Termovizní předsádka/ monokulár Swarovski tM35 garantuje neskutečnou kvalitu obrazu. Umožňuje 100% spolehlivost zásahu a rychlou změnu pozorování/zaměřovač.
| Výrobce: | Swarovski |
| Cena s DPH : | 121 740,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 5 002,67 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 4 134,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | na dotaz |
Swarovksi vstupuje s modelem tM35 do oblasti termovize.
Kvalita obrazu je stejná, na kterou jsme u Swarovski zvyklí z dení optiky - dokonalá. Umožňuje detailní přečtení zvěře.
Display přístroje je naprosto odlišný od konkurence. Je obrovský. 2560x2048 pixelů je skoro dvojnásobek standardních výrobků.



| Zvětšení: | 1x( x4 digi zoom) |
|---|---|
| Mikrobolometr: | 320x256 px |
| Velikost displaye: | 2560x2048 |
| Rozměr pixelu: | 12 µm |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Snímkový kmitočet: | 60 Hz |
| Vzdálenost detekce: | 1800m |
| Ohnisková vzdálenost: | 35 mm |
| Parametry objektivu: | d35/1.1 |
| Zorné pole ve 100m: | 10x8.7 m |
| Oční reliéf: | 21mm |
| Napájení: | LiIon 3000 |
| Provozní doba ( při t22°C): | 7 hod. |
| Rozměry: | 170x54x80mm |
| Hmotnost: | 0,49kg |
Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám odhalí každýdetail i v nejhlubšítmě! STELLAR SH50L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám ...
THUNDER TH35C 3.0 Termovizní předsádka. Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder 3.0! THUNDER TH35C 3.0 Termovizní předsádka Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder ...
Prémiový multispektrální dalekohled s termovizí, nočním viděním a plnobarevným denním snímkováním a integrovaným laserovým dálkoměrem. PULSAR Symbion LRF DXR50 Prémiový multispektrální dalekohled s termovizí, nočním ...
ermovizní puškohled. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 20 mK. Čočka: 50 mm. Detekční vzdálenost: 2600 m. Optické zvětšení: 3,3x. Digitální zoom: 8x. Displej: 1920 × 1080 px. Detailní popis ...
ACE, vlajková loď termovizních puškohledů. Senzor 1290x1024. Vybavena novým senzorem 2. generace, integrovaným laserovým dálkoměrem a pokročilými systémy Reality+ a Vision+. Nabízí bezkonkurenční kvalitu obrazu a bezkonkurenční ...
ermovizní monokulár. Čočka 35 mm. Optické zvětšení: 1,82x. Digitální zvětšení až 8x.Celkové zvětšení: 14,56x. Detekce až 1800 m. Displej OLED 1024x768 px Detailní popis produktu Termovizní monokulár Hikmicro Falcon ...
ermovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 384 × 288 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru ≤ 20 mK. Optický modul pro noční vidění: 2560 × 1440 px. Přísvit: 940 nm. Čočka: 35/31 mm. Detekční ...
Termovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 1280 × 1024 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Optický modul pro noční vidění: 3840 × 2160 px. Přísvit: 850 nm Detailní popis produktu ...
Celkové zvětšení: 11,2x. Detekce až 750 m. Displej LCOS 1280x960 px. Senzor Hikmicro 384x288 px Detailní popis produktu Termovizní kamera Hikmicro LYNX PRO LH15 Termovizní kamera HIKMICRO LYNX PRO LH15 (HM-TS03-15XG/W-LH15) je ...
Termovizní monokulár. Čočka 50 mm. Optické zvětšení: 2,6x. Digitální zvětšení až 8x.Celkové zvětšení: 20,8x. Detekce až 2600 m. Displej OLED 1024x768 px. Detailní popis produktu Termovizní monokulár Hikmicro Falcon ...