Puškohled pro sportovní střelbu a střelbu na extrémní vzdálenosti s ultimativní optikou.

| Výrobce: | Kahles |
| Cena s DPH : | 118 500,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 4 860,54 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 4 016,98 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Puškohled Kahles K540i nastavuje nový standard výkonu sportovních puškohledů. Díky tubusu 36mm nabízí o 40% větší zorné pole než předchozí model K525i při zvětšení 25x, velký eyebox a výborný výkon v celém rozsahu zvětšení. Skvěle

Shrnutí:
| Zvětšení | 5-40x56i |
| Průměr objektivu | 56 mm |
| Výstupní pupila | 1,4 - 7,7 mm |
| Vzdálenost oka od okuláru | 92 mm |
| Zorné pole | 10.2 - 1.3 m/100 m |
| Dioptrická korekce | +2 / -3 dpt |
| Stmívací faktor (DIN 58388): | 13.9-47.3 |
| Velikost 1 kliku korekce | .1 MRAD |
| Rozsah korekce (E/W): | 2,9 / 1,2 m/100m |
| Paralaxa | 20 m - ∞ |
| Průměr tubusu | 36 mm |
| Délka | 408 mm |
| Hmotnost | 1110 g |
| Fokální rovina | 1. |
| Podsvícení kříže | Ano |
| Záruka | 2 roky u prodejce, 10 u výrobce (2 roky na elektroniku) |
Nejlepší z nejlepších. Se zvětšením 45x a brilantní čistotou obrazu je určen pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Vybaven je novou osnovou LRR a Multi turret II s rozsahem korekce 400cm /100m Schmidt-Bender PM II High Power ...
Puškohled Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SFP je model určen na sportovní střelby na dlouhé vzdálenosti. 10-násobné zvětšení a špičková ED optika Puškohled Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SFP je model určen na sportovní ...
Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku Puškohled Zeiss Victory HT 2,5-10x50. Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku.Již vás nebude tolik tlačit čas a můžete čekat o několik ...
Puškohled pro extrémní přesnost vyniká odolností a jasným obrazem. SCHMIDT&BENDER dlouhá historie průkopníků v kvalitě a přesnosti, inovacích a tradici. Toto jsou synonyma společnost s globálním jménem reprezentující vysoce ...
Nejnovější puškohled Z8i 3,5-18x50 je vhodným řešením pro přesnou střelbu na velké vzdálenosti. NA VELKÉ VZDÁLENOSTI – NOVÝ Z8i 3,5-28X50 P od SWAROVSKI OPTIK Pro zodpovědnou střelbu na velké vzdálenosti jsou ...
Špičkový puškohled 5-25x56 -nový model pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Taktická osnova Tremor3 Schmidt-Bender 5-25x56 PM II LP DT27 MTC NG je špičkový puškohled s brilantní optikou a ...
Ultimativní optika na extrémní vzdálenosti. Detailní popis produktu Puškohled Kahles K864 nastavuje nový standard výkonu sportovních puškohledů. Díky tubusu 36mm nabízí o 64% větší zorné pole než předchozí model K1050 při ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Nová ultra jemná osnova LRR Schmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je špičkový puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou ...
ZC527 je ultimativní puškohled rakouské firmy Zero Compromise Optic. Puškohled má jednu z nejlepších optik na světě a je oceňován střelci a experty napříč kontinenty ZC527 5-27x56 je puškohled rakouské firmy Zero Compromise Optic ...
Puškohled Meopta Optika 6 nastavuje vysokou laťku v oblasti optických zaměřovacích zařízení pro sportovní a přesnou střelbu na dlouhé vzdálenosti. Meopta Optika6 5-30x56 RD FFP Puškohled pro taktickou a sportovní střelbu na ...