TTermovizní monokulár. Senzor: 640 × 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. AI a laserový dálkoměr. Optické zvětšení: 2,8x. Displej: AMOLED 1024 × 768 px

| Výrobce: | Hikvision |
| Cena s DPH : | 55 760,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 287,12 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 890,18 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 20 % |
| Původní cena s DPH: | 69 700,- Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
ThermTec Wild přináší doslova divoké technologie! Tento termovizní monokulár s neuvěřitelnou teplotní citlivostí senzoru vás oslní nejen detailním obrazem, ale také jednoduchým použitím.
Monokulár WILD 650L je vybaven tepelným senzorem s citlivostí NETD ≤ 18 mK a s rozlišením 640 × 512 px. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe může senzor zaznamenávat i ty nejmenší teplotní rozdíly objektů a poskytnout vám tak detailní obraz. K zprostředkování kvalitního obrazu se připojí i AMOLED displej s rozlišením 1024 × 768 px, který je navíc šetrný k vašim očím.

Čočka s ohniskovou vzdáleností 50 mm a pevným optickým zvětšením 2,8x umožnuje monokuláru detekci až na 2600 metrů.
Monokulár je vybaven ergonomickým joystickem pro snadné ovládání, který vám umožní bezproblémovou navigaci v menu. Pro ještě jednodušší ovládání ThermTec přišel s ostřícím kolečkem namísto kroužku kolem čočky. K ovládání přístroje vám nyní stačí pouze jedna ruka.
Výměnná baterie s sebou nese spoustu výhod a až 8 hodinovou výdrž.
Kromě vestavěné paměti 64 GB je k dispozici také připojení živého obrazu skrze aplikaci Smart Thermal. Užijete si tak pohodlné pozorování ze svého chytrého telefonu.
Wild se v neposlední řadě pyšní voděodolností a odolností IP67, kombinací závěrkové korekce spolu s bezzávěrkovou technologií a také kombinací laserového a AI dálkoměru.
Na zařízení poskytujeme záruku 3 roky a garanci zapůjčení náhradního přístroje v případě potřeby servisu.
Specifikace:
| Wi-Fi | Ano |
| Senzor | 640 × 512 px |
| Teplotní citlivost | < 18 mK |
| Rozlišení displeje | 1024 × 768 px |
| Čočka | 50 mm |
| Detekce | 2600 m |
| Optické zvětšení | 2,8x |
| Zorné pole | 8,8° × 7,0° |
| Digitální zoom | 1-4x |
| Dioptrická korekce | ±5D |
| Laserový dálkoměr | Ano, dosah 1000 m |
| Možnost pořízení fotografie | Ano |
| Možnost pořízení videa | Ano |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Paměť | vestavěná, 64 GB |
| Provozní teplota | -20°C až 50°C |
| Baterie | 1x 18650 |
| Výdrž baterie | 8 hod. |
| Hmotnost | 580 g |
| Rozměry | 190×76×85 mm |
Obsah balení:
Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm. Detailní popis produktu ...
THUNDER TQ50CL 3.0 Termovizní předsádka s dálkoměrem. Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder 3.0! Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder 3.0! Nechte se vtáhnout do ...
Termovizní kamera série MT, inovativní kupolový skener od Nocpix, navržený speciálně pro lov. Je to vaše dokonalá volba nejen pro jízdu při lovu, ale také přizpůsobitelná různým způsobem a zvykům lovu Představujeme sérii MT, ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Špičková tepelná citlivost Termovizní zaměřovač Thermion 2 XP50 PRO PreviousNext ...
THUNDER T35C 3.0 Termovizní předsádka. Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder 3.0! THUNDER TQ35C 3.0 Termovizní předsádka Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder 3.0! ...
Termovizní předsádka Pulsar Proton FXQ30 je lehká a výkonná. Použitím předsádky Proton XQ30 je jednoduché a intuitivní nehledě na to na jaký denní puškohled je předsádka nasazena Podrobný popis PROTON FXQ 30 Termovizní ...
Axion XQ30 Pro - první termovize řady Axion Compact a nejmenší kapesní monokulár z produktové řady Pulsar. Nová termovize řady Compact Nahrazuje Axion XM30F a je vybaven vyšším rozlišením (384x288 pixelů) a citlivějším ...
Termovizní monokulár. Senzor: 384 x 288 px, 12μm. Čočka: 15 mm. Citlivost termovizního senzoru: < 20 mK. Detekční vzdálenost: 750 m. Optické zvětšení: 1,4x. Digitální zoom: 8x. Displej: OLED 1024 x 768 px. Detailní popis produktu ...
Thermion Duo DXP otevírá novou stránku v historii lovecké optiky Pulsar. Jedná se o první komerční zaměřovač, který kombinuje účinnost termovizní detekce v kteroukoli denní dobu s komfortem plnobarevného denního pozorování. Díky ...
Talion Pro disponuje delší provozní dobou, větší citlivostí a skvělou ovladatelností. Termovizní zaměřovač Talion XG35 PreviousNext Až 9 hodin provozu na jedno nabití Talion je napájen výměnnou dobíjecí baterií Pulsar APS5T. ...