Kompaktní a lehký puškohled s širokým rozsahem zvětšení 3x až 9x a nabídkou křížů určených jak pro lovecké zbraně, tak i sportovní. Puškohled je vybaven osnovou s červeným bodem, je stavěn k použíti i na silné ráže s energií až do 7000J, je voděodolný a plněný dusíkem.

| Výrobce: | Yukon |
| Cena s DPH : | 11 580,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 476,15 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 393,51 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Dusík | 7000J | IPX7 | Zorné pole | Červený bod |
![]() |
Plná voděodolnost Zaměřovač Jaeger splňuje třídu voděodolnosti IPX7 a proto muže se používat při atmosferických srážkách libovolné intenzity a dokonce vydrží ponoření i přímo do vody. |
![]() |
Zaměřovač Jaeger je naplněn suchým dusíkem, který brání vzniku a usazení uvnitř puškohledu srážek vody při náhlé změně okolní teploty. |
![]() |
Zesílený tubus Puškohled Jaeger má jednodílný tubus, který je navíc zpevněn s ohledem na jeho možné použíti s digitální nebo termovizní objektivovou předsádkou. |
![]() |
Vysoká odolnost na zpětný raz Mechanika zaměřovače Jaeger je navržená aby splnila požadavek na jeho bezproblémové použití se zbraní velké kinetické energií zpětného rázu, např. ráže 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375 atd. |
![]() |
Široké zorné pole Puškohledy Jaeger mají široké zorné pole bez zkreslení a jiných optických vad v obraze, které umožňuje rychlé a spolehlivé zaměření cíle. Speciální konstrukce okuláru navíc odstraňuje tzv. „tunelový efekt" při pohledu přes puškohled tj. při spravené poloze oka pozorovatelé obraz zcela ztrácí černé okraje a pohled přes puškohled je tak mnohem příjemnější a přirozenější. |
![]() |
Vynulování rektifikačních stavítek Konstrukce stavítek vertikálního a horizontálního posuvu kříže umožňuje po nastřelení puškohledu na zbraně jejích jednoduché a rychle vynulování. |
![]() |
Záměrná osnova se světelným bodem Kříž zaměřovače Jaeger je umístěn ve druhé (zadní) ohniskové rovině a tak nedochází ke změně velikosti kříže a tím i zbytečně velkému zakrytí křížem cíle při větších zvětšeních. Pro lepší zaměření kříž má v centru světelný bod, jehož regulace jasu má široký rozsah intenzit tak, aby pokryla běžné světelné podmínky použití puškohledu. Pro rychlé zapnutí nebo výpnutí bodu ovladáč má mezipolohy se stavem „vypnuto". |
Dostupné osnovy: X01i, X02i, T01i, M01i
Záruční doba: 10let
| Zvětšení: | 3 - 12x |
| Průměr objektivu: | 56 mm |
| Zorný úhel: | 6.9 ... 1.7° |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Dioptrická korekce: | -2,5 ... +2,5dioptrie |
| Průměr výstupní pupily: | 6 ... 15mm |
| Oční reliéf: | 90mm |
| Voděodolnost: | Ano, IPX7 |
| Typ kříže: | X02i |
| Plnění dusíkem: | Ano |
| Provozní teploty: | -30 ... +60 °C |
| Max. energie: | 7 000 J |
| Krok rektifikace: | 7 mm/100m |
| Napájení: | 3V (typ CR2354) V |
| Délka: | 357 mm |
| Hmotnost: | 0,68kg |
Nová generace puškohledů Blaser B2 posunuje možnosti ještě dále. Pro novou generaci puškohledů B2 se Blaser rozhodl udělat zásadní koncepční změny konstrukce. B2 mají nyní šesti-násobný zoom pro pokrytí všech loveckých ...
Nový Pulsar Thermion DUO je první multispektrální pulsar s F 1.0 Podrobný popis První multispektrální lovecký zaměřovač Pulsar Thermion Duo DXP otevírá novou stránku v historii lovecké optiky Pulsar. Jedná se o první komerční ...
SB ShortDot Dual CC je taktický a lovecký puškohled pro střelbu na krátkou a střední vzdálenost a cíl v pohybu. Schmidt-Bender 1-8x24 PM II ShortDot Dual CC Schmidt und Bender 1-8x24 PM II ShortDot Dual CC s rozsahem zvětšení 1-8x ...
Puškohled pro sportovní střelbu a střelbu na extrémní vzdálenosti Puškohled s osvětlenou osnovou - Kahles K1050i FT 10-50x56 Puškohled pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Velmi jemná osnova překrývá minimálně cíl. ...
T-96 je první puškohled na světě s transmisí světla 96%. To Vám umožní déle sledovat a lovit zvěř, na kterou tak dlouho čekáte... Schmidt Bender Polar T96 V české kotlině není myslivcům značka Schmidt und Bender (SB) příliš ...
Nová třída puškohledů Zeiss Victory V8 mod 2023, průměr tubusu 30mm. Zeiss Victory V8 1,1-8x24 s osmi-násobným zoomem, opravdový speciál pro naháňky i běžnou střelbu. - Optické elementy ze skla Schott kvality HT, důrazně ...
Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku Puškohled Zeiss Victory HT 2,5-10x50. Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku.Již vás nebude tolik tlačit čas a můžete čekat o několik ...
Nová řada puškohledů Kahles s pětinásobným zoomem a volitelně s integrovanou lištou Puškohled s neosvětlenou osnovou - Kahles Helia 5 2,4-12x56 Horká novinka od renomovaného výrobce špičkové pozorovací optiky, rakouské firmy ...
Puškohled Swarovski Z6i 2-12x50 druhé generace je špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. LEGENDA POKRAČUJE. PUŠKOHLEDY ...
Puškohled Swarovski Z6i 2,5-15x56 druhé generace e špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Základní specifikace Puškohled ...