Nová řada dalekohledů Meopta MeoStar B1Plus nabízí univerzální výkon v kompaktním a ergonomickém provedení. Špičkový optický systém v kombinaci s robustní mechanikou činí z tohoto dalekohledu jeden z nejvýkonnějších modelů na současném trhu

| Výrobce: | Meopta |
| Cena s DPH : | 48 533,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 1 990,69 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 645,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
Technické parametry:
| Záruka: | 10 let + 20 při registraci |
|---|---|
| Použití dalekohledu: | Za šera |
| Velikost objektivu: | 56 mm |
| Zvětšení: | 15 x |
| Zorné pole (°): | 4,2 |
| Zorné pole (m/1000m): | 74 |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 15 mm |
| Minimální pozorovací vzdálenost: | 4,3 m |
| Průměr výstupní pupily: | 3,3 mm |
| Světelná propustnost: | 88% |
| Interpupilární vzdálenost: | 56-74 mm |
| Dioptrická korekce: | +/- 3 D |
| Výška: | 201 mm |
| Šířka: | 142 mm |
| Hloubka: | 62 mm |
| Hmotnost (bez krytek a popruhu): | 1220 g |
Špičkový lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených podmínek s propustností světla více než 95% Popis produktu Dalekohled Zeiss Victory HT 10 x 54 Optické elementy ze skla Schott kvality HT, důrazně redukované ztráty při ...
Chytrý dalekohled SWAROVSKI AX VISIO s integrovanými aplikacemi umožňuje ještě bližší přístup k přírodě. Je vybaven mnoha užitečnými funkcemi a nejrůznějšími možnostmi identifikace, které kombinuje s vynikající optickou ...
Špičkový lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených podmínek s kvalitou Blaser Dalekohled Blaser Primus 8x42 Dalekohled Blaser Primus 8x42 je prvotřídní dalekohled pro lov za šera a v noci. Dalekohledy Blaser Primus přinášejí ...
Nová generace dalekohledu Geovid. Je ultralehký, perfektně padne do ruky a měří do 2300m Parametry produktu Doživotní servis !!! Špičkový výkon bez kompromisů Přesná měření až do vzdálenosti 2300 metrů Nepřekonatelné funkce ...
Swarovski EL 12x50 WB Revoluční SWAROWSKI TECHNOLOGIE dává novému modelu EL 42 dříve nedosažitelnou úroveň kvality obrazu - dokonce i za špatných světelných podmínek. Swarovski EL 12x50 WB Swarovision Revoluční SWAROWSKI ...
Lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených světelných podmínek. Optické elementy ze skla Schott kvality HD = High Definition . . . ostrý, maximálně kontrastní obraz pozorovaného cíle s jedinečně věrnou barevností 5 čoček ...
Nová generace dalekohledu Geovid s extrémní dálkou měření. Perfektně padne do ruky a měří do 2700m Nová generace bestselleru Leica - Geovid nese označení 3000 na konci názvu. Označuje vzdálenost, na kterou lze měřit ( v yardech). ...
Swarovski SLC 8x56 WB je navržen pro pozorování za špatných světelných podmínek. Vynikající dalekohled Swarovski SLC 8x56 WB od rakouského výrobce lovecké optiky Swarovski Optik, který poskytuje brilantně ostrý, konstantní a jasný ...
V nové generaci dalekohledů Leica Geovid R přepracovala Leica osvědčenou technologii a dokonale ji optimalizovala.Podařilo se vytvořit rodinu binokulárních dalekohledů pro všechny aplikace, která nabízí nejlepší optický výkon spolu ...
Swarovski EL 8,5x42 WB Revoluční SWAROWSKI TECHNOLOGIE dává novému modelu EL 42 dříve nedosažitelnou úroveň kvality obrazu - dokonce i za špatných světelných podmínek. Revoluční SWAROWSKI TECHNOLOGIE od SWAROVSKI OPTIK dává ...