Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu

| Výrobce: | Pulsar |
| Cena s DPH : | 125 870,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 5 162,84 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 4 266,81 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |

Laserový dálkoměr je dokonale integrován do štíhlého tvaru zaměřovače. Dálkoměr je kompaktní, přijímač a vysílač jsou umístěny v jednom optickém kanálu. S dosah měření až 800 metrů Thermion 2 LRF poskytuje lovci přesnou informaci o vzdálenostech na místě lovu a pomáhá k přesnému zásahu.
Ostrý, vysoce kontrastní termovizní obraz pro lepší identifikaci zvířat, jejich končetin a dokonce i těch nejmenších detailů, např. větví, listů, trávy a terénu.
Termosnímač s NETD ![]()
Vlastnosti termovizní optiky mají rozhodující vliv na schopnost termokamery zachytit i nejnižší úrovně teplotního záření. Dokonalé detekce je dosaženo objektivem Thermion 2 LRF (F / 1.0) v kombinaci s vysoce citlivým termosenzorem. Zaměřovač Thermion 2 LRF poskytuje uživatelům vždy nejkvalitnější, nejpodrobnější a vysoce kontrastní obraz, a to i za deště nebo mlhy, kdy je kontrast pozorované scény minimální.
Vysoce propustný objektiv s clonovým číslem F50/1,0 v kombinaci s vysoce citlivými termovizními senzorem poskytuje zaměřovači výjimečnou detekční schopnosti. Standardní objekt vysoký 1,8 m lze detekovat na vzdálenost 1800 - 2300 m za úplné tmy.
Thermion 2 LRF je napájen dvěma dobíjecími bateriemi: jedna vestavěná s kapacitou 4,9 Ah, druhá vyměnitelná s kapacitou 2 Ah. Jedno nabití zaručuje výdrž až 10 hodin, což pokrývá dobu aktivního používání zaměřovače při lovu. Reliéf na těle vyměnitelného akumulátoru pro přesné určení správné polohy umožňuje rychlou a jistou výměnu vybitého akumulátoru za nový v naprosté tmě po hmatu.
Objektiv s vnitřním zaostřovacím mechanismem poskytuje ostrý a zřetelný obraz na každou vzdálenost. Ergonomická zaostřovací kolečka jsou umístěna na pravé a levé straně, takže zaostřování je snadné jak pro praváky, tak pro leváky.
Základní zvětšení zaměřovače Thermion 2 LRF se v závislosti na modelu lze zvýšit 4x až 8x. Zvětšení se mění buď v postupných krocích násobením 2x, nebo plynule, tak aby bylo možné nastavit ideální poměr zvětšení a viditelného zorného pole pro danou konkrétní situaci.
Funkce "obraz v obraze" umožňuje střelci zobrazit přesný náhled kříže v dalším okně. Rámeček, který zabírá pouze 10 % celkové plochy displeje, zobrazuje zvětšený obraz cíle a kříže a umožňuje uživateli pozorně sledovat obraz v oblasti zaměřování a zároveň mít vizuální kontrolu nad celým zorným polem.
Záměrná osnova zaměřovače se elektronicky zobrazují ve stejné rovině displeje jako obraz cíle. Paměť Thermion 2 LRF obsahuje deset konfigurací růžných typů záměrných osnov (klasické, balistické, škálovatelné), které jsou k dispozici v devíti barevných kombinacích.
Hodnoty nastřelení se ukládá do individuálního profilu střelce. Vnitřní paměť Thermion 2 LRF obsahuje až pět střeleckých profilů, které lze využit pro několik typů zbraní nebo typů nábojů. Každý profil může obsahovat až nastřelení pro deset vzdáleností.
Thermion 2 LRF nabízí vizuální estetiku na každé lovecké zbrani. Zvenku puškohled připomíná klasický denní zaměřovač v 30mm tubusem Tento tvar poskytuje flexibilitu při montáži zaměřovače na lovecké zbraně pomocí osvědčených klasických kroužků.
Pouhé 3 sekundy od stisknutí tlačítka napájení je Thermion 2 LRF zcela připraven k použití.
Zaměřovače Thermion 2 LRF mají stupeň vodotěsnosti IPX7, takže fungují v podmínkách vysoké vlhkosti i silného deště a vydrží půlhodinové ponoření do vody do hloubky 1 metru.
Termovizní zaměřovače Thermion 2 LRF jsou vysoce odolné proti nárazu a lze je používat s loveckými kulovnicemi ráží 9,3x64, .30-06, .300, .375H&H atd., stejně jako s brokovnicemi s hladkým vývrtem a pneumatickými zbraněmi.
Zaměřovače Thermion 2 LRF jsou navrženy pro provoz v širokém rozsahu teplot -25 až +50 °C. Mrazuvzdorný displej AMOLED vyniká rychlou odezvou a zajišťuje ostrý obraz při pozorování v i za pohybu cíle.
Displej HD AMOLED s rozlišením 1024x768 má vylepšené podání barev, úsporu energie, vysoký kontrast obrazu a rychlou odezvu, takže poskytuje jasný a plynulý obraz pro pozorování při pohybu nebo v chladných podmínkách.
Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji sledovat zorné pole, optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá teplá, černá teplá a červená teplá jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená monochromatická, sépiová a fialová nejméně namáhají oko a jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.
Širokoúhlý okulár (29,5°) a široký pozorovací úhel displeje AMOLED v HD kvalitě zajišťují pohodlné vnímání obrazu a absenci efektu klíčové dírky při zachování bezpečného odstupu výstupní pupily 50 mm. Pozorování s Thermion 2 LRF nenamáhá oko a umožňuje lovci plně se soustředit na průběh lovu.
Uchovejte si nejlepší okamžiky lovu a podělte se o ně se svými přáteli a loveckými kolegy. Jediné stisknutí tlačítka stačí k zachycení zajímavého okamžiku nebo ke spuštění nahrávání videa. Vnitřní paměť o velikosti 16 GB poskytne možnost ukládání mnoho hodin videa a desítky tisíc fotografií.
Vestavěný modul WiFi propojí zařízení s chytrými telefony se systémy Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. Tato kombinace poskytuje velké možnosti, jako je bezdrátová aktualizace softwaru zařízení, přenos obrazu na obrazovku mobilního zařízení v reálném čase, dálkové ovládání funkcí zařízení a mnoho dalších. Uživatelé registrovaní v aplikaci mají k dispozici cloudový úložný prostor pro fotografie a videa pořízená digitálním nebo termovizním zařízením.
| Zvětšení: | 2 – 16x |
|---|---|
| Digitální zvětšení: | 4 |
| Mikrobolometr: | 640x480 px |
| NETD: | <25mK |
| Rozměr pixelu: | 17 µm |
| Vzdálenost měření: | 800 m |
| Dálkoměr: | laserový, 905nm |
| Přesnost měření: | 1 m |
| Typ displeje: | AMOLED HD |
| Rozlíšení displeje: | 1024x768 |
| Snímkový kmitočet: | 50 Hz |
| Vzdálenost detekce: | 1800m |
| Ohnisková vzdálenost: | 50 mm |
| Parametry objektivu: | F50/1.0 |
| Zorný úhel: | 12.4x9.3° |
| Zorné pole ve 100m: | 21.8x16.3 m |
| Oční reliéf: | 50mm |
| Napájení: | 3.0 – 4.2V, vnitřní 4,9Ah, vnější 2Ah (Li-ion akumulátory) V |
| Externí napájení: | 5V, 9V (USB-C) |
| Videorekordér: | Ano |
| Velikost paměti: | 16 Gb |
| Video/Foto formát: | .mp4 /.jpg |
| Video/Foto rozlíšení: | 1024x768 |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Krok rektifikace: | 21 mm/100m |
| Rozsah horizontální rektifikace: | 150MOA |
| Rozsah horizontální rektifikace: | 4200mm/100m |
| Rozsah vertikální rektifikace: | 150MOA |
| Rozsah vertikální rektifikace: | 4200mm/100m |
| Typ kříže: | 10 osnov |
| Odolnost zpětnému rázu: | 6000J |
| Materiál: | Aluminum alloy |
| Voděodolnost: | IPX7 |
| Provozní teploty: | -25 ... +50 °C |
| Wi-Fi: | 2.4 / 5 GHz |
| USB, typ: | USB-C |
| Provozní doba ( při t22°C): | 10 hod. |
| Rozměry: | 420x78,5x94,5mm |
| Hmotnost: | 0,97kg |
| Cena s DPH | 7 199,- Kč |
| Cena s DPH | 7 198,- Kč |
| Cena s DPH | 7 199,- Kč |
Termovizní předsádka/ monokulár Swarovski tM35 garantuje neskutečnou kvalitu obrazu. Umožňuje 100% spolehlivost zásahu a rychlou změnu pozorování/zaměřovač. Swarovksi vstupuje s modelem tM35 do oblasti termovize. Kvalita obrazu je ...
Termovizní zaměřovač s laserovým dálkoměrem. Senzor: 640 x 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. Detailní popis produktu Vidar 2.0 nabízí intuitivní ovládání, ...
Termovizní zaměřovač s laserovým dálkoměrem. Senzor: 640 x 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. Detailní popis produktu Vidar 2.0 nabízí intuitivní ovládání, ...
ACE, vlajková loď termovizních puškohledů. Senzor 1290x1024. Vybavena novým senzorem 2. generace, integrovaným laserovým dálkoměrem a pokročilými systémy Reality+ a Vision+. Nabízí bezkonkurenční kvalitu obrazu a bezkonkurenční ...
6-ti násobný zoom předurčuje tento puškohled k všestrannému využití jak pro lov rychle se pohybující zvěř na krátké vzdálenosti, tak i na lov zvěře na velkou vzdálenost při maximálním zvětšení. MeoStar R2 2-12x50 RD ...
ZC420 je puškohled rakouské firmy Zero compromise optic. Puškohled má jednu z nejlepších optik na světě a je oceňován špičkovými střelci po celém světě ZC420 je puškohled rakouské firmy Zero compromise optic. Puškohled má jednu ...
Termovizní předsádka. Senzor: 384 × 288 px, 12μm. Čočka: 35 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 20 mK. AI Detailní popis produktu ThermTec přináší na svět svou první termovizní předsádku - Hunt! Předsádka představuje ...
Nová řada puškohledů Kahles s pětinásobným zoomem a volitelně s integrovanou lištou Puškohled s neosvětlenou osnovou - Kahles Helia 5 2,4-12x56 Horká novinka od renomovaného výrobce špičkové pozorovací optiky, rakouské firmy ...
MeoStar R1r 3-12x56 RD je nejoblíbenější typ puškohledu Meopta v celé Evropě, neboť je univerzální pro jakékoliv aktivity i pro lov za šera. MeoStar R1r 3-12x56 RD je nejoblíbenější typ puškohledu Meopta v celé Evropě, neboť je ...
Meopta ZD 6-24x56. Nejvýkonnější puškohled pro špičkové odstřelovače je navržen pro střelbu na dlouhou vzdálenost a osvětlený záměrný obrazec MilDot 2 s dálkoměrnou stupnicí slouží k přesnému odhadu vzdálenosti cíle. ...