rémiový model v řadě termovizních binokulárů Pulsar. Merger LRF XT50 nabízí mimořádné detaily obrazu díky tepelnému senzoru 1280x1024 pixelů a novému mikrodispleji AMOLED 1280x960. Merger LRF XT50 se vyznačuje širokým zorným polem pozorování 17,5 stupňů a zvětšením 2x-16x.

| Výrobce: | Pulsar |
| Cena s DPH : | 128 983,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 5 290,52 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 4 372,33 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 14 % |
| Původní cena s DPH: | 149 980,- Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
Model Merger LRF představuje náš klasický termovizní dalekohled s integrovaným laserovým dálkoměrem.
Tyto dalekohledy jsou mimořádně ergonomické a pohodlné. Umožňují pozorování oběma očima a snižují únavu očí. Jsou vybaveny špičkovými komponenty, které jsou příkladem evropské kvality.
Řada Merger LRF nabízí širokou řadu snímačů evropské výroby, které jsou přizpůsobeny různým potřebám uživatelů:
Řada Merger LRF zajišťuje bezkonkurenční zážitek z termálního zobrazení. Pro snímání obrazu používají dalekohledy Merger termovizní snímače profesionální evropské kvality:

Optické zvětšení přístroje lze zvýšit pomocí digitálního zoomu. I při nejvyšším stupni zvětšení jsou detaily obrazu dostatečné pro identifikaci detailů objektu. Pokročilé algoritmy zvyšují kvalitu obrazu a pomáhají dosáhnout ostrého a detailního obrazu.

Široké zorné pole zjednodušuje vyhledávání a sledování teplých objektů a zároveň minimalizuje účinky chvění obrazu a zvyšuje přehled o situaci. Vynikající detaily obrazu při základním zvětšení v kombinaci s širokým zorným polem zajišťují lepší komfort při sledování a vnímání scény.
Výkonná germaniová optika v kombinaci s profesionálními termovizními senzory poskytuje výjimečné detekční schopnosti. Špičkové přístroje Merger LRF dokáží detekovat teplé objekty na vzdálenost přesahující 2 km.

Pomocí nastavení jasu a kontrastu můžete maximalizovat detaily a informativní obsah snímku v konkrétních pozorovacích podmínkách. Funkce uživatelského režimu uloží zvolené nastavení jasu a kontrastu do paměti přístroje a zajistí optimální kvalitu obrazu pro další použití termokamery okamžitě, bez nutnosti dalších úprav.
Termovizní dalekohledy Merger LRF mají klasickou konstrukci denních dalekohledů. Díky malým rozměrům tyto termovizní dalekohledy pohodlně padnou do ruky, ale přesto nabízejí atraktivní vnější estetiku a příkladnou ergonomii. Šest funkčních tlačítek je umístěno v komfortní přístupové zóně a nejpoužívanější funkce termovizního přístroje se aktivují jediným dotykem.

Optická konstrukce termovize Merger LRF zohledňuje povahu lidského vidění. Pro člověka je přirozené přijímat vizuální informace dvěma zrakovými kanály současně. Sledování dvěma očima je méně namáhavé než sledování jedním okem. To znamená lepší detekci malých nebo slabých objektů a lepší výkon ve scénách s nízkým kontrastem než u podobných monokulárních termovizních přístrojů stejné technické úrovně. Mezičoční vzdálenost u binokulárního dalekohledu Merger LRF je nastavitelná v rozmezí 63 až 74 mm podle individuálních vlastností konkrétního uživatele.
Znalost cílové vzdálenosti je zásadním faktorem pro správné rozhodování. Vestavěný laserový dálkoměr umožňuje měřit vzdálenosti v režimech jednorázového měření a kontinuálního skenování s přesností ± 1 metr pro rychlé a bezchybné vyhodnocení situace.

Řada Merger LRF je napájena dvěma dobíjecími bateriemi: jedna vestavěná s kapacitou 4 Ah, druhá vyměnitelná s kapacitou 3,2 Ah. Jedním nabitím baterií je zaručena dlouhá provozní doba.
| Zvětšení: | 2 - 16x |
|---|---|
| Digitální zvětšení: | 4x |
| Tepelná citlivost přístroje: | < 20mK |
| Rozlišení snímače: | 1280x1024 px @ 12 µm |
| Tepelná citlivost snímače: | < 40mK |
| Rozteč pixelů: | 12 µm |
| Dálkoměr: | laserový, 1500 m |
| Přesnost měření: | ± 1 m |
| Rozlíšení displeje: | 1280x960 px |
| Snímkový kmitočet: | 50 Hz |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Vzdálenost detekce: | 2300m |
| Parametry objektivu: | F50/1.0 |
| Průměr objektivu: | 50 mm |
| Zorný úhel: | 17.5 x 14° |
| Zorné pole ve 100m: | 30.7 x 24 m |
| Oční reliéf: | 15mm |
| Dioptrická korekce: | -5/+4dioptrie |
| Mezioční vzdálenosti: | 62 – 74 mm |
| Napájení: | 3.7 V |
| Externí napájení: | 5V; 9V (napájení USB Type-C) |
| Videorekordér: | 1280 x 960 px |
| Velikost paměti: | 64 Gb |
| Video/Foto formát: | .mp4 / .jpg |
| Video/Foto rozlíšení: | 1280 x 960 px |
| Materiál: | Hořčíková slitina |
| Voděodolnost: | IPX7 (vodotěsný) |
| Závit: | 1/4"" |
| Provozní teploty: | -25 .. +50 °C |
| Mobilní aplikace: | Stream Vision 2 |
| Wi-Fi: | 2,4 / 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA) |
| USB, typ: | C |
| Provozní doba ( při t22°C): | 8 hod. |
| Rozměry: | 197x140x72mm |
| Hmotnost: | 0,95 (včetně baterií)kg |
| Cena s DPH | 11 286,- Kč |
| Cena s DPH | 8 437,- Kč |
| Cena s DPH | 8 893,- Kč |
Nová vlajková loď v pozorovací technice nese jméno Telos. Přináší skvělý výkon, propracovaný design, bezdrátové nabíjení, upgradovatelné rozhraní a mnoho dalšího. Materiály a provedení jsou na špičkové úrovni ...
Termovizní zaměřovač s laserovým dálkoměrem. Senzor: 640 x 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. Detailní popis produktu Vidar 2.0 nabízí intuitivní ovládání, ...
Termovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru ≤ 20 mK. Optický modul pro noční vidění: 2560 × 1440 px. Přísvit: 850 nm. Čočka: 35/31 mm. Detekční ...
Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám odhalí každýdetail i v nejhlubšítmě! STELLAR SH50L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Špičková tepelná citlivost Termovizní zaměřovač Thermion 2 XP50 PRO PreviousNext ...
Termovizní zaměřovač. Čočka 60 mm. Optický zoom: 2x. Plynulé digitální zvětšení až 5x. Celkové zvětšení: 1,1x - 16x. Detekce až 3000 m. Displej AMOLED 1024x768px. Jádro 640x512px 12µm VOx Detailní popis produktu Ares 2.0 vám ...
Termovizní puškohled s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 15 mK. STELLAR SQ35L 3.0 Model SQ35L 3.0 se pyšní rozlišením termovizního jádra 640 × 512 px s citlivostí ...
Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024Algoritmem REALITY +, digitální stabilizací obrazu Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024, NETD pod 15mK, obnovovací frekvencí 60Hz, Algoritmem REALITY +, ...
Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm. Detailní popis produktu ...
novinka Termovizní zaměřovač s označením XL60 disponuje HD rozlišením tepelného snímače a 60mm optikou, což je optimální volbou pro efektivní kontrolu škůdců a predátorů. Best in the class Špičková optika třídy HD ...