Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm.

| Výrobce: | Nocpix |
| Cena s DPH : | 48 990,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 014,39 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 664,79 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nová řada termovizních monokulárů, která se vyznačuje svým kompaktním tělem, jež nezapře své silné schopnosti. Díky nově vyvinuté technologii, pokročilým algoritmům Reality+ AI a digitální stabilizací obrazu nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, která vyniká ve své třídě. S LUMI máte zařízení, které je nejen výkonné, ale také neuvěřitelně praktické na nošení. Je menší než běžný mobilní telefon, což z něj činí ideálního společníka pro každou příležitost.


Vyměnitelné 18650 baterie




| Rozlišení senzoru | 640x512px - 2. generace |
| Velikost pixelu | 12µm |
| NETD - Citlivost senzoru na teplotní rozdíly | <18mK |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 50Hz |
| Čočka objektivu (mm)9 | 35mm / F0.9 |
| Zorné pole | 12.5°×9.4° |
| Digitální zvětšení | 2,5-20x |
| Oční reliéf | 25mm |
| Průměr očního reliéfu | 10mm |
| Dioptrická korekce | -5 - +5 |
| Detekce | 1800m |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 1024x768px |
| Typ baterie | Vyměnitelná li-ion baterie 18650 |
| Výdrž baterie | 4h |
| Wi-Fi / App | Ano |
| Foto/Video | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Laserový dálkoměr | Ano, do 800m |
| Prohlížení videí v přístroji | Ano |
| Typ připojení | USB-C |
| Úložiště | 32GB |
| Voděodolnost | IP67 |
| Váha | 385g |
| Rozměry | 147x47x74mm |
Termovizní puškohled. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Čočka: 50 mm. Detekční vzdálenost: 2600 m. Optické zvětšení: 2,8x. Detailní popis produktu Ares 2.0 vám nabízí špičkový ...
Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm. Detailní popis produktu ...
Nová vlajková loď v pozorovací technice nese jméno Telos. Přináší skvělý výkon, propracovaný design, bezdrátové nabíjení, upgradovatelné rozhraní a mnoho dalšího. Materiály a provedení jsou na špičkové úrovni ...
STELLAR SQ50L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním puškohledem Stellar 3.0, který vám odhalí každý detail i STELLAR SQ50L 3.0 Termovizní puškohled Zažijte loveckou revoluci s termovizním ...
ermovizní puškohled. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 20 mK. Čočka: 50 mm. Detekční vzdálenost: 2600 m. Optické zvětšení: 3,3x. Digitální zoom: 8x. Displej: 1920 × 1080 px. Detailní popis ...
VISTA se systémem Vision+, Reality + AI - algoritmus zpracování obrazu pomocí umělé inteligence, AMOLED displejem o rozlišení 2560×2560 Detailní popis produktu Představujeme Vám sérii modelů VISTA se systémem Vision+, Reality + AI ...
Termovizní kamera série MT, inovativní kupolový skener od Nocpix, navržený speciálně pro lov. Je to vaše dokonalá volba nejen pro jízdu při lovu, ale také přizpůsobitelná různým způsobem a zvykům lovu Představujeme sérii MT, ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Termovizní zaměřovač Thermion 2 LRF XG50 PreviousNext První termovizní puškohled s ...
Termovizní monokulár s laserových dálkoměrem v čočce. Senzor: 640 × 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 15 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. Optické zvětšení: 2,7x. Displej: OLED 1920 × 1080 px. ...
Termovizní puškohled. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Čočka: 50 mm. Detekční vzdálenost: 2600 m. Optické zvětšení: 2,8x. Detailní popis produktu Ares 2.0 vám nabízí špičkový ...