Všestranný puškohled, jak na naháňky tak pro střelbu delší vzdálenosti.Kompaktní a lehký umožňuje opravdovou flexibilitu při lovu.

| Výrobce: | Zeiss |
| Cena s DPH : | 58 374,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 394,34 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 978,79 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
Zeiss Victory HT 1,5-6x42. Všestranný puškohled, jak na naháňky tak pro střelbu delší vzdálenosti.Kompaktní a lehký umožňuje opravdovou flexibilitu při lovu.
Řada Victory HT - standard nejvyšší kvality prémiové třídy Carl Zeiss
Upozornění: Dodací lhůta platí pro model s Osnovou 60 a tubus bez šíny. Jiná varianta je na objednání a k dodání do 2 týdnů.
ŘEKNĚTE SI O SLEVU: Napište nám na lovecka-optika@email.cz Nabídneme Vám nejlepší možnou cenu.
| Zvětšení | 1,5 až 6 x |
| Účinný průměr objektivu | 22.6 - 42 mm |
| Průměr výstupní pupily | 15-7 mm |
| Soumrak faktor | 4,2 až 9,15 |
| Šířka zorného pole ve 100m | 24.8 m - 6.9 m |
| Cíl úhel pohledu | 14.1 až 4 ° |
| Dioptrické korekce | 2/-4dpt |
| Oční reliéf | 90 mm |
| Parallax | 100 |
| Úprava do 100m | 230 cm |
| Úprava za proklik na 100 m | 1 cm |
| Průměr tubusu | 30 mm |
| Okulár | 42 mm |
| Vodotěsnost | 400 mbar |
| Provozní teplota ° C | 50 ° C |
| Délka | 331 mm |
| Hmotnost | 538 g |
Použití:
| Dangerous Game | |||||
| Stalking | |||||
| Stand Day | |||||
| Stand Dusk | |||||
| Plains | |||||
| Mountain | |||||
| Long-Range | |||||
| Target Shooting |
střelci na velké vzdálenosti se mohou spolehnout na nekompromisní technologii nového modelu Leica PRS 5-30 x 56i. Jeho velkorysý rozsah zvětšení a křišťálově čistá optika zaručují jasné vidění cíle. Přesný puškohled pro ...
Špičkový puškohled 5-25x56 -nový model pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Taktická osnova Tremor3 Schmidt-Bender 5-25x56 PM II LP DT/ST NG je špičkový puškohled s brilantní optikou a ...
Swarovski SLC 15x56 WB je navržen pro pozorování za špatných světelných podmínek. Vynikající dalekohled Swarovski SLC 15x56 W B od rakouského výrobce lovecké optiky Swarovski Optik, který poskytuje brilantně ostrý, konstantní a ...
Exos - puškohled od prémiové německé značky se špičkovým sklem, výbornou mechanikou a navíc za dobré peníze Schmidt-Bender Exos 1-8x24 TMR Naháňkový Exos TMR s rozsahem zvětšení 1-8x umožňuje zamířit na rychle se pohybující ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. chmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je univerzální puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou nastavení. Je vybaven systémem ...
spojení tří funkcí v jednom produktu * dalekohled kvality Zeiss Victory FL, měření vzdálenosti 10-1200 m s přesností +/- 0,5% a balistický informační systém, pro určení korektury záměrného bodu aserový dálkoměr kombinovaný s ...
Exos - puškohled od prémiové německé značky se špičkovým sklem, výbornou mechanikou a navíc za dobré peníze Schmidt-Bender Exos 1-8x24 Naháňkový Exos s rozsahem zvětšení 1-8x umožňuje zamířit na rychle se pohybující zvěř. ...
Univerzální puškohled sa brilantním jasem pro šoulačku i střelbu na čekané Základní specifikace Puškohled Leica Fortis 6 2-12x50i, kríž L-4a Zvětšení: 2 – 12 x, zoom 6x Průměr předních čoček: 50 mm Oční reliéf ...
Puškohled Swarovski Z8i se zvětšením méně než 1 nabízí obrovské zorné pole 56m/100m Puškohled Swarovski Z8i s osimnásobným zoomem spolu s vynikající optikou zajistí, že budete dokonale vybaveni pro každou situaci při lovu. ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Nová ultra jemná osnova LRR Schmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je špičkový puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou ...