Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu

| Výrobce: | Pulsar |
| Cena s DPH : | 111 870,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 4 588,60 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 3 792,23 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |

Klasický tvar estetický pasuje k lovecké zbraně a je ideální pro všechny typy lovu a v neposlední řadě zjednodušuje montáž zaměřovače na zbraň. Zaměřovače Thermion jsou navrženy pro snadné použití a montují se na standardní 30mm kroužky. Pro montáž zaměřovače nepotřebujete žádné specializované nástroje ani vybavení.
Termosnímač s hodnotou citlivosti NETD ![]()
Kvalitní germaniová optika s vysokou propustností zajišťuje optimální přenos tepelné energie, minimalizuje šum a zlepšuje detaily pozorované scény.

Vysoce kvalitní germaniová optika ve spojení s vyspělým termovizním senzorem zajišťuje bezprecedentní detekční dosah až 1 800 metrů, a to i v úplné tmě.

Zaměřovače Thermion 2 PRO jsou vybaveny kombinovaným bateriovým systémem, který se skládá ze dvou dobíjecích li-ionových baterií, interní a externí. Externí dobíjecí baterie lze vyměnit za provozu během několika sekund, což poskytuje další čas potřebný k lovu.

Vestavěný modul Wi-Fi propojí zařízení s chytrými telefony se systémy Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. Tato kombinace poskytuje velké možnosti, jako je bezdrátová aktualizace softwaru zařízení, přenos obrazu na obrazovku mobilního zařízení v reálném čase, dálkové ovládání funkcí zařízení a mnoho dalších. Uživatelé registrovaní v aplikaci mají k dispozici cloudový úložný prostor pro fotografie a videa pořízená digitálním nebo termovizním zařízením.
Vysoká mechanická odolnost zaměřovače poskytuje bezchybný výkon do hodnot zpětného rázu zbraně až 6000J odpovídající rážím .375 H&H, 12-kalibr, 9,3x64.
Základní zvětšení zaměřovačů Thermion 2 PRO lze zvýšit pomocí digitálního zoomu. Přiblížení se mění buď postupně v krocích po 2×, nebo plynule a nabízí ideální nastavení poměru zvětšení a viditelného zorného pole pro konkrétní situace.
Funkce "obraz v obraze" umožňuje střelci zobrazit přesný náhled kříže v dalším okně. Rámeček, který zabírá pouze 10 % celkové plochy displeje, zobrazuje zvětšený obraz cíle a kříže a umožňuje uživateli pozorně sledovat obraz v oblasti zaměřování a zároveň mít vizuální kontrolu nad celým zorným polem.
Záměrná osnova zaměřovače se elektronicky zobrazují ve stejné rovině displeje jako obraz cíle. Paměť Thermion 2 LRF obsahuje deset konfigurací růžných typů záměrných osnov (klasické, balistické, škálovatelné), které jsou k dispozici v devíti barevných kombinacích.
Hodnoty nastřelení se ukládá do individuálního profilu střelce. Vnitřní paměť Thermion 2 LRF obsahuje až pět střeleckých profilů, které lze využit pro několik typů zbraní nebo typů nábojů. Každý profil může obsahovat až nastřelení pro deset vzdáleností.
Uchovejte si nejlepší okamžiky pozorování a podělte se o ně se svými přáteli a kolegy lovci. Jediné stisknutí tlačítka stačí k zachycení zajímavého okamžiku nebo ke spuštění nahrávání videa. Vnitřní paměť o velikosti 16 GB poskytne možnost nahrávat mnoho hodin videa a desítky tisíc fotografií.
U termokamer Thermion 2 PRO je standardní frekvenční rozsah připojení chytrého telefonu prostřednictvím kanálu Wi-Fi 2,4 GHz doplněn o efektivní rozsah 5 GHz. Připojení 5 GHz nabízí lepší šířku pásma, rychlejší přenos dat, odolnost proti šumu a lepší stabilitu připojení, což vede k produktivnějšímu a snadnějšímu ovládání termokamery pomocí chytrého telefonu.
Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji sledovat zorné pole, optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá teplá, černá teplá a červená teplá jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená monochromatická, sépiová a fialová jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.
Displej HD AMOLED s rozlišením 1024x768 má vylepšené podání barev, úsporu energie, vysoký kontrast obrazu a rychlou odezvu, takže poskytuje jasný a plynulý obraz pro pozorování v pohybu nebo za chladných podmínek.
Zaměřovače Thermion 2 PRO mají stupeň vodotěsnosti IPX7, takže fungují i v podmínkách vysoké vlhkosti a silného deště a vydrží půlhodinové ponoření do vody do hloubky 1 metru.
| Zvětšení: | 2 – 16x |
|---|---|
| Digitální zvětšení: | 4 |
| Mikrobolometr: | 640x480 px |
| NETD: | <25mK |
| Rozměr pixelu: | 17 µm |
| Typ displeje: | AMOLED HD |
| Rozlíšení displeje: | 1024x768 |
| Snímkový kmitočet: | 50 Hz |
| Vzdálenost detekce: | 1800m |
| Ohnisková vzdálenost: | 50 mm |
| Parametry objektivu: | F50/1.0 |
| Zorný úhel: | 12.4x9.3° |
| Zorné pole ve 100m: | 21.8x16.3 m |
| Oční reliéf: | 50mm |
| Napájení: | 3.0 – 4.2V, vnitřní 4,9Ah, vnější 2Ah (Li-ion akumulátory) V |
| Externí napájení: | 5V, 9V (USB-C) |
| Videorekordér: | Ano |
| Velikost paměti: | 16 Gb |
| Video/Foto formát: | .mp4 /.jpg |
| Video/Foto rozlíšení: | 1024x768 |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Krok rektifikace: | 21 mm/100m |
| Rozsah horizontální rektifikace: | 150MOA |
| Rozsah horizontální rektifikace: | 4200mm/100m |
| Rozsah vertikální rektifikace: | 150MOA |
| Rozsah vertikální rektifikace: | 4200mm/100m |
| Typ kříže: | 10 osnov |
| Odolnost zpětnému rázu: | 6000J |
| Materiál: | Aluminum alloy |
| Voděodolnost: | IPX7 |
| Provozní teploty: | -25 ... +50 °C |
| Wi-Fi: | 2.4 / 5 Ghz |
| USB, typ: | USB-C |
| Provozní doba ( při t22°C): | 10 hod. |
| Rozměry: | 412x78x83mm |
| Hmotnost: | 0,9kg |
| Cena s DPH | 7 515,- Kč |
| Cena s DPH | 7 199,- Kč |
| Cena s DPH | 7 199,- Kč |
Lovecký puškohled s praktickým rozsahem zvětšení 1,5x až 6x, umožňujícím jeho využíti jak na společných naháňkách, tak i individuální čekané. Puškohled je vybaven osnovou s červeným bodem, je stavěn k použití i na silné ...
Puškohled pro střelbu za snížených podmínek s extrémní propustností světla. Mezi lovci dostal přezdívky světelné dělo. Puškohled s osvětlenou osnovou - Kahles K525i 5-25x56i Zatím není v prodeji. Cena bude stanovena v okamžiku ...
Axion XQ30 Pro - první termovize řady Axion Compact a nejmenší kapesní monokulár z produktové řady Pulsar. OSVĚDČENÁ TECHNOLOGIE Monokulární dalekohled Pulsar Oryx LRF je vyroben tak, aby vydržel ty nejnáročnější a nejdelší ...
Nová generace Axionu 2 který se vejde do kapsy u košile a přitom vám dá přehled o zvěři v okolí. V porovnání s první generací má mnohem lepší display, delší detekční vzdálenost a větší zvětšení. odrobný popis Axion 2 ...
Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 640x480 Algoritmem REALITY +, digitální stabilizací obrazu Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024, NETD pod 15mK, obnovovací frekvencí 60Hz, Algoritmem REALITY +, ...
T-96 je první puškohled na světě s transmisí světla 96%. To umožní déle sledovat a lovit zvěř, na kterou tak dlouho čekáte... Schmidt Bender Polar T96 V české kotlině není myslivcům značka Schmidt und Bender (SB) příliš ...
Puškohled Swarovski Z8i s osimnásobným zoomem spolu s vynikající optikou zajistí, že budete dokonale vybaveni pro každou situaci při lovu. Puškohled má přitom tubus o pstandardním průměru 30mm. Puškohled Swarovski Z8i s ...
Meopta ZD 6-24x56. Nejvýkonnější puškohled pro špičkové odstřelovače je navržen pro střelbu na dlouhou vzdálenost a osvětlený záměrný obrazec MilDot 2 s dálkoměrnou stupnicí slouží k přesnému odhadu vzdálenosti cíle. ...
Celkové zvětšení: 11,2x. Detekce až 750 m. Displej LCOS 1280x960 px. Senzor Hikmicro 384x288 px Detailní popis produktu Termovizní kamera Hikmicro LYNX PRO LH15 Termovizní kamera HIKMICRO LYNX PRO LH15 (HM-TS03-15XG/W-LH15) je ...
Puškohledy nové elitní řady Titanium jsou určené všem, kdo nepřipouští kompromisy. Velmi světelná optika s celkovým přenosem světla 92% Puškohledy nové elitní řady Titanium jsou určené všem, kdo nepřipouští kompromisy. Velmi ...