Nový Pulsar Thermion 2 XL50 LRF je třídou sama pro sebe. Překonává vše, co blo až do teď k vidění.

| Výrobce: | Pulsar |
| Cena s DPH : | 164 310,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 6 739,55 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 5 569,88 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 1 % |
| Původní cena s DPH: | 165 970,- Kč |
| Dostupnost: | Skladem |


Extrémně precizní detaily objektu
Laserový dálkoměr je dokonale integrován do štíhlého tvaru zaměřovače. Dálkoměr je kompaktní, přijímač a vysílač jsou umístěny v jednom optickém kanálu. S dosah měření až 800 metrů Thermion 2 LRF poskytuje lovci přesnou informaci o vzdálenostech na místě lovu a pomáhá k přesnému zásahu.
Termosnímač s NETD ![]()
Vlastnosti termovizní optiky mají rozhodující vliv na schopnost termokamery zachytit i nejnižší úrovně teplotního záření. Dokonalé detekce je dosaženo objektivem Thermion 2 LRF (F / 1.0) v kombinaci s vysoce citlivým termosenzorem. Zaměřovač Thermion 2 LRF poskytuje uživatelům vždy nejkvalitnější, nejpodrobnější a vysoce kontrastní obraz, a to i za deště nebo mlhy, kdy je kontrast pozorované scény minimální.
Vysoce propustný objektiv s clonovým číslem F50/1,0 v kombinaci s vysoce citlivými termovizními senzorem poskytuje zaměřovači výjimečnou detekční schopnosti. Standardní objekt vysoký 1,8 m lze detekovat na vzdálenost 1800 - 2300 m za úplné tmy.
Thermion 2 LRF je napájen dvěma dobíjecími bateriemi: jedna vestavěná s kapacitou 4,9 Ah, druhá vyměnitelná s kapacitou 2 Ah. Jedno nabití zaručuje výdrž až 10 hodin, což pokrývá dobu aktivního používání zaměřovače při lovu. Reliéf na těle vyměnitelného akumulátoru pro přesné určení správné polohy umožňuje rychlou a jistou výměnu vybitého akumulátoru za nový v naprosté tmě po hmatu.
Objektiv s vnitřním zaostřovacím mechanismem poskytuje ostrý a zřetelný obraz na každou vzdálenost. Ergonomická zaostřovací kolečka jsou umístěna na pravé a levé straně, takže zaostřování je snadné jak pro praváky, tak pro leváky.
Základní zvětšení zaměřovače Thermion 2 LRF se v závislosti na modelu lze zvýšit 4x až 8x. Zvětšení se mění buď v postupných krocích násobením 2x, nebo plynule, tak aby bylo možné nastavit ideální poměr zvětšení a viditelného zorného pole pro danou konkrétní situaci.
Funkce "obraz v obraze" umožňuje střelci zobrazit přesný náhled kříže v dalším okně. Rámeček, který zabírá pouze 10 % celkové plochy displeje, zobrazuje zvětšený obraz cíle a kříže a umožňuje uživateli pozorně sledovat obraz v oblasti zaměřování a zároveň mít vizuální kontrolu nad celým zorným polem.
Záměrná osnova zaměřovače se elektronicky zobrazují ve stejné rovině displeje jako obraz cíle. Paměť Thermion 2 LRF obsahuje deset konfigurací růžných typů záměrných osnov (klasické, balistické, škálovatelné), které jsou k dispozici v devíti barevných kombinacích.
Hodnoty nastřelení se ukládá do individuálního profilu střelce. Vnitřní paměť Thermion 2 LRF obsahuje až pět střeleckých profilů, které lze využit pro několik typů zbraní nebo typů nábojů. Každý profil může obsahovat až nastřelení pro deset vzdáleností.
Thermion 2 LRF nabízí vizuální estetiku na každé lovecké zbrani. Zvenku puškohled připomíná klasický denní zaměřovač v 30mm tubusem Tento tvar poskytuje flexibilitu při montáži zaměřovače na lovecké zbraně pomocí osvědčených klasických kroužků.
Pouhé 3 sekundy od stisknutí tlačítka napájení je Thermion 2 LRF zcela připraven k použití.
Zaměřovače Thermion 2 LRF mají stupeň vodotěsnosti IPX7, takže fungují v podmínkách vysoké vlhkosti i silného deště a vydrží půlhodinové ponoření do vody do hloubky 1 metru.
Termovizní zaměřovače Thermion 2 LRF jsou vysoce odolné proti nárazu a lze je používat s loveckými kulovnicemi ráží 9,3x64, .30-06, .300, .375H&H atd., stejně jako s brokovnicemi s hladkým vývrtem a pneumatickými zbraněmi.
Zaměřovače Thermion 2 LRF jsou navrženy pro provoz v širokém rozsahu teplot -25 až +50 °C. Mrazuvzdorný displej AMOLED vyniká rychlou odezvou a zajišťuje ostrý obraz při pozorování v i za pohybu cíle.
Displej HD AMOLED s rozlišením 1024x768 má vylepšené podání barev, úsporu energie, vysoký kontrast obrazu a rychlou odezvu, takže poskytuje jasný a plynulý obraz pro pozorování při pohybu nebo v chladných podmínkách.
Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji sledovat zorné pole, optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá teplá, černá teplá a červená teplá jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená monochromatická, sépiová a fialová nejméně namáhají oko a jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.
Širokoúhlý okulár (29,5°) a široký pozorovací úhel displeje AMOLED v HD kvalitě zajišťují pohodlné vnímání obrazu a absenci efektu klíčové dírky při zachování bezpečného odstupu výstupní pupily 50 mm. Pozorování s Thermion 2 LRF nenamáhá oko a umožňuje lovci plně se soustředit na průběh lovu.
Uchovejte si nejlepší okamžiky lovu a podělte se o ně se svými přáteli a loveckými kolegy. Jediné stisknutí tlačítka stačí k zachycení zajímavého okamžiku nebo ke spuštění nahrávání videa. Vnitřní paměť o velikosti 16 GB poskytne možnost ukládání mnoho hodin videa a desítky tisíc fotografií.
Vestavěný modul WiFi propojí zařízení s chytrými telefony se systémy Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. Tato kombinace poskytuje velké možnosti, jako je bezdrátová aktualizace softwaru zařízení, přenos obrazu na obrazovku mobilního zařízení v reálném čase, dálkové ovládání funkcí zařízení a mnoho dalších. Uživatelé registrovaní v aplikaci mají k dispozici cloudový úložný prostor pro fotografie a videa pořízená digitálním nebo termovizním zařízením.
| Zvětšení: | 1,75-14x |
|---|---|
| Digitální zvětšení: | 8 |
| Mikrobolometr: | 1024x768 px |
| NETD: | <35mK |
| Rozměr pixelu: | 12 µm |
| Vzdálenost měření: | 800 m |
| Dálkoměr: | laserový, 905nm |
| Přesnost měření: | 1 m |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Rozlíšení displeje: | 1024x768 |
| Snímkový kmitočet: | 50 Hz |
| Vzdálenost detekce: | 2300m |
| Ohnisková vzdálenost: | 50 mm |
| Parametry objektivu: | F50/1.0 |
| Zorný úhel: | 8.8x6.6° |
| Zorné pole ve 100m: | 15.4x11.5 m |
| Oční reliéf: | 50mm |
| Napájení: | 3.0 – 4.2V, vnitřní 4,9Ah, vnější 2Ah (Li-ion akumulátory) V |
| Externí napájení: | 5V, 9V (USB-C) |
| Videorekordér: | Ano |
| Velikost paměti: | 16 Gb |
| Video/Foto formát: | .mp4 /.jpg |
| Video/Foto rozlíšení: | 1024x768 |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Krok rektifikace: | х mm/100m |
| Rozsah horizontální rektifikace: | 100MOA |
| Rozsah horizontální rektifikace: | 3000mm/100m |
| Rozsah vertikální rektifikace: | 100MOA |
| Rozsah vertikální rektifikace: | 3000mm/100m |
| Typ kříže: | 10 osnov |
| Odolnost zpětnému rázu: | 6000J |
| Materiál: | Aluminum alloy |
| Voděodolnost: | IPX7 |
| Provozní teploty: | -25 ... +50 °C |
| Wi-Fi: | 2.4 / 5 GHz |
| USB, typ: | USB-C |
| Provozní doba ( při t22°C): | 10 hod. |
| Rozměry: | 420x78,5x94,5mm |
| Hmotnost: | 0,97kg |
| Cena s DPH | 3 346,- Kč |
| Cena s DPH | 11 286,- Kč |
| Cena s DPH | 6 796,- Kč |
Termovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru ≤ 20 mK. Optický modul pro noční vidění: 2560 × 1440 px. Přísvit: 850 nm. Čočka: 35/31 mm. Detekční ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Termovizní zaměřovač Thermion 2 LRF XG50 PreviousNext První termovizní puškohled s ...
Termovizní monokulár. Senzor: 384 x 288 px, 12μm. Čočka: 15 mm. Citlivost termovizního senzoru: < 20 mK. Detekční vzdálenost: 750 m. Optické zvětšení: 1,4x. Digitální zoom: 8x. Displej: OLED 1024 x 768 px. Detailní popis produktu ...
Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm. Detailní popis produktu ...
VISTA se systémem Vision+, Reality + AI - algoritmus zpracování obrazu pomocí umělé inteligence, AMOLED displejem o rozlišení 2560×2560 Detailní popis produktu Představujeme Vám sérii modelů VISTA se systémem Vision+, Reality + AI ...
Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024Algoritmem REALITY +, digitální stabilizací obrazu Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024, NETD pod 15mK, obnovovací frekvencí 60Hz, Algoritmem REALITY +, ...
Termovizní zaměřovač s laserovým dálkoměrem. Senzor: 640 x 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. Detailní popis produktu Vidar 2.0 nabízí intuitivní ovládání, ...
Termovizní předsádka. Senzor: 384 × 288 px, 12μm. Čočka: 35 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 20 mK. AI Detailní popis produktu ThermTec přináší na svět svou první termovizní předsádku - Hunt! Předsádka představuje ...
Merger LRFXQ35 nabízí další úroveň zážitku z termálního zobrazování. Obraz generovaný novým termálním snímačem s rozlišením 1024x768 pixelů přináší vysoké rozlišení s bohatými detaily. Je ideální pro přesnou ...
Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm. Detailní popis produktu ...