Puškohled určený pro střelbu na naháňkách se širokým zorným polem.

| Výrobce: | Zeiss |
| Cena s DPH : | 50 965,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 094,31 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 730,83 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
Zeiss Victory HT 1.1–4x24 Specialista na naháňkový lov.S obzvláště velikým zorným polem o 38 metrech a širokou výstupní pupilou získáte okamžitě přehled o situaci.Nová osnova 54 byla vytvořena pro optimální funkci i bez zapnutého světelného bodu.Světelný bod je ten nejjemnější a nejjasnější na světě.
ŘEKNĚTE SI O SLEVU: Napište nám na lovecka-optika@email.cz Nabídneme Vám nejlepší možnou cenu.
Technické údaje:
| Zvětšení | 1,1 - 4 x |
| Účinný průměr objektivu | 16.3 - 24 mm |
| Průměr výstupní pupily | 14.8 - 6 mm |
| Soumrakový faktor | 3,1 až 9,8 |
| Šířka zorného pole ve 100m | 38 m - 10.5 m |
| Cíl úhel pohledu | 21,5 až 6 ° |
| Dioptrické korekce | 2/-4dpt |
| Oční reliéf | 90 mm |
| Parallax | 100 |
| Úprava do 100m | 300 cm |
| Úprava za proklik na 100 m | 1 cm |
| Průměr tubusu | 30 mm |
| Okulár | 42 mm |
| Průměr tubusu objektivu | 30 mm |
| Vodotěsnost | 400 mbar |
| Provozní teplota ° C | 50 ° C |
| Délka | 289 mm |
| Hmotnost | 465 g |
Použití:
| Dangerous Game | |||||
| Stalking | |||||
| Stand Day | |||||
| Stand Dusk | |||||
| Plains | |||||
| Mountain | |||||
| Long-Range | |||||
| Target Shooting |
Puškohled Swarovski Z6i 1-6x24 druhé generace je špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Z6(i) 1-6x24 - Specialista na lov ...
Exos - puškohled od prémiové německé značky se špičkovým sklem, výbornou mechanikou a navíc za dobré peníze Schmidt-Bender Exos 1-8x24 TMR Naháňkový Exos TMR s rozsahem zvětšení 1-8x umožňuje zamířit na rychle se pohybující ...
Puškohled Swarovski Z6i 1-6x24 druhé generace je špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Z6(i) 1-6x24 - Specialista na lov ...
ShortDot CC je taktický/ naháňkový puškohled pro střelbu na krátkou a střední vzdálenost a cíl v pohybu. Schmidt-Bender 1-8x24 PM II ShortDot CC Schmidt und Bender 1-8x24 PM II ShortDot CC s rozsahem zvětšení 1-8x umožňuje zamířit ...
Exos - puškohled od prémiové německé značky se špičkovým sklem, výbornou mechanikou a navíc za dobré peníze Schmidt-Bender Exos 1-8x24 Naháňkový Exos s rozsahem zvětšení 1-8x umožňuje zamířit na rychle se pohybující zvěř. ...
Nová třída puškohledů Zeiss Victory V8 mod 2023, průměr tubusu 30mm. Zeiss Victory V8 1,1-8x24 s osmi-násobným zoomem, opravdový speciál pro naháňky i běžnou střelbu. - Optické elementy ze skla Schott kvality HT, důrazně ...
Nová řada puškohledů Kahles s pětinásobným zoomem a volitelně s integrovanou lištou Puškohled s osvětlenou osnovou - Kahles Helia 5 1-5x24 Horká novinka od renomovaného výrobce špičkové pozorovací optiky, rakouské firmy ...
SB ShortDot Dual CC je taktický a lovecký puškohled pro střelbu na krátkou a střední vzdálenost a cíl v pohybu. Schmidt-Bender 1-8x24 PM II ShortDot Dual CC Schmidt und Bender 1-8x24 PM II ShortDot Dual CC s rozsahem zvětšení 1-8x ...
Puškohled Swarovski Z6i 1-6x24 druhé generace je špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Z6(i) 1-6x24 - Specialista na lov ...
Nejkratší odstřelovačský puškohled s brilantním optickým výkonem a obrovským rozsahem korekce 35Mil se hodí pro střelbu na krátké až velmi dlouhé vzdálenosti. Schmidt-Bender PM II Ultra Short 5-20x50 byl vyvinutý pro speciální ...