Axion XQ30 Pro - první termovize řady Axion Compact a nejmenší kapesní monokulár z produktové řady Pulsar.
| Výrobce: | Pulsar |
| Cena s DPH : | 55 890,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 298,11 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 899,26 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Monokulární dalekohled Pulsar Oryx LRF je vyroben tak, aby vydržel ty nejnáročnější a nejdelší lovy. Je kompaktní a optimalizovaný pro použití jednou rukou a nabízí všechny základní funkce, které potřebujete, včetně:
Oryx LRF, vyrobený pro více než jen výkon, se vyznačuje robustním pouzdrem ze slitiny hořčíku, které je navrženo tak, aby odolalo vodě, prachu, nárazům a drsným podmínkám – je zvenku stejně odolný jako uvnitř pokročilý.
Oryx LRF je vybaven výkonným a přesným vestavěným laserovým dálkoměrem, který dokáže přesně měřit vzdálenost až do 1500 metrů, a to i v naprosté tmě.
Díky dvěma provozním režimům – skenování pro nepřetržité aktualizace a jednotlivé měření pro přesnost – nabízí dálkoměr všestranný výkon. Nabízí odečty v metrech nebo yardech, a to dle vašich preferencí a potřeb.
Monokulární dalekohled Oryx LRF je vybaven duálním bateriovým systémem, který kombinuje integrovanou interní baterii a vyjímatelnou externí baterii pro nepřerušované napájení. Obě baterie mají samostatné indikátory nabití zobrazené na obrazovce přístroje, což umožňuje snadné sledování. Externí baterii lze vyměnit za provozu, což umožňuje rychlou a bezproblémovou výměnu během několika sekund bez přerušení používání.
Obě baterie podporují napájení a lze je pro maximální pohodlí rychle nabít přes port USB-C. Tento efektivní systém zajišťuje spolehlivý výkon, díky čemuž je Oryx LRF ideální pro delší lovy a náročné podmínky.
Oryx LRF je navržen tak, aby splňoval nároky dlouhých a náročných loveckých situací. Jeho pouzdro ze slitiny hořčíku nabízí vynikající odolnost – odolává nárazům, vlhkosti, blátu a extrémním teplotám a zároveň poskytuje plynulý a spolehlivý výkon. Tento lehký a zároveň odolný materiál usnadňuje přenosnost a zajišťuje efektivní odvod tepla a zároveň optimalizuje výkon zařízení během delších pozorování.
Řada Oryx se vyznačuje symetrickým designem pouzdra pro praváky i leváky, což zajišťuje pohodlné ovládání oběma rukama. Sponu na opasek a poutko na ruku lze připevnit na obě strany pouzdra, což uživatelům umožňuje přizpůsobit si zařízení svým preferencím a zvýšit tak jeho všestrannost.
Patentovaná sada pokročilých algoritmů a optimalizovaných elektronických součástek pohání průlomový přístup ke zpracování termovizního obrazu. Tato inovace zvyšuje čistotu signálu a minimalizuje šum, čímž poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu a detaily v každé situaci.
Oryx LRF je vybaven senzorem přiblížení, který automaticky vypne obrazovku, když je zařízení oddáleno od vašich očí. Tato inovativní funkce pomáhá udržovat nenápadnost během provozu a zároveň šetří výdrž baterie, takže je zařízení vždy připraveno, když je to nejdůležitější.
Oryx LRF poskytuje vysoce kvalitní termovizi s více barevnými paletami a pozoruhodnými detaily. Jeho pokročilá platforma pro zpracování videa zajišťuje přesné vykreslení objektů a zachycuje i ty nejjemnější nuance. V kombinaci s optimalizovaným nastavením jasu a kontrastu nabízí zařízení výjimečnou jasnost a ostrost pro bezkonkurenční zážitek ze sledování.
Pro intuitivnější a hmatatelnější zážitek z Oryx LRF aktivujte funkci haptické zpětné vazby v krátké nabídce zařízení. Zařízení reaguje krátkými vibracemi na stisknutí ovládacích tlačítek.
Oryx LRF je vybaven elektronickou stabilizací obrazu, která zvyšuje ostrost obrazu a redukuje artefakty způsobené třesoucími se rukama. Minimalizuje rozmazání pohybem a zajišťuje pohodlnější pozorování vzdálených objektů.
Oryx LRF je první zařízení Pulsar s krytím IP67, které nabízí vynikající odolnost. Je navrženo pro bezchybný provoz, vydrží ponoření do vody až do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut a je plně chráněno před prachem a kontaktem s předměty většími než 1 mm, což zajišťuje spolehlivý výkon i v těch nejnáročnějších podmínkách.
| Zvětšení: | 2.5 – 20x |
|---|---|
| Digitální zvětšení: | 8x |
| Tepelná citlivost přístroje: | < 20mK |
| Rozlišení snímače: | 640x480 px |
| Tepelná citlivost snímače: | < 40mK |
| Rozteč pixelů: | 12 µm |
| Dálkoměr: | 1500 m ( laserový 905 nm, class 1) |
| Přesnost měření: | 1 m |
| Rozlíšení displeje: | 640x480 px |
| Snímkový kmitočet: | 50 Hz |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Vzdálenost detekce: | 1800m |
| Parametry objektivu: | F35/1.0 |
| Zorný úhel: | 12.5 x 9.4° |
| Zorné pole ve 100m: | 21. m |
| Oční reliéf: | 14mm |
| Napájení: | 3.0 – 4.2 (externí APS 5 4900 mAh / interní 3200 mAh) V |
| Externí napájení: | 5V, 9V (USB Type C) |
| Videorekordér: | Ano |
| Velikost paměti: | 64 Gb |
| Video/Foto formát: | .mp4 / .jpg |
| Video/Foto rozlíšení: | 1024x768 |
| Materiál: | Magnesium alloy |
| Voděodolnost: | IPX67 |
| Závit: | 1/4" |
| Provozní teploty: | -20 - +40 °C |
| Mobilní aplikace: | Stream Vision 2 |
| Wi-Fi: | 2.4 / 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA) |
| USB, typ: | USB Type C |
| Provozní doba ( při t22°C): | 12 hod. |
| Rozměry: | 179х52х77mm |
| Hmotnost: |
Termovizní zaměřovač s laserovým dálkoměrem. Senzor: 640 x 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. Detailní popis produktu Vidar 2.0 nabízí intuitivní ovládání, ...
THUNDER TQ50C 3.0 Termovizní předsádka. Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder 3.0! THUNDER TQ50C 3.0 Termovizní předsádka Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder ...
Termovizní monokulár. Čočka 25 mm. Optické zvětšení: 2,5x. Digitální zvětšení až 8x. Celkové zvětšení: 19,6x. Detekce až 1200 m. Displej LCOS 1280x960 px. Detailní popis produktu Termovizní kamera Hikmicro LYNX PRO LH25 ...
Termovizní zaměřovač s laserovým dálkoměrem. Senzor: 640 x 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. Detailní popis produktu Vidar 2.0 nabízí intuitivní ovládání, ...
Termovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 1280 × 1024 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Optický modul pro noční vidění: 3840 × 2160 px. Přísvit: 850 nm Detailní popis produktu ...
novinka Termovizní zaměřovač s označením XL60 disponuje HD rozlišením tepelného snímače a 60mm optikou, což je optimální volbou pro efektivní kontrolu škůdců a predátorů. Best in the class Špičková optika třídy HD ...
STELLAR SQ50L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám odhalí každý detail i STELLAR SQ50L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním ...
Termovizní monokulár. Senzor: 384 x 288 px, 12μm. Čočka: 25 mm. Citlivost termovizního senzoru: < 20 mK. Detekční vzdálenost: 750 m. Optické zvětšení: 1,4x. Digitální zoom: 8x. Displej: OLED 1024 x 768 px. Detailní popis produktu ...
TTermovizní monokulár. Senzor: 640 × 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. AI a laserový dálkoměr. Optické zvětšení: 2,8x. Displej: AMOLED 1024 × 768 px Detailní popis ...
Nová generace Axionu 2 který se vejde do kapsy u košile a přitom vám dá přehled o zvěři v okolí. V porovnání s první generací má mnohem lepší display, delší detekční vzdálenost a větší zvětšení. odrobný popis Axion 2 ...