Puškohled pro střelbu na extrémní vzdálenosti

| Výrobce: | Kahles |
| Cena s DPH : | 70 940,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 909,76 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 2 404,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dnů |
Puškohled s neosvětlenou osnovou - Kahles K1050 10-50x56
Puškohled pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Velmi jemná osnova překrývá minimálně cíl. Paralaxa stavitelná od 8m do nekonečna. K1050 je skvělá volba pro střelbu na vzdálenosti do1000m
Optická konstrukce se čtyřmi čočkami objektivu, důsledně opatřenými vícenásobnou antireflexní vrstvou AMV, poskytuje výjimečně čistý obraz bez zkreslení a téměř bezztrátovou světelnou propustnost. Precizní záměrné osnovy, umístěná ve druhé ohniskové rovině, spolu s nastavitelnou paralaxou umožní dokonalé zamíření na libovolnou vzdálenost. Připočteme-li navíc extrémně široké zorné pole dostaneme špičkovou sportovní a taktickou optiku bez kompromisů tak, jak jsme u nejstaršího výrobce špičkové střelecké optiky zvyklí.
Technické údaje:
| Zvětšení | 10-50 x |
| Účinný průměr objektivu | 56 mm |
| Šířka zorného pole ve 100m | 2,9-0,6m |
| Cíl úhel pohledu | 8,9 až 1,1 ° |
| Dioptrické korekce | 2/-3,5dpt |
| Oční reliéf | 95 mm |
| Parallax | 8m - nekonečno |
| Úprava na 100m | 160/120 cm |
| Úprava na 1 klik na 100 m | 1/8MOA |
| Průměr tubusu | 30 mm |
| Okulár | 46 mm |
| Průměr tubusu objektivu | 62 mm |
| Délka | 429 mm |
| Hmotnost | 890 g |
Puškohled Meopta Optika 6 nastavuje vysokou laťku v oblasti optických zaměřovacích zařízení pro sportovní a přesnou střelbu na dlouhé vzdálenosti. Meopta Optika6 5-30x56 RD FFP Puškohled pro taktickou a sportovní střelbu na ...
Nejkratší odstřelovačský puškohled s brilantním optickým výkonem a velkým zorným polem. 35Mil a paralaxa Schmidt-Bender PM II Ultra Short 5-20x50 byl vyvinutý pro speciální síly a vysokou manévrovatelnost a mobilitu. Jeho délka ...
Ultimativní optika na extrémní vzdálenosti. Detailní popis produktu Puškohled Kahles K864 nastavuje nový standard výkonu sportovních puškohledů. Díky tubusu 36mm nabízí o 64% větší zorné pole než předchozí model K1050 při ...
Nejnovější puškohled Z8i 3,5-18x50 je vhodným řešením pro přesnou střelbu na velké vzdálenosti. NA VELKÉ VZDÁLENOSTI – NOVÝ Z8i 3,5-28X50 P od SWAROVSKI OPTIK Pro zodpovědnou střelbu na velké vzdálenosti jsou ...
Špičkový puškohled 5-25x56 -nový model pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Nová moderní osnova Grid Schmidt-Bender 5-25x56 PM II LP DTII+MTC/STII ZC NG je špičkový puškohled s brilantní optikou a ...
Špičkový puškohled pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. chmidt-Bender 5-25x56 PM II/LP je univerzální puškohled s velkým zvětšením a extrémně širokou škálou nastavení. Je vybaven systémem ...
Nový Swarovski dS je puškohled s dálkoměrem a automatickou korekcí záměrného bodu. Vše proběhne bleskově tak, aby šlo ihned střílet. Akce pro DEMO puškohled dS. Puškohled Swarovski Optik dS 5-25x52 P SR 4A-I Revoluční novinka od ...
Puškohled pro sportovní střelbu a střelbu na extrémní vzdálenosti Puškohled s neosvětlenou osnovou - Kahles K1050 10-50x56 Puškohled pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Velmi jemná osnova překrývá minimálně cíl. ...
T-96 je první puškohled na světě s transmisí světla 96%. To Vám umožní déle sledovat a lovit zvěř, na kterou tak dlouho čekáte... Schmidt Bender Polar T96 V české kotlině není myslivcům značka Schmidt und Bender (SB) příliš ...
Model 4,5-30x50 je navržen pro střílení na větší vzdálenost Model 4,5-30x50 je navržen pro střílení na větší vzdálenost. Charakteristickým rysem puškohledu je vysoká otevřena regulační stavítka s jemným krokováním ...