Počet položek: 0 0,- Kč
Změnit jazyk CZ Změnit jazyk EN

Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50

Nová termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50. První předsádka na trhu s rozlišením 640x480. Detekce 2300m, Velmi lehké magnesiové tělo

kliknutím zvětšíte
Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50
Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50 Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50 Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50 Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50 Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50 Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50 Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50
ks
Doprava zdarma
Výrobce:Pulsar
Cena s DPH : 72 990,- Kč
Přepočteno s DPH:2 892,41 EUR
Přepočteno bez DPH:2 390,42 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
Termovize - Monokulární

 

Menší a lepší

Termovizní předsádka

Krypton 2 FXG50

Kompaktní a dobře vyvážený design

Při lovu se počítá každý gram vybavení navíc. Krypton 2 se snadno a pohodlně používá. Díky své malé velikosti, lehké konstrukci a rovnoměrnému rozložení hmotnosti má předsádka minimální dopad na rovnováhu zbraně když je předsádka nasazena na objektivu zaměřovače, zatímco ovládací prvky předsádky jsou snadno dosažitelné.

Odolné pouzdro z hořčíkové slitiny

Odolné, lehké pouzdro z hořčíkové slitiny má vysokou pevnost, chrání Krypton 2 před nárazy a vibračním zatížením, je odolné vůči vnějším mechanickým, teplotním a klimatickým vlivům. Pouzdro z hořčíkové slitiny účinně odvádí teplo z elektronických součástí termokamery, čímž zvyšuje provozní stabilitu zařízení.

Až 11 hodin provozu na jedno nabití baterie

Rychle vyměnitelná dobíjecí Li-Ion baterie IPS7 poskytuje dostatek energie až na 11 hodin nepřetržitého provozu. Na jednu baterii může předsádka běžet celou noc bez nutnosti výměny. Rychloupínací baterie a dlouhá doba provozu jsou hlavními přednostmi tohoto napájecího systému.

Rychlá přeměna předsádky na pozorovací termovizní monokulár se zvětšením 3x.

Stačí pár vteřin a nový kompaktní monokulár Pulsar 3x20B a z Kryptonu 2 se stane termovizní monokulár se zvětšením 3x. Rychle bajonetové připojení zajišťuje, že Krypton 2 lze v polních podmínkách bleskově přeměnit z nástavce na termovizní monokulár a zpět.

Tepelné zobrazování s vysokým rozlišením

Evropský termovizní snímač 12 µm / 640x480 pixelů zajišťuje ostrý, kontrastní obraz pro lepší identifikaci zvěře, jejich trofejí a dokonce i těch nejmenších detailů terénu, jako jsou větve, listí, tráva atd.

Extra dlouhý dosah 2300 m

Objektiv s vysokou propustností v kombinaci s profesionálním 12µm termovizním snímačem poskytuje výjimečné detekční schopnosti. Standardní 1,8 m vysoký objekt lze detekovat na vzdálenost 2300 m v úplné tmě.

Ergonomické dálkové ovládání Bluetooth

Bezdrátový Bluetooth dálkový ovladač Pulsar BT zcela duplikuje běžná tlačítka. Dálkový ovladač se vyznačuje výbornou ergonomií − tlačítky se aktivují často používané funkce, zatímco jednotlivé parametry zařízení a jeho nastavení a navigace v menu jsou zajišťovány otáčením nebo stisknutím enkodéru. Design, velikost a umístění tlačítek a enkodéru jsou přizpůsobeny pro použití i v rukavicích. K ovládání předsádky a udržení maximální koncentrace při lovu vyžaduje od lovce minimum pohybů s dálkovým ovládáním umístěným v jakékoli vhodné poloze na předpažbí nebo pažbě zbraně.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

Novinkou pro termovizní předsádky Pulsar je přizpůsobení grafického uživatelského rozhraní. Menu zařízení a pozice stavového řádku jsou uživatelem upraveny pro pohodlné zobrazení při změně zvětšení denního zaměřovače tak aby viděl aktuální informace o stavu předsádky a uživatel mohl pracovat s nabídkou nastavení předsádky ve značném rozsahu zvětšení denního zaměřovače.

Full-HD vícebarevný AMOLED displej

Nový FHD plnobarevný AMOLED displej se vyznačuje vysokým kontrastem, širokým dynamickým rozsahem a úsporou energie. Rychlá doba odezvy zajišťuje čistý a plynulý obraz při pozorování v pohybu nebo v mrazivých podmínkách.

Rychloupínací bajonetové adaptéry PSP-B s přesným mechanismem polohování obrazovky

Termovizní předsádka se montuje na zaměřovač pomocí adaptéru s čtyřbodovým bajonetem. Bajonetový spoj je vysoce spolehlivý, rychlý a snadný na manipulací ve tmě. Předsádka se odpojí z jednoho adaptéru a nainstaluje se na druhý bez potřeby speciálních nástrojů, což vám umožní rychle a snadno přeměnit vaše různé lovecké zaměřovače na termovizní. Přesný mechanismus polohování obrazovky umožňuje dokonalé vyrovnání tepelného obrazu předsádky v zorném poli optiky denního zaměřovače pro maximální pohodlí při sledování.

Uživatelský režim

Uživatel muže podle svých preferenci přednastavit a uchovat v paměti předsádky důležité parametry zobrazení jako kontrast, jas, úroveň citlivosti.

A navíc:

Vyhovuje i silným rážím včetně .375 H&H

Předsádky Krypton 2 se vyznačují vysokou odolností proti zpětným rázům, což umožňuje použití s loveckými zbraněmi velkých ráží, jako jsou 9.3x64, .30-06, .300, .375. atd., stejně jako i se brokovými a airsoftovými zbraněmi.

Tři úrovně citlivosti

Termokamery Pulsar využívají nový přístup k optimalizaci obrazu v závislosti na účelu a podmínkách pozorování a poskytují vysoce kvalitní vykreslení cílových objektů i pozadí. Tři úrovně zesílení signálu v kombinaci s připojeným vyhlazovacím filtrem a jemným nastavením jasu a kontrastu dávají lovci velké možnosti detekce zvířete na velkou vzdálenost za různého počasí a teplotních podmínek a určení jejich vlastnosti.

Objektiv s vysokou propustností F50/1.0

Germaniový objektiv s parametry F50/1.0 se vyznačuje vysokou propustností v oblasti LWIR. Díky vysoké přesné výrobě optických prvků objektivu se obraz generovaný snímačem termokamery Pulsar vyznačuje jasností a detailností.

Stabilní bod nástřelení

Krypton 2 umožňuje střelcům soustředit se na cíl a umístění výstřelu v prostředí se slabým osvětlením bez stresujících a složitých úprav a nastavení. Konstrukce předsádky zajišťuje stabilitu bodu nastřelení denního zaměřovače, na který se nasazuje předsádka - bod nastřelení se nemění, zaměřovač s předsádkou se nemusí nastřelovat.

Možnost montáže na kolejnici Weaver

Pomocí adaptéru PSP-V upevníte vaš Krypton na lištu Weaver před denním zaměřovačem. Pro lepší vyrovnání se středem optického zaměřovače poskytuje adaptér dvě polohy výšky uchycení v závislosti na velikosti objektivu zaměřovače a montážní výšce. PSP-V je rychloupínací adaptér – nástavec s adaptérem je okamžitě namontován na lištu a odstraněn z ní díky jednobodovému zajišťovací mechanismu. PSP-V je doplněn silikonovým krytem pro ochranu čočky zaměřovače před okolním světlem.

Vestavěný foto a videorekordér

Termovize Krypton má vestavěný videorekordér. Do interní paměti přístroje lze uložit hodiny videozáznamů a desítky tisíc fotografií. Jediné stisknutí tlačítka stačí k pořízení fotografie zajímavé scény nebo ke spuštění nahrávání videa. Záběry se kopírují na pevný disk počítače prostřednictvím portu USB-C. Majitel Krypton má k dispozici zdarma 16 GB diskového prostoru pro ukládání fotografií a videí pořízených zařízením do cloudového úložiště Pulsar. Stačí nainstalovat mobilní aplikaci Stream Vision 2, přihlásit se a propojit zařízení s chytrým telefonem prostřednictvím WiFi.

Stream Vision 2. Integrace Wi-Fi se zařízeními iOS a Android

Vestavěná Wi-Fi propojuje Krypton 2 se smartphony Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. To otevírá širokou škálu možností, včetně aktualizací softwaru bezdrátového zařízení, přenosu obrazu v reálném čase ze zařízení na obrazovku smartphonu, publikování foto a video obsahu zachyceného zařízením nebo přenosu do messengerů na sociálních sítích, dálkové ovládání digitálního zařízení funkcí a přístup k nejnovějším zprávám od Pulsar. Registrovaní uživatelé navíc získají 16 GB cloudového úložiště pro fotografie a videa nahraná zařízením.

Vylepšené připojení Wi-Fi s podporou pásma 2,4/5 GHz

U termokamer Pulsar je standardní frekvenční rozsah připojení chytrého telefonu prostřednictvím kanálu WiFi 2,4 GHz doplněn o efektivní rozsah 5 GHz. Připojení v pásmu 5 GHz nabízí lepší šířku pásma, rychlejší přenos dat, odolnost proti šumu a lepší stabilitu připojení, což vede k produktivnějšímu a snadnějšímu ovládání termokamery pomocí chytrého telefonu.

Výběr z 8 palet barev

Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji pozorování, což mu umožňuje optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá teplá, černá teplá a červená teplá jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená monochromatická, sépiová a fialová jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost IPX7 zajišťuje ochranu před silným deštěm, sněhem nebo jinými srážkami. Přístroj je navržen tak, aby bezchybně fungoval i po ponoření do vody o hloubce až 1 metr po dobu až 30 minut.

Široký rozsah provozních teplot (-25 až +50 °C)

Těleso, napájecí jednotka, optika a elektronika termovize jsou navrženy s ohledem na použití v širokém rozsahu teplot. Termokamera zajišťuje spolehlivý a efektivní výkon v mrazu až do -25 °C.

 

 

Technické parametry

Zvětšení: 1x
Kompatibilní zvětšení zaměřovače: 2x - 6x
Mikrobolometr: 640x480 px
NETD: < 40mK
Rozteč pixelů: 12 µm
Rozlíšení displeje: 1920x1080 px
Snímkový kmitočet: 50 Hz
Typ displeje: AMOLED HD
Vzdálenost detekce: 2300m
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Parametry objektivu: F50/1.0
Zorný úhel: 8.8x6.6°
Zorné pole ve 100m: 15.4x11.5 m
Napájení: 3.0 – 4.2V, (Li-ion akumulátor IPS7, 6400mAh) V
Externí napájení: 5V, 9V (USB-C)
Videorekordér: Ano
Velikost paměti: 16 Gb
Video/Foto formát: .mp4 /.jpg
Video/Foto rozlíšení: 1024x768
Odolnost zpětnému rázu: 6000 J
Materiál: Hořčíková slitina
Voděodolnost: IPX7
Provozní teploty: -25 ... +50 °C
Wi-Fi: 2.4 / 5 GHz
USB, typ: USB-C
Dálkové ovládání: Bluetooth (BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2.4GHz)
Provozní doba ( při t22°C): 11 hod.
Rozměry: 131x78x84mm
Hmotnost: 0,33 (bez baterii) / 0,46 (vč. baterii)kg

 

Související zboží - Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50

 
Akumulátor Pulsar IPS14

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH3 180,-
Akumulátor Pulsar IPS7

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH2 490,-

Zboží ze stejné kategorie - Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50

Adaptér PSP 56mm pro Pulsar Krypton XG50

Pevný kovový adaptér pro uchycení Pulsar Krypton apod na optiku PSP Adaptér PreviousNext Rychloupínací adaptér pro upevnění předsádky na denní optiku Termovizní nebo digitální předsádka při použití s denní optikou se nasazuje ...

Termovize Pulsar Telos XP50

Nová vlajková loď v pozorovací technice nese jméno Telos. Přináší skvělý výkon, propracovaný design, bezdrátové nabíjení, upgradovatelné rozhraní a mnoho dalšího. Materiály a provedení jsou na špičkové úrovni   Připraven ...

Termovize Night Pearl IR510 Xn

Vynikající termovizní monokulár s čočkou 25mm a obnovovací frekvencí 60 Hz Night Pearl IR510Xn navazuje na oblíbený termovizní monokulár s 25mm čočkou. Vynikající obnovovací frekvence až 60Hz (technologie NTSC), ostřící ...

Termovize HIKMICRO LYNX PRO LH25

Termovizní kamera HikMicro LYNX PRO LH25 je vybavena kvalitním jádrem o rozlišení 384×288px, 12µm (12 mikronová technologie) a novým LCOS displejem 1280x960px a 25mm čočkou a až 8x digitálním zoomem. Termovizní kamera HikMicro ...

Pulsar Axion 2 XQ30 Pro

Axion XQ30 Pro - první termovize řady Axion Compact a nejmenší kapesní monokulár z produktové řady Pulsar.   Nová termovize řady Compact   Nahrazuje Axion XM30F a je vybaven vyšším rozlišením (384x288 pixelů) a citlivějším ...

Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 XG50

Nová termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 XG50. První předsádka na trhu s rozlišením 640x480. Detekce 2300m, Velmi lehké magnesiové tělo   Menší a lepší Termovizní předsádka Krypton 2 XG50 PreviousNext Kompaktní a dobře ...

Adaptér PSP 42mm pro Pulsar Krypton XG50

Pevný kovový adaptér pro uchycení Pulsar Krypton apod na optiku PSP Adaptér PreviousNext Rychloupínací adaptér pro upevnění předsádky na denní optiku Termovizní nebo digitální předsádka při použití s denní optikou se nasazuje ...

Pulsar Helion 2 XP50 PRO

Modelová řada Helion 2 XP50 PRO se liší proti předchozímu modelu řadou vylepšení Helion 2 XP50 PRO se liší proti předchozímu modelu řadou vylepšení: Nová elektronika Výkonný objektiv F50/1.0 Tělo z lehké slitiny hořčíku ...

Termovizní předsádka Pulsar Proton FXQ30

Termovizní předsádka Pulsar Proton FXQ30 je lehká a výkonná. Použitím předsádky Proton XQ30 je jednoduché a intuitivní nehledě na to na jaký denní puškohled je předsádka nasazena   Podrobný popis PROTON FXQ 30 Termovizní ...

Termovizní předsádka Pulsar Proton XQ30

Termovizní předsádka Pulsar Proton XQ30 je lehká a výkonná. Použitím předsádky Proton XQ30 je jednoduché a intuitivní nehledě na to na jaký denní puškohled je předsádka nasazena Termovizní monokulár PROTON XQ30 PreviousNext ...

Potřebujete poradit ? Termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací




Pošlete odkaz svému známému

Vaše jméno
Váš email
Email vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Další informace
Doprava a platba

Doprava zdarma při nákupu nad 10.000Kč a u vybraných druhů zboží. Posíláme PPL, Českou poštu nebo osobní odběr.

Platba dobírkou, převodem na účet nebo hotově

Přejete si zasílat novinky mailem ?
Copyright © www.lovecka-optika.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace