x56 PM II LP DT27 MTC NG je špičkový puškohled s brilantní optikou a ...