Termovizní monokulár. Senzor: 384 x 288 px, 12μm. Čočka: 15 mm. Citlivost termovizního senzoru: < 20 mK. Detekční vzdálenost: 750 m. Optické zvětšení: 1,4x. Digitální zoom: 8x. Displej: OLED 1024 x 768 px.
| Výrobce: | Hikvision |
| Cena s DPH : | 29 999,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 1 230,48 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 016,92 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Druhá generace termovizních monokulárů řady Lynx kombinuje ty nejlepší vlastnosti a nejnovější technologie v jednom kompaktním přístroji. Svou jednoduchostí je Lynx skvělou volbou při výběru první termovize, kterou už nebudete chtít pustit z ruky.
Monokulár Lynx LH19 2.0 je vybaven tepelným senzorem s citlivostí NETD ≤ 20 mK a s rozlišením 384 × 288 px. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe může senzor zaznamenávat i ty nejmenší teplotní rozdíly objektů a poskytnout Vám tak detailní obraz.
Pokročilé technologie zpracování obrazu přináší čistší a detailnější obraz vykreslený na displeji OLED s rozlišením 1024 × 768 px.
Čočka s ohniskovou vzdáleností 19 mm s pevným optickým zvětšením 1,8x dává monokuláru možnost detekce až na 900 metrů, čímž je vhodný do otevřeného prostředí pole i lesa.
S vestavěným úložištěm s kapacitou 16 GB máte možnost pořizovat fotografie a videa i se zvukem. S připojením k aplikaci HIKMICRO Sight můžete pozorovat scénu v reálném čase přes Vaše mobilní zařízení, sledovat aktuální verzi Vašeho přístroje a plno dalších funkcí.
Díky tichým tlačítkům, zachované nízké hmotnosti a nyní i výměnné Li-ion 18650 baterii Vám monokulár Lynx zajistí pohodlné pozorování až na 6,5 hodiny. Pro co největší výdrž baterie je tady funkce automatického režimu spánku, která šetří baterii přístroje, při jeho náklonu do určitých poloh.

Disponuje také vlastnostmi jako je například voděodolnost a odolnost IP67. Proto je Lynx vhodný i do drsných podmínek jako jsou déšť a sníh.
Na zařízení poskytujeme záruku 3 roky a garanci zapůjčení náhradního přístroje v případě potřeby servisu.
Specifikace:
| Wi-Fi | Ano |
| Senzor | 384 × 288 px |
| Teplotní citlivost | < 20 mK |
| Rozlišení displeje | 1024 x 768 px |
| Čočka | 19 mm |
| Detekce | 900 m |
| Optické zvětšení | 1,8x |
| Zorné pole | 13,7° × 10,3° |
| Digitální zoom | 8x |
| Dioptrická korekce | -5D - +3D |
| Možnost pořízení fotografie | Ano |
| Možnost pořízení videa | Ano |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Paměť | vestavěná, 16 GB |
| Provozní teplota | -30°C až 55°C |
| Baterie | 1x 18650 |
| Výdrž baterie | 6,5 hod |
| Hmotnost | 282g |
| Rozměry | 173 x 56 x 61 mm |
Obsah balení:
Nová generace Axionu 2 který se vejde do kapsy u košile a přitom vám dá přehled o zvěři v okolí. V porovnání s první generací má mnohem lepší display, delší detekční vzdálenost a větší zvětšení. Podrobný popis Axion 2 ...
Termovizní zaměřovač. Senzor: 384 x 288 px, 12μm. Čočka: 20/60 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 20 mK. Detekční vzdálenost: 1000/3000 m. Detailní popis produktu Vidar 2.0 nabízí intuitivní ovládání, špičkový obraz a ...
Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024Algoritmem REALITY +, digitální stabilizací obrazu Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024, NETD pod 15mK, obnovovací frekvencí 60Hz, Algoritmem REALITY +, ...
TTermovizní monokulár. Senzor: 640 × 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. AI a laserový dálkoměr. Optické zvětšení: 2,8x. Displej: AMOLED 1024 × 768 px Detailní popis ...
VISTA se systémem Vision+, Reality + AI - algoritmus zpracování obrazu pomocí umělé inteligence, AMOLED displejem o rozlišení 2560×2560 Detailní popis produktu Představujeme Vám sérii modelů VISTA se systémem Vision+, Reality + AI ...
Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 640x480 Algoritmem REALITY +, digitální stabilizací obrazu Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024, NETD pod 15mK, obnovovací frekvencí 60Hz, Algoritmem REALITY +, ...
THUNDER T35C 3.0 Termovizní předsádka. Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder 3.0! THUNDER TQ35C 3.0 Termovizní předsádka Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder 3.0! ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Termovizní zaměřovač Thermion 2 LRF XG50 PreviousNext První termovizní puškohled s ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Thermion 2 LRF XQ50 PRO PreviousNext První termovizní puškohled s klasickým designem a ...
Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm. Detailní popis produktu ...