novinka Termovizní zaměřovač s označením XL60 disponuje HD rozlišením tepelného snímače a 60mm optikou, což je optimální volbou pro efektivní kontrolu škůdců a predátorů.

| Výrobce: | Pulsar |
| Cena s DPH : | 118 402,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 4 856,54 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 4 013,67 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 6 % |
| Původní cena s DPH: | 125 960,- Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
Špičková optika řady Pulsar Thermion 2 LRF je navržena pro maximální detaily obrazu. Objektivy o průměru 60 mm zachycují nejmenší tepelné signály, zatímco optika o průměru 60 mm v modelu Thermion 2 LRF 60 je určena pro použití na velké vzdálenosti.
Ostré a kontrastní termální snímky slouží k lepší identifikaci zvířat, jejich končetin a dokonce i těch nejmenších detailů, tj. větví, listů, trávy a terénu.
Variabilní zvětšení zlepšuje zaostření a celkové rozpoznávání objektů na velké vzdálenosti. Modely s HD rozlišením, Thermion 2 LRF XL50 a Thermion 2 LRF XL60, zachovávají nejvyšší úroveň detailů obrazu v celém rozsahu zvětšení. Zvětšení se mění buď postupně v kroku 2×, nebo plynule pro přizpůsobení poměru FOV/zvětšení pro každý konkrétní případ.
Znalost cílové vzdálenosti je zásadním faktorem pro správné rozhodování. Kompaktní laserový dálkoměr s dosahem až 800 metrů je integrován do štíhlého designu puškohledu. Přijímač a vysílač dálkoměru vytváří jeden optický kanál.
Thermion 2 LRF zajišťuje přesnou střelbu na jakoukoli vzdálenost. Integrovaný laserový dálkoměr poskytuje lovci přesný údaj o vzdálenosti k cíli. Současně sofistikovaný interní balistický algoritmus vypočítá navrhovaný bod POA pro přesnou střelbu na velkou vzdálenost. Jednoduše si vytvořte balistický profil vaší zbraně, nahrajte jej do paměti Thermionu pomocí aplikace Stream Vision Ballistics App a proměňte svůj Thermion 2 LRF ve vysoce přesný a účinný nástroj pro střelbu na velké vzdálenosti.
Řada Thermion 2 LRF umožňuje vybrat přístroj s nejlepším zorným polem vyhovujícím vašim potřebám. Od 7,3° u modelu Thermion 2 LRF XG60 až po 14° u modelů XL50 - určitě optimální poměr FOV a zvětšení pro své účely.
Pulsar Thermion 2 LRF 60 se dodává s vylepšeným širokoúhlým okulárem. Nová optika je optimalizována speciálně pro použití s mikrodispleji s vysokým rozlišením a zajišťuje jasnější pohled a pohodlnější pozorování s výstupní pupilou 8 mm.
Největší oční reliéf ve třídě: 65 mm
Řada Pulsar Thermion 2 LRF 60 je navržena pro bezpečné použití na zbraních s výkonným střelivem. Oční reliéf 65 mm je nejvyšší ve své třídě, což zajišťuje vyšší bezpečnost i bezchybnou zobrazení na obrazovce.
Objektiv s vnitřním zaostřovacím mechanismem poskytuje přesné zaostření obrazu na jakoukoli vzdálenost. Ergonomická zaostřovací kolečka jsou umístěna na pravé a levé straně, takže zaostřování je snadné jak pro leváky, tak i pro praváky.
Bezdrátový dálkový ovladač Pulsar BT Bluetooth zcela kopíruje běžná tlačítka. Dálkový ovladač se vyznačuje vynikající ergonomií - tlačítka aktivují nejpoužívanější funkce při otáčení nebo stisknutí enkodéru, ovládají přesné nastavení a navigaci v nabídce. Design, velikost a umístění tlačítek a enkodéru jsou přizpůsobeny pro použití rukama a v rukavicích. Lovec potřebuje k ovládání puškohledu minimum pohybů, což mu umožňuje zachovat maximální soustředění na průběh lovu s dálkovým ovladačem umístěným v jakékoli vhodné poloze na předpažbí nebo pažbě zbraně.
| Zvětšení: | 3 - 24x |
|---|---|
| Digitální zvětšení: | 4 |
| Tepelná citlivost přístroje: | < 18mK |
| Rozlišení snímače: | 640х480 px |
| Tepelná citlivost snímače: | < 25mK |
| Rozteč pixelů: | 17 µm |
| Vzdálenost měření: | 800 m |
| Dálkoměr: | laserový, 905 nm |
| Přesnost měření: | ± 1 m |
| Rozlíšení displeje: | 2560x2560 px |
| Snímkový kmitočet: | 50 Hz |
| Typ displeje: | Micro-OLED |
| Vzdálenost detekce: | 2000m |
| Parametry objektivu: | F60/1.1 |
| Zorný úhel: | 10.4° |
| Zorné pole ve 100m: | 18.1 m |
| Oční reliéf: | 65mm |
| Průměr výstupní pupily: | 8mm |
| Napájení: | 3.0 – 4.2V, vnitřní 4,9Ah, vnější 2Ah (Li-ion akumulátory) V |
| Externí napájení: | 5V, 9V (USB-C) |
| Videorekordér: | Ano |
| Velikost paměti: | 64 Gb |
| Video/Foto formát: | .mp4 / .jpg |
| Video/Foto rozlíšení: | 1280x960 px |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Krok rektifikace: | 14 - 3x, 7 - 6x, 3.5 - 12 x, 1.75 - 24x mm/100m |
| Rozsah horizontální rektifikace: | 2840mm/100m |
| Rozsah vertikální rektifikace: | 2840mm/100m |
| Typ kříže: | 10 osnov |
| Odolnost zpětnému rázu: | 6000 J |
| Materiál: | Aluminum alloy |
| Voděodolnost: | IPX7 |
| Provozní teploty: | -25 ... +50 °C °C |
| Mobilní aplikace: | Stream Vision 2, Stream Vision Ballistics |
| Wi-Fi: | 2.4 / 5GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA) |
| USB, typ: | USB-C |
| Dálkové ovládání: | Ano, Bluetooth, BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2.4GHz |
| Rozměry: | 442х78х98mm |
| Hmotnost: | 1.2kg |
| Cena s DPH | 11 286,- Kč |
| Cena s DPH | 7 198,- Kč |
| Cena s DPH | 6 796,- Kč |
Termovizní puškohled s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 15 mK. STELLAR SQ35L 3.0 Model SQ35L 3.0 se pyšní rozlišením termovizního jádra 640 × 512 px s citlivostí ...
Axion XQ30 Pro - první termovize řady Axion Compact a nejmenší kapesní monokulár z produktové řady Pulsar. OSVĚDČENÁ TECHNOLOGIE Monokulární dalekohled Pulsar Oryx LRF je vyroben tak, aby vydržel ty nejnáročnější a nejdelší ...
STELLAR SQ50L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám odhalí každý detail i STELLAR SQ50L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním ...
Termovizní puškohled. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm Detailní popis produktu Tradiční puškohled s nadupaným výkonem! Druhá generace modelové řady Stellar přináší model SQ50 2.0, do kterého byla vložena veškerá ...
ermovizní monokulár. Čočka 35 mm. Optické zvětšení: 1,82x. Digitální zvětšení až 8x.Celkové zvětšení: 14,56x. Detekce až 1800 m. Displej OLED 1024x768 px Detailní popis produktu Termovizní monokulár Hikmicro Falcon ...
Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 640x480 Algoritmem REALITY +, digitální stabilizací obrazu Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024, NETD pod 15mK, obnovovací frekvencí 60Hz, Algoritmem REALITY +, ...
novinka Termovizní zaměřovač s označením XL60 disponuje HD rozlišením tepelného snímače a 60mm optikou, což je optimální volbou pro efektivní kontrolu škůdců a predátorů. Best in the class Špičková optika třídy HD ...
Termovizní puškohled. Termovizní senzor: 384x288 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Čočka: 50 mm. Detekční vzdálenost: 2600 m. Optické zvětšení: 2,8x. Ares 2.0 vám nabízí špičkový obraz a dlouhou výdrž ...
TTermovizní monokulár. Senzor: 640 × 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. AI a laserový dálkoměr. Optické zvětšení: 2,8x. Displej: AMOLED 1024 × 768 px Detailní popis ...
Nová vlajková loď v pozorovací technice nese jméno Telos. Přináší skvělý výkon, propracovaný design, bezdrátové nabíjení, upgradovatelné rozhraní a mnoho dalšího. Materiály a provedení jsou na špičkové úrovni Připraven ...