Termovizní monokulár. Senzor: 384× 288 px, 17μm. Čočka: 35 mm. Citlivost termovizního senzoru: < 35 mK. Detekční vzdálenost: 1300 m.

| Výrobce: | Hikvision |
| Cena s DPH : | 34 550,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 1 420,64 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 174,08 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Termovize řady Owl se skvělým poměrem cena/výkon jsou výbornou volbou i do drsných podmínek a poskytují jasný obraz za tmy, deště i třeba skrze lesní porost.
Monokulár Owl OH35 je vybaven tepelným senzorem s citlivostí NETD < 35 mK a s rozlišením 384 × 288 px. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe může senzor zaznamenávat i ty nejmenší teplotní rozdíly objektů a poskytnout Vám tak detailní obraz.

Díky čočce s ohniskovou vzdáleností 35 mm je detekční vzdálenost přístroje 1300 metrů.
Celá pozorovaná scéna je vyobrazena na OLED displeji o rozlišení 1024 × 768 px. Můžete přepínat mezi čtyřmi barevnými paletami, měřit vzdálenost pomocí poměrové dálkoměru a přibližovat pomocí digitálního zoomu v krocích 1x, 2x, 4x, 8x.
Monokuláru nechybí ani technologie automatického řízení citlivost (AGC), digitálního vylepšení obrazu (DDE) či trojrozměrná redukce šumu (3D DNR).
Napájení na vestavěnou baterii poskytuje až 7 hodin nepřetržitého pozorování, a pro co největší výdrž baterie je tady funkce režimu spánku.
Disponuje také vlastnostmi jako je například voděodolnost a odolnost IP67. Proto je Owl vhodný i do drsných podmínek jako jsou déšť a sníh.
Na zařízení poskytujeme záruku 3 roky a garanci zapůjčení náhradního přístroje v případě potřeby servisu.
Specifikace:
| Wi-Fi | Ano |
| Senzor | 384 × 288 px |
| Teplotní citlivost | < 35 mK |
| Rozlišení displeje | 1024 x 768 px |
| Čočka | 35 mm |
| Detekce | 1300 m |
| Optické zvětšení | 2,3x |
| Zorné pole | 10,7° × 8,0° |
| Digitální zoom | 8x |
| Možnost pořízení fotografie | Ano |
| Možnost pořízení videa | Ano |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Paměť | vestavěná, 16 GB |
| Provozní teplota | -30°C až 55°C |
| Baterie | vestavěná Li-ion |
| Výdrž baterie | 7 hod |
| Hmotnost | 500 g |
| Rozměry | 202 x 74 x 66 mm |
Obsah balení:
Nová termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50. První předsádka na trhu s rozlišením 640x480. Detekce 2300m, Velmi lehké magnesiové tělo Menší a lepší Termovizní předsádka Krypton 2 FXG50 PreviousNext Kompaktní a dobře ...
Termovizní monokulár. Senzor: 384 x 288 px, 12μm. Čočka: 15 mm. Citlivost termovizního senzoru: < 20 mK. Detekční vzdálenost: 750 m. Optické zvětšení: 1,4x. Digitální zoom: 8x. Displej: OLED 1024 x 768 px. Detailní popis produktu ...
Nová generace Axionu 2 který se vejde do kapsy u košile a přitom vám dá přehled o zvěři v okolí. V porovnání s první generací má mnohem lepší display, delší detekční vzdálenost a větší zvětšení. Podrobný popis Axion 2 ...
Merger LRFXQ35 nabízí další úroveň zážitku z termálního zobrazování. Obraz generovaný novým termálním snímačem s rozlišením 1024x768 pixelů přináší vysoké rozlišení s bohatými detaily. Je ideální pro přesnou ...
Kompaktní termovizní předsádka, se kterou jednoduše přeměnite denní puškohled v termovizni nebo v monokulár k pozorování z ruky se zvětŠením 3x. Objektiv F35/1.0, rozlišení 384x288px, NETD < 25mK. Podrobný popis Tepelná ...
Thermion Duo DXP otevírá novou stránku v historii lovecké optiky Pulsar. Jedná se o první komerční zaměřovač, který kombinuje účinnost termovizní detekce v kteroukoli denní dobu s komfortem plnobarevného denního pozorování. Díky ...
Termovizní puškohled. Navržen pro myslivce, kteří hledají jednoduchost, přehlednost a jistotu hned od prvního dne SÉRIE BOLT BOLT P25R je vybaven nově vyvinutým senzorem s citlivostí ≤20 mK NETD a vysokou obnovovací frekvencí 50 Hz, ...
Termovizní předsádka. Senzor: 384 × 288 px, 12μm. Čočka: 35 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 20 mK. AI Detailní popis produktu ThermTec přináší na svět svou první termovizní předsádku - Hunt! Předsádka představuje ...
Termovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 1280 × 1024 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Optický modul pro noční vidění: 3840 × 2160 px. Přísvit: 850 nm Detailní popis produktu ...
ACE, vlajkovou loď termovizních puškohledů. Senzor 1290x1024. Vybavena novým senzorem 2. generace, integrovaným laserovým dálkoměrem a pokročilými systémy Reality+ a Vision+. Nabízí bezkonkurenční kvalitu obrazu a bezkonkurenční ...