Puškohled pro sportovní střelbu a střelbu na extrémní vzdálenosti

| Výrobce: | Kahles |
| Cena s DPH : | 79 700,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 3 277,14 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 2 708,38 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dnů |
Puškohled s osvětlenou osnovou - Kahles K1050i FT 10-50x56
Puškohled pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Velmi jemná osnova překrývá minimálně cíl. Paralaxa stavitelná od 8m do nekonečna. K1050 je skvělá volba pro střelbu na vzdálenosti přes 1000m
Optická konstrukce se čtyřmi čočkami objektivu, důsledně opatřenými vícenásobnou antireflexní vrstvou AMV, poskytuje výjimečně čistý obraz bez zkreslení a téměř bezztrátovou světelnou propustnost. Precizní záměrné osnovy, umístěná ve druhé ohniskové rovině, spolu s nastavitelnou paralaxou umožní dokonalé zamíření na libovolnou vzdálenost. Připočteme-li navíc extrémně široké zorné pole dostaneme špičkovou sportovní a taktickou optiku bez kompromisů tak, jak jsme u nejstaršího výrobce špičkové střelecké optiky zvyklí.
Technické údaje:
| Zvětšení | 10-50 x |
| Účinný průměr objektivu | 56 mm |
| Šířka zorného pole ve 100m | 2,9-0,6m |
| Cíl úhel pohledu | 8,9 až 1,1 ° |
| Dioptrické korekce | 2/-3,5dpt |
| Oční reliéf | 95 mm |
| Parallax | 8m - 60m |
| Úprava na 100m | 160/120 cm |
| Úprava na 1 klik na 100 m | 1/8MOA |
| Průměr tubusu | 30 mm |
| Okulár | 46 mm |
| Průměr tubusu objektivu | 62 mm |
| Délka | 429 mm |
| Hmotnost | 890 g |
Puškohled Meopta Optika 6 nastavuje vysokou laťku v oblasti optických zaměřovacích zařízení pro sportovní a přesnou střelbu na dlouhé vzdálenosti. Meopta Optika6 5-30x56 RD FFP Puškohled pro taktickou a sportovní střelbu na ...
Špičkový puškohled 5-25x56 -nový model pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Taktická osnova Tremor3 Schmidt-Bender 5-25x56 PM II LP DT27 MTC LT / ST ZC je špičkový puškohled s brilantní optikou a ...
střelci na velké vzdálenosti se mohou spolehnout na nekompromisní technologii nového modelu Leica PRS 5-30 x 56i. Jeho velkorysý rozsah zvětšení a křišťálově čistá optika zaručují jasné vidění cíle. Přesný puškohled pro ...
Puškohled pro střelbu na extrémní vzdálenosti Puškohled s neosvětlenou osnovou - Kahles K1050 10-50x56 Puškohled pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Velmi jemná osnova překrývá minimálně cíl. Paralaxa stavitelná od 8m ...
Puškohled pro střelbu za snížených podmínek s extrémní propustností světla. Mezi lovci dostal přezdívky světelné dělo. Puškohled s osvětlenou osnovou - Kahles K525i 5-25x56i Zatím není v prodeji. Cena bude stanovena v okamžiku ...
Meopta ZD 6-24x56. Nejvýkonnější puškohled pro špičkové odstřelovače je navržen pro střelbu na dlouhou vzdálenost a osvětlený záměrný obrazec MilDot 2 s dálkoměrnou stupnicí slouží k přesnému odhadu vzdálenosti cíle. ...
ZC527 je ultimativní puškohled rakouské firmy Zero Compromise Optic. Puškohled má jednu z nejlepších optik na světě a je oceňován střelci a experty napříč kontinenty ZC527 5-27x56 je puškohled rakouské firmy Zero Compromise Optic ...
Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku Puškohled Zeiss Victory HT 2,5-10x50. Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku.Již vás nebude tolik tlačit čas a můžete čekat o několik ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. chmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je univerzální puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou nastavení. Je vybaven systémem ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Puškohled Schmidt-Bender PM II 12-50x56 Jestliže někdo hledá puškohled se skvělou optikou a precizní mechanikou, pak Schmidt Bender je přirozená ...