Vortex Gen II Razor jsou navrženy a vyrobeny pro přesnou Long Range střelbu v extrémních podmínkách. Uživateli se dostává do ruky puškohled, splňující nároky taktického použití, za cenu lovecké optiky.

| Výrobce: | Vortex |
| Cena s DPH : | 63 400,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 605,30 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 2 153,14 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 15 % |
| Původní cena s DPH: | 75 000,- Kč |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
Nový puškohled v závodě o maximální přesnost střelby na dlouhou vzdálenost. Vortex Razor Gen II 3-18x50 FFP jsou navrženy a vyrobeny pro přesnou Long Range střelbu v extrémních podmínkách. Uživateli se dostává do ruky puškohled, splňující nároky taktického použití, za cenu lovecké optiky. Mají 6x zoom, 34 mm jednodílný kvalitní tubus vyrobený z leteckého hliníku. Propracovaný systém věžiček L-Tec, plus řadu dalších špičkových technologií, které činí Váš lov daleko úspěšnějším.
Zero Stop - Věžička je vybavena funkcí Zero Stop pro zajištění rychlého návratu na nulu bez nebezpečí přetočení do mínusu.
L-TEC systém věžiček - je vybaven funkcí Zero Stop a obrovským rozsahem nastavení - 27,5 MIL
Systém pro omezení tření - mechanismus věžiček je vyroben precizní technologií, která omezuje tření v sysému a přitom zabraňuje samovolnému otočení.
Micro nastavení Nuly - mechanismus umožní nastavit nulu při nastřelení i mezi kliky tak, abyste skutečně dosáhly nulové odchylky od bodu záměru
Záměrné osnovy: EBR-1C mrad, EBR-2C MOA, EBR-2C mrad, EBR-7C MOA, EBR-7C mrad
Dostupnost dle konkrétně zvoleného modelu. Některé skladem, některé na objednání od výrobce.
| Zvětšení | 3-18x |
| Průměr objektivu | 50 mm |
| Vzdálenost výstupní pupily | 9.4 mm |
| Zorné pole ve 100m | 12.5 - 2.1 m |
| Průměr tubusu | 34 mm |
| Jeden klik komínku | 0.1 MRAD |
| Otočení komínku | 10 MRAD |
| Maximální výškovákorekce | 35 MRAD |
| Maximální stranová korekce | 20 MRAD |
| Paralaxa | nastavitelná od 23 m |
| Délka | 366 mm |
| Hmotnost | 1318 g |
| Cena s DPH | 1 080,- Kč |
Puškohled pro střelbu za snížených podmínek s extrémní propustností světla. Mezi lovci dostal přezdívky světelné dělo. Puškohled s osvětlenou osnovou - Kahles K624i 6 - 24 x 56 Horká novinka od renomovaného výrobce špičkové ...
Meopta ZD 6-24x56. Nejvýkonnější puškohled pro špičkové odstřelovače je navržen pro střelbu na dlouhou vzdálenost a osvětlený záměrný obrazec MilDot 2 s dálkoměrnou stupnicí slouží k přesnému odhadu vzdálenosti cíle. ...
6-ti násobný zoom předurčuje tento puškohled k všestrannému využití jak pro lov rychle se pohybující zvěř na krátké vzdálenosti, tak i na lov zvěře na velkou vzdálenost při maximálním zvětšení. MeoStar R2 1,7-10x42 RD ...
Nový Swarovski dS gen III je puškohled s dálkoměrem a automatickou korekcí záměrného bodu. Vše proběhne bleskově tak, aby šlo ihned střílet. Puškohled Swarovski dS Gen.III 4-24x50 P SR 4A-I BEZPEČNÝ. Přesný. SILNÝ. Nová třetí ...
Nová Zeiss Victory V8 model 2023. S osmi-násobným zvětšením, průměrem tubusu 30mm a kombinaci s ASV LongRange věžičkou je určen pro všechny typy lovu. Základní specifikace Puškohled ZEISS VICTORY V8 4,8 – 35 X 60 S ASV Zeiss ...
Puškohled Swarovski Z8i s osimnásobným zoomem spolu s vynikající optikou zajistí, že budete dokonale vybaveni pro každou situaci při lovu. Puškohled má přitom tubus o pstandardním průměru 30mm. Puškohled Swarovski Z8i s ...
Kompaktní puškohled s brilantním optickým výkonem a velkým zorným polem. ASV a paralaxa Schmidt-Bender PM II 3-20x50 je víceúčelový odstřelovačský puškohled. Cílem vývoje bylo nabídnout uživateli nejvyšší možnou flexibilitu ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. chmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je univerzální puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou nastavení. Je vybaven systémem ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Taktická osnova Tremore3 Schmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je špičkový puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou nastavení. ...
Puškohled Swarovski Z6i 2,5-15x56 druhé generace e špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Základní specifikace Puškohled ...