Lovecký puškohled s praktickým rozsahem zvětšení 1,5x až 6x, umožňujícím jeho využíti jak na společných naháňkách, tak i individuální čekané. Puškohled je vybaven osnovou s červeným bodem, je stavěn k použití i na silné ráže s energií až do 7000J, je voděodolný a plněný dusíkem.

| Výrobce: | Yukon |
| Cena s DPH : | 10 980,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 451,48 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 373,12 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Dusík | 7000J | IPX7 | Zorné pole | Červený bod |
![]() |
Plná voděodolnost Zaměřovač Jaeger splňuje třídu voděodolnosti IPX7 a proto muže se používat při atmosferických srážkách libovolné intenzity a dokonce vydrží ponoření i přímo do vody. |
![]() |
Zaměřovač Jaeger je naplněn suchým dusíkem, který brání vzniku a usazení uvnitř puškohledu srážek vody při náhlé změně okolní teploty. |
![]() |
Zesílený tubus Puškohled Jaeger má jednodílný tubus, který je navíc zpevněn s ohledem na jeho možné použíti s digitální nebo termovizní objektivovou předsádkou. |
![]() |
Vysoká odolnost na zpětný raz Mechanika zaměřovače Jaeger je navržená aby splnila požadavek na jeho bezproblémové použití se zbraní velké kinetické energií zpětného rázu, např. ráže 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375 atd. |
![]() |
Široké zorné pole Puškohledy Jaeger mají široké zorné pole bez zkreslení a jiných optických vad v obraze, které umožňuje rychlé a spolehlivé zaměření cíle. Speciální konstrukce okuláru navíc odstraňuje tzv. „tunelový efekt" při pohledu přes puškohled tj. při spravené poloze oka pozorovatelé obraz zcela ztrácí černé okraje a pohled přes puškohled je tak mnohem příjemnější a přirozenější. |
![]() |
Vynulování rektifikačních stavítek Konstrukce stavítek vertikálního a horizontálního posuvu kříže umožňuje po nastřelení puškohledu na zbraně jejích jednoduché a rychle vynulování. |
![]() |
Záměrná osnova se světelným bodem Kříž zaměřovače Jaeger je umístěn ve druhé (zadní) ohniskové rovině a tak nedochází ke změně velikosti kříže a tím i zbytečně velkému zakrytí křížem cíle při větších zvětšeních. Pro lepší zaměření kříž má v centru světelný bod, jehož regulace jasu má široký rozsah intenzit tak, aby pokryla běžné světelné podmínky použití puškohledu. Pro rychlé zapnutí nebo výpnutí bodu ovladáč má mezipolohy se stavem „vypnuto". |
Dostupné osnovy: X01i, T01i
Záruční doba: 10let
| Zvětšení: | 1 - 4x |
| Průměr objektivu: | 24 mm |
| Zorný úhel: | 20,4 ... 5,1° |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Dioptrická korekce: | -2,5 ... +2,5dioptrie |
| Průměr výstupní pupily: | 16 ... 6mm |
| Oční reliéf: | 90mm |
| Voděodolnost: | Ano, IPX7 |
| Typ kříže: | T01i |
| Plnění dusíkem: | Ano |
| Provozní teploty: | -30 ... +60 °C |
| Max. energie: | 7 000 J |
| Krok rektifikace: | 14,5 ( 1/2MOA) mm/100m |
| Napájení: | 3V (typ CR2354) V |
| Délka: | 237 mm |
| Hmotnost: | 0,47kg |
Nový Blaser kolimátor RD20 je mnohem kompaktnější a má čistější linie při zlepšení výkonu Kolimátor BLASER RD20 Pozor Akce: Cena včetně montáže Blaser Bleskově na cíli … velikost bodu 2 MOA = 29 mm/50 m a 58 mm/100 m … 30 ...
Puškohled Swarovski Z6i 1-6x24 druhé generace je špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Z6(i) 1-6x24 - Specialista na lov ...
ZC527 je ultimativní puškohled rakouské firmy Zero Compromise Optic. Puškohled má jednu z nejlepších optik na světě a je oceňován střelci a experty napříč kontinenty ZC527 5-27x56 je puškohled rakouské firmy Zero Compromise Optic ...
Nejkratší odstřelovačský puškohled s brilantním optickým výkonem a velkým zorným polem. 35Mil a paralaxa Schmidt-Bender PM II Ultra Short 5-20x50 byl vyvinutý pro speciální síly a vysokou manévrovatelnost a mobilitu. Jeho délka ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Termovizní zaměřovač Thermion 2 LRF XG50 PreviousNext První termovizní puškohled s ...
Puškohled Swarovski Z8i s osimnásobným zoomem spolu s vynikající optikou zajistí, že budete dokonale vybaveni pro každou situaci při lovu. Puškohled má přitom tubus o pstandardním průměru 30mm. Puškohled Swarovski Z8i s ...
Meopta ZD 6-24x56. Nejvýkonnější puškohled pro špičkové odstřelovače je navržen pro střelbu na dlouhou vzdálenost a osvětlený záměrný obrazec MilDot 2 s dálkoměrnou stupnicí slouží k přesnému odhadu vzdálenosti cíle. ...
Nové puškohledy Conquest V6. Kvalita Zeiss v ceně Meopty Puškohledy Conquest V6 - velkorysý rozsah zvětšení 6x Záměrná osnova 60, průměr tubusu 30 mm se šínou i bez. Puškohledy řady Conquest mají prostup světla 92% a více. ...
Exos - puškohled od prémiové německé značky se špičkovým sklem, výbornou mechanikou a navíc za dobré peníze Schmidt-Bender Exos 1-8x24 TMR Naháňkový Exos TMR s rozsahem zvětšení 1-8x umožňuje zamířit na rychle se pohybující ...
Puškohled Leica Magnus 1,8-12x50 je univerzální puškohled pro střelbu jak na zvěř v pohybu, tak i pro lov na větší vzdálenosti Základní specifikace Puškohled Leica Magnus 1,8 –12 x 50 funkce: Luxusní puškohled Leica Magnus ...