Lovecký puškohled s praktickým rozsahem zvětšení 1,5x až 6x, umožňujícím jeho využíti jak na společných naháňkách, tak i individuální čekané. Puškohled je vybaven osnovou s červeným bodem, je stavěn k použití i na silné ráže s energií až do 7000J, je voděodolný a plněný dusíkem.

| Výrobce: | Yukon |
| Cena s DPH : | 11 790,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 483,59 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 399,66 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Dusík | 7000J | IPX7 | Zorné pole | Červený bod |
![]() |
Plná voděodolnost Zaměřovač Jaeger splňuje třídu voděodolnosti IPX7 a proto muže se používat při atmosferických srážkách libovolné intenzity a dokonce vydrží ponoření i přímo do vody. |
![]() |
Zaměřovač Jaeger je naplněn suchým dusíkem, který brání vzniku a usazení uvnitř puškohledu srážek vody při náhlé změně okolní teploty. |
![]() |
Zesílený tubus Puškohled Jaeger má jednodílný tubus, který je navíc zpevněn s ohledem na jeho možné použíti s digitální nebo termovizní objektivovou předsádkou. |
![]() |
Vysoká odolnost na zpětný raz Mechanika zaměřovače Jaeger je navržená aby splnila požadavek na jeho bezproblémové použití se zbraní velké kinetické energií zpětného rázu, např. ráže 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375 atd. |
![]() |
Široké zorné pole Puškohledy Jaeger mají široké zorné pole bez zkreslení a jiných optických vad v obraze, které umožňuje rychlé a spolehlivé zaměření cíle. Speciální konstrukce okuláru navíc odstraňuje tzv. „tunelový efekt" při pohledu přes puškohled tj. při spravené poloze oka pozorovatelé obraz zcela ztrácí černé okraje a pohled přes puškohled je tak mnohem příjemnější a přirozenější. |
![]() |
Vynulování rektifikačních stavítek Konstrukce stavítek vertikálního a horizontálního posuvu kříže umožňuje po nastřelení puškohledu na zbraně jejích jednoduché a rychle vynulování. |
![]() |
Záměrná osnova se světelným bodem Kříž zaměřovače Jaeger je umístěn ve druhé (zadní) ohniskové rovině a tak nedochází ke změně velikosti kříže a tím i zbytečně velkému zakrytí křížem cíle při větších zvětšeních. Pro lepší zaměření kříž má v centru světelný bod, jehož regulace jasu má široký rozsah intenzit tak, aby pokryla běžné světelné podmínky použití puškohledu. Pro rychlé zapnutí nebo výpnutí bodu ovladáč má mezipolohy se stavem „vypnuto". |
Dostupné osnovy: X01i, T01i
Záruční doba: 10let
| Zvětšení: | 3 - 12x |
| Průměr objektivu: | 56 mm |
| Zorný úhel: | 6.9 ... 1.7° |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Dioptrická korekce: | -2,5 ... +2,5dioptrie |
| Průměr výstupní pupily: | 6 ... 15mm |
| Oční reliéf: | 90mm |
| Voděodolnost: | Ano, IPX7 |
| Typ kříže: | X02i |
| Plnění dusíkem: | Ano |
| Provozní teploty: | -30 ... +60 °C |
| Max. energie: | 7 000 J |
| Krok rektifikace: | 7 mm/100m |
| Napájení: | 3V (typ CR2354) V |
| Délka: | 357 mm |
| Hmotnost: | 0,68kg |
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Schmidt-Bender Klassik 3-12x42 osnova L1,L3,L4,L7,L9 Puškohled Schmidt-Bender Klassik 3-12x42 osnova L1 s červeným bodem je jediný skutečný klasik ...
T-96 je první puškohled na světě s transmisí světla 96%. To umožní déle sledovat a lovit zvěř, na kterou tak dlouho čekáte... Schmidt Bender Polar T96 V české kotlině není myslivcům značka Schmidt und Bender (SB) příliš ...
6-ti násobný zoom předurčuje tento puškohled k všestrannému využití jak pro lov rychle se pohybující zvěř na krátké vzdálenosti, tak i na lov zvěře na velkou vzdálenost při maximálním zvětšení. MeoStar R2 1,7-10x42 RD ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Špičková tepelná citlivost Termovizní zaměřovač Thermion 2 XP50 PRO PreviousNext ...
Nejlepší z nejlepších. Se zvětšením 45x a brilantní čistotou obrazu je určen pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Vybaven je novou osnovou LRR a Multi turret II s rozsahem korekce 400cm /100m Schmidt-Bender PM II High Power ...
6-ti násobný zoom předurčuje tento puškohled k všestrannému využití jak pro lov rychle se pohybující zvěř na krátké vzdálenosti, tak i na lov zvěře na velkou vzdálenost při maximálním zvětšení. MeoStar R2 2.5-15x56 RD PA s ...
Špičkový puškohled 5-25x56 -nový model pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Taktická osnova Tremor3 Schmidt-Bender 5-25x56 PM II LP DT27 MTC NG je špičkový puškohled s brilantní optikou a ...
Puškohled pro střelbu za snížených podmínek s extrémní propustností světla. Mezi lovci dostal přezdívky světelné dělo. Puškohled s osvětlenou osnovou - Kahles K525i 5-25x56i Zatím není v prodeji. Cena bude stanovena v okamžiku ...
Špičkový puškohled 5-25x56 -nový model pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Taktická osnova Tremor3 Schmidt-Bender 5-25x56 PM II LP DT/ST NG je špičkový puškohled s brilantní optikou a ...
Puškohled Titanium 1-5,8x24 je určen především pro stříleni na naháňkách na rychlý cíl v pohybu. Nový puškohled série Delta Optical Titanium nabízí budoucím uživatelům nejvyšší kvalitu zaměřovácích dalekohledů. Puškohled ...