Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm.

| Výrobce: | Nocpix |
| Cena s DPH : | 32 000,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 1 314,98 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 086,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nová řada termovizních monokulárů, která se vyznačuje svým kompaktním tělem, jež nezapře své silné schopnosti. Díky nově vyvinuté technologii, pokročilým algoritmům Reality+ AI a digitální stabilizací obrazu nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, která vyniká ve své třídě. S LUMI máte zařízení, které je nejen výkonné, ale také neuvěřitelně praktické na nošení. Je menší než běžný mobilní telefon, což z něj činí ideálního společníka pro každou příležitost.


Vyměnitelné 18650 baterie




| Rozlišení senzoru | 384x288px - 2. generace |
| Velikost pixelu | 12µm |
| NETD - Citlivost senzoru na teplotní rozdíly | <18mK |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 50Hz |
| Čočka objektivu (mm)9 | 35mm / F0.9 |
| Zorné pole | 7.5°×5.7° |
| Digitální zvětšení | 4x-16x |
| Oční reliéf | 25mm |
| Průměr očního reliéfu | 10mm |
| Dioptrická korekce | -5 - +5 |
| Detekce | 1800m |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 1024x768px |
| Typ baterie | Vyměnitelná li-ion baterie 18650 |
| Výdrž baterie | 4h |
| Wi-Fi / App | Ano |
| Foto/Video | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Laserový dálkoměr | Ne |
| Prohlížení videí v přístroji | Ano |
| Typ připojení | USB-C |
| Úložiště | 32GB |
| Voděodolnost | IP67 |
| Váha | 375g |
| Rozměry | 147x47x74mm |
Termovizní zaměřovač s laserovým dálkoměrem. Senzor: 640 x 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. Detailní popis produktu Vidar 2.0 nabízí intuitivní ovládání, ...
Nová generace Axionu 2 Pro .Vyznačuje se větší citlivostí. Má lepší display, delší detekční vzdálenost a větší zvětšení. Podrobný popis Citlivost senzoru NETD < 25 mK Axion 2 PRO PreviousNext Vylepšené algoritmy ...
Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám odhalí každýdetail i v nejhlubšítmě! STELLAR SH50L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám ...
Nová vlajková loď v pozorovací technice nese jméno Telos. Přináší skvělý výkon, propracovaný design, bezdrátové nabíjení, upgradovatelné rozhraní a mnoho dalšího. Materiály a provedení jsou na špičkové úrovni ...
NPři zakoupení termovizní předsádky Krypton 2 FXG50 obdržíte zaměřovač Yukon Jaeger 1,5-6x42 X01i a adaptér PSP-42 ZDARMA. (do vyprodání) Menší a lepší Termovizní předsádka Krypton 2 XG50 PreviousNext Kompaktní a dobře ...
Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024Algoritmem REALITY +, digitální stabilizací obrazu Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024, NETD pod 15mK, obnovovací frekvencí 60Hz, Algoritmem REALITY +, ...
Termovizní kamera série MT, inovativní kupolový skener od Nocpix, navržený speciálně pro lov. Je to vaše dokonalá volba nejen pro jízdu při lovu, ale také přizpůsobitelná různým způsobem a zvykům lovu Představujeme sérii MT, ...
Termovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru ≤ 20 mK. Optický modul pro noční vidění: 2560 × 1440 px. Přísvit: 850 nm. Čočka: 35/31 mm. Detekční ...
Nová termovizní předsádka Pulsar Krypton 2 FXG50. První předsádka na trhu s rozlišením 640x480. Detekce 2300m, Velmi lehké magnesiové tělo Menší a lepší Termovizní předsádka Krypton 2 FXG50 PreviousNext Kompaktní a dobře ...
Termovizní puškohled. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm Detailní popis produktu Tradiční puškohled s nadupaným výkonem! Druhá generace modelové řady Stellar přináší model SQ50 2.0, do kterého byla vložena veškerá ...