Ultimativní optika na extrémní vzdálenosti.

| Výrobce: | Kahles |
| Cena s DPH : | 118 500,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 4 872,53 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 4 026,89 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dnů |
Detailní popis produktu
Puškohled Kahles K864 nastavuje nový standard výkonu sportovních puškohledů. Díky tubusu 36mm nabízí o 64% větší zorné pole než předchozí model K1050 při zvětšení 25x, velký eyebox a výborný výkon v celém rozsahu zvětšení. Jako nástupce legendárního K1050 přenáší Kahles do nové éry sportovní precizní střelby na dlouhé vzdálenosti.
PRODUCTHIGHLIGHTS
| Magnification: | 8-64x56 |
| Objective lens diameter: | 56 mm |
| Exit pupil: | 7,1-0,9 mm |
| Eye relief: | 92 mm |
| Field of view: | 6,1-0,8 m/100 m |
| Diopter compensation: | +2 / -3 dpt |
| Twilight factor (DIN 58388): | 21,2-59,9 |
| Impact correction per click: | 1/8 MOA |
| Adjustment range (E/W): | 1,6/1,16 (55/40 MOA) |
| Parallax adjustment: | 8 - ∞ |
| Tube diameter: | 36 mm |
| Length: | 443 mm |
| Weight: | 1045 g |
| Focal plane: | 2. |
| Warranty: | 10 years |

ZC840 je špičkový puškohled rakouské firmy Zero Compromise Optic. Brilantní německé sklo, skvělá mechanika a extrémní rozsah klikání ho řadí do TOP3 na světě Horká novinka rakouské firmy Zero Compromise Optic GmbH ZC840 ...
Universální puškohled pro sportovní střelce a lovce, který obstojí ve všech podmínkách. ASV a paralaxa Schmidt-Bender Exos 3-21x50 je universální puškohled se sedminásobným zoomem a extrémně širokou škálou nastavení. Je ...
Novinka od SB puškohled 6-36x56 PMII pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Schmidt-Bender 6-36x56 PM II LP High performance špičkový puškohled s brilantní optikou a extrémně širokou škálou nastavení. ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. chmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je univerzální puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou nastavení. Je vybaven systémem ...
Nejnovější puškohled Z8i 3,5-18x50 je vhodným řešením pro přesnou střelbu na velké vzdálenosti. NA VELKÉ VZDÁLENOSTI – NOVÝ Z8i 3,5-28X50 P od SWAROVSKI OPTIK Pro zodpovědnou střelbu na velké vzdálenosti jsou ...
Puškohled Swarovski Z8i s osimnásobným zoomem spolu s vynikající optikou zajistí, že budete dokonale vybaveni pro každou situaci při lovu. Puškohled má přitom tubus o pstandardním průměru 30mm. Puškohled Swarovski Z8i s ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Taktická osnova Tremore3 Schmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je špičkový puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou nastavení. ...
Puškohled Delta Optical Stryker HD 4.5-30x56 FFP je model určen na sportovní střelby na dlouhé vzdálenosti. 7-násobné zvětšení a špičková ED optika odrobný popis Zaměřovač Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56 FFP je určen pro ...
Nejlepší z nejlepších. Se zvětšením 45x a brilantní čistotou obrazu je určen pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Vybaven je novou osnovou LRR a Multi turret II s rozsahem korekce 400cm /100m Schmidt-Bender PM II High Power ...
Sluneční clona ZCO Sluneční clona ZCO pro puškohledy ZCO d56mm