Model 4,5-30x50 je navržen pro střílení na větší vzdálenost

| Výrobce: | Delta |
| Cena s DPH : | 20 350,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 834,70 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 689,84 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
Model 4,5-30x50 je navržen pro střílení na větší vzdálenost. Charakteristickým rysem puškohledu je vysoká otevřena regulační stavítka s jemným krokováním (1/8MOA), určena k rychlému a přesnému ovládaní za jakýchkoliv podmínek. Díky boční regulace paralaxy budete mít obraz vždy ostrý a přesně zaměřeny i na maximálním zvětšení. Puškohled má velmi jemnou a speciální precizní změrnou osnovu MCZ s centrálním záměrným bodem o velikosti3mm/100m, který nezakryje i ten nejmenší cil ve větší vzdálenosti. Pro použiti za šera a v noci ,osnova je podsvícena. Puškohledy elitní řady Titanium jsou určené všem, kdo nepřipouští kompromisy. Velmi světelná optika s celkovým přenosem světla 92% a pevná, precizně zpracovaná konstrukce, řadí puškohledy Titanium mezi nejlepší na trhu. Významným rysem puškohledů řady Titanium je jejich extrémní mechanická odolnost. Puškohledy jsou navrženy a otestovány k použití na zbraních velkých ráží s velkou energií zpětného rázu např. 9,3x62. Tubus puškohledu je vyroben z jednoho dílu a upraven černou anodizací. Plnění dusíkem a vodotěsná konstrukce chrání puškohled před vniknutím vody a před zamlžením zevnitř při náhlé změně teplotních podmínek.
Made in Japan.
Technické údaje:
| Průměr výstupní pupily: | 10,44 - 1,62mm |
| Zvětšení: | 4,5-30x |
| Průměr objektivu: | 50 mm |
| Zorné pole ve 100m: | 7,2 m (4,5x) - 1,1 m (30x) m |
| Typ kříže: | MCZ, podsvícený |
| Provozní teploty: | -20..+60 °C |
| Krok rektifikace: | 1/8 MOA, 3,5 mm/100m |
| Max. energie: | 6 500 J |
| Materiál tubusu: | Aluminium -70%, Mosaz – 20%, Ocel – 10% |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Nejkratší ostřící vzdálenost: | 10m |
| Antireflexní úprava: | Fully Multi Coated |
| Oční reliéf: | 90,5 – 92,5mm |
| Regulovatelná paralaxa: | Ano, od 10m |
| Voděodolnost: | 0,3kg/cm2 |
| Plnění dusíkem: | Ano |
| Délka: | 348 mm |
| Hmotnost: | 0,74kg |
Lovecký puškohled s praktickým rozsahem zvětšení 1,5x až 6x, umožňujícím jeho využíti jak na společných naháňkách, tak i individuální čekané. Puškohled je vybaven osnovou s červeným bodem, je stavěn k použití i na silné ...
Puškohled Swarovski X5 bez osvětlení osnovy s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Řada puškohledů Swarovski X5(i) je určena pro lov a ...
Model 4-16x42AO byl navržen pro sportovní střelce, má regulovatelnou paralaxu a je velmi lehký. Model 4-16x42AO byl navržen pro sportovní střelce, má regulovatelnou paralaxu a je velmi lehký. Významným rysem puškohledů řady Titanium ...
Kompaktní a lehký puškohled s širokým rozsahem zvětšení 3x až 9x a nabídkou křížů určených jak pro lovecké zbraně, tak i sportovní. Puškohled je vybaven osnovou s červeným bodem, je stavěn k použíti i na silné ráže s ...
Puškohled pro střelbu na extrémní vzdálenosti Puškohled s neosvětlenou osnovou - Kahles K312 3-12x50 Horká novinka od renomovaného výrobce špičkové pozorovací optiky, rakouské firmy KAHLES.Puškohled je vybaven tubusem průmětu 30mm, ...
Ultimativní optika na extrémní vzdálenosti. Detailní popis produktu Puškohled Kahles K864 nastavuje nový standard výkonu sportovních puškohledů. Díky tubusu 36mm nabízí o 64% větší zorné pole než předchozí model K1050 při ...
Puškohled pro střelbu na extrémní vzdálenosti Puškohled s neosvětlenou osnovou - Kahles K1050 10-50x56 Puškohled pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Velmi jemná osnova překrývá minimálně cíl. Paralaxa stavitelná od 8m ...
Lovecká klasika - puškohled s širokým rozsahem zvětšení 3x až 12x a vysokou světelností, určený především na večerní čekanou, ale díky široké nabídky křížů i na sportovní střelbu. Puškohled je vybaven osnovou s ...
Model 6-24x42 byl navržen pro sportovní střelce, má regulovatelnou paralaxu a je velmi lehký. Puškohledy nové elitní řady Titanium jsou určené všem, kdo nepřipouští kompromisy. Vynikající, téměř 98% přenos světla a pevná, ...
Puškohled Swarovski X5 bez osvětlení osnovy s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Řada puškohledů Swarovski X5(i) je určena pro lov a ...