Termovizní monokulár. Senzor: 384 x 288 px, 12μm. Čočka: 25 mm. Citlivost termovizního senzoru: < 20 mK. Detekční vzdálenost: 750 m. Optické zvětšení: 1,4x. Digitální zoom: 8x. Displej: OLED 1024 x 768 px.
| Výrobce: | Hikvision |
| Cena s DPH : | 35 499,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 1 459,66 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 206,33 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Druhá generace termovizních monokulárů řady Lynx kombinuje ty nejlepší vlastnosti a nejnovější technologie v jednom kompaktním přístroji. Svou jednoduchostí je Lynx skvělou volbou při výběru první termovize, kterou už nebudete chtít pustit z ruky.
Monokulár Lynx LH25 2.0 je vybaven tepelným senzorem s citlivostí NETD ≤ 20 mK a s rozlišením 384 × 288 px. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe může senzor zaznamenávat i ty nejmenší teplotní rozdíly objektů a poskytnout Vám tak detailní obraz.
Pokročilé technologie zpracování obrazu přináší čistší a detailnější obraz vykreslený na displeji OLED s rozlišením 1024 × 768 px.
Čočka s ohniskovou vzdáleností 25 mm s pevným optickým zvětšením 2,4x dává monokuláru možnost detekce až na 1200 metrů, čímž je vhodný do otevřeného prostředí pole i lesa.
S vestavěným úložištěm s kapacitou 16 GB máte možnost pořizovat fotografie a videa i se zvukem. S připojením k aplikaci HIKMICRO Sight můžete pozorovat scénu v reálném čase přes Vaše mobilní zařízení, sledovat aktuální verzi Vašeho přístroje a plno dalších funkcí.
Díky tichým tlačítkům, zachované nízké hmotnosti a nyní i výměnné Li-ion 18650 baterii Vám monokulár Lynx zajistí pohodlné pozorování až na 6,5 hodiny. Pro co největší výdrž baterie je tady funkce automatického režimu spánku, která šetří baterii přístroje, při jeho náklonu do určitých poloh.

Disponuje také vlastnostmi jako je například voděodolnost a odolnost IP67. Proto je Lynx vhodný i do drsných podmínek jako jsou déšť a sníh.
Na zařízení poskytujeme záruku 3 roky a garanci zapůjčení náhradního přístroje v případě potřeby servisu.
Specifikace:
| Wi-Fi | Ano |
| Senzor | 384 × 288 px |
| Teplotní citlivost | < 20 mK |
| Rozlišení displeje | 1024 x 768 px |
| Čočka | 25 mm |
| Detekce | 1200 m |
| Optické zvětšení | 2,4x |
| Zorné pole | 10,5° × 7,9° |
| Digitální zoom | 8x |
| Dioptrická korekce | -5D - +3D |
| Možnost pořízení fotografie | Ano |
| Možnost pořízení videa | Ano |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Paměť | vestavěná, 16 GB |
| Provozní teplota | -30°C až 55°C |
| Baterie | 1x 18650 |
| Výdrž baterie | 6,5 hod |
| Hmotnost | 277g |
| Rozměry | 173 x 56 x 61 mm |
Obsah balení:
Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám odhalí každýdetail i v nejhlubšítmě! STELLAR SH35L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám ...
STELLAR SX60L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám odhalí každý detail i Termovizní puškohled s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 1280 × 1080 px, 12μm. Citlivost ...
Termovizní puškohled. Termovizní senzor: 384x288 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Čočka: 50 mm. Detekční vzdálenost: 2600 m. Optické zvětšení: 2,8x. Ares 2.0 vám nabízí špičkový obraz a dlouhou výdrž ...
Termovizní kamera série MT, inovativní kupolový skener od Nocpix, navržený speciálně pro lov. Je to vaše dokonalá volba nejen pro jízdu při lovu, ale také přizpůsobitelná různým způsobem a zvykům lovu Představujeme sérii MT, ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Thermion 2 LRF XQ50 PRO PreviousNext První termovizní puškohled s klasickým designem a ...
Nová vlajková loď v pozorovací technice nese jméno Telos. Přináší skvělý výkon, propracovaný design, bezdrátové nabíjení, upgradovatelné rozhraní a mnoho dalšího. Materiály a provedení jsou na špičkové úrovni Připraven ...
Termovizní puškohled. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Čočka: 50 mm. Detekční vzdálenost: 2600 m. Optické zvětšení: 2,8x. Detailní popis produktu Ares 2.0 vám nabízí špičkový ...
Termovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 15mK. Optický modul pro noční vidění: 3840 × 2160 px. Přísvit: 940 nm. Čočka: 50/60 mm. Detekční ...
Merger LRF XL50 nabízí další úroveň zážitku z termálního zobrazování. Obraz generovaný novým termálním snímačem s rozlišením 1024x768 pixelů přináší vysoké rozlišení s bohatými detaily. Je ideální pro přesnou ...
Kompaktní termovizní předsádka, se kterou jednoduše přeměnite denní puškohled v termovizni nebo v monokulár k pozorování z ruky se zvětŠením 3x. Objektiv F35/1.0, rozlišení 384x288px, NETD < 25mK. Podrobný popis Tepelná ...