Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm.

| Výrobce: | Nocpix |
| Cena s DPH : | 24 990,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 1 025,02 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 847,12 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nová řada termovizních monokulárů, která se vyznačuje svým kompaktním tělem, jež nezapře své silné schopnosti. Díky nově vyvinuté technologii, pokročilým algoritmům Reality+ AI a digitální stabilizací obrazu nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, která vyniká ve své třídě. S LUMI máte zařízení, které je nejen výkonné, ale také neuvěřitelně praktické na nošení. Je menší než běžný mobilní telefon, což z něj činí ideálního společníka pro každou příležitost.


Vyměnitelné 18650 baterie




| Rozlišení senzoru | 384x288px - 2. generace |
| Velikost pixelu | 12µm |
| NETD - Citlivost senzoru na teplotní rozdíly | <18mK |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 50Hz |
| Čočka objektivu (mm)9 | 19mm / F0.9 |
| Zorné pole | 13,8° x 10,4° |
| Digitální zvětšení | 2x-8x |
| Oční reliéf | 25mm |
| Průměr očního reliéfu | 10mm |
| Dioptrická korekce | -5 - +5 |
| Detekce | 980m |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 1024x768px |
| Typ baterie | Vyměnitelná li-ion baterie 18650 |
| Výdrž baterie6 | 4,5 |
| Wi-Fi / App | Ano |
| Foto/Video | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Laserový dálkoměr | Ne |
| Prohlížení videí v přístroji | Ano |
| Typ připojení | USB-C |
| Úložiště | 32GB |
| Voděodolnost | IP67 |
| Váha | 335g |
| Rozměry | 139x47x74mm |
Termovizní monokulár. Čočka 50 mm. Optické zvětšení: 2,6x. Digitální zvětšení až 8x.Celkové zvětšení: 20,8x. Detekce až 2600 m. Displej OLED 1024x768 px. Detailní popis produktu Termovizní monokulár Hikmicro Falcon ...
ermovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 384 × 288 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru ≤ 20 mK. Optický modul pro noční vidění: 2560 × 1440 px. Přísvit: 940 nm. Čočka: 35/31 mm. Detekční ...
Merger LRF XL50 nabízí další úroveň zážitku z termálního zobrazování. Obraz generovaný novým termálním snímačem s rozlišením 1024x768 pixelů přináší vysoké rozlišení s bohatými detaily. Je ideální pro přesnou ...
Nový Pulsar Thermion DUO je první multispektrální pulsar s F 1.0 Podrobný popis První multispektrální lovecký zaměřovač Pulsar Thermion Duo DXP otevírá novou stránku v historii lovecké optiky Pulsar. Jedná se o první komerční ...
STELLAR SX60L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám odhalí každý detail i Termovizní puškohled s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 1280 × 1080 px, 12μm. Citlivost ...
Nová vlajková loď v pozorovací technice nese jméno Telos. Přináší skvělý výkon, propracovaný design, bezdrátové nabíjení, upgradovatelné rozhraní a mnoho dalšího. Materiály a provedení jsou na špičkové úrovni ...
Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 640x480 Algoritmem REALITY +, digitální stabilizací obrazu Termovizní binokulár QUEST s rozlišením senzoru 1280x1024, NETD pod 15mK, obnovovací frekvencí 60Hz, Algoritmem REALITY +, ...
Thermion Duo DXP otevírá novou stránku v historii lovecké optiky Pulsar. Jedná se o první komerční zaměřovač, který kombinuje účinnost termovizní detekce v kteroukoli denní dobu s komfortem plnobarevného denního pozorování. Díky ...
Termovizní puškohled. Nocpix Bolt L35R spojuje ostrý termovizní obraz, vestavěný dálkoměr a chytré balistické nástroje v kompaktním a uživatelsky přívětivém provedení. SÉRIE BOLT BOLT P25R je vybaven nově vyvinutým senzorem s ...
Nová generace Axionu 2 který se vejde do kapsy u košile a přitom vám dá přehled o zvěři v okolí. V porovnání s první generací má mnohem lepší display, delší detekční vzdálenost a větší zvětšení. Podrobný popis Axion ...