Termovizní puškohled. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm

| Výrobce: | Hikmicro |
| Cena s DPH : | 89 900,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 3 694,27 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 3 053,11 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
Tradiční puškohled s nadupaným výkonem! Druhá generace modelové řady Stellar přináší model SQ50 2.0, do kterého byla vložena veškerá snaha posunout se dál a inovovat už to, co všichni dobře známe.
Nejvyšší rozlišení termovizního jádra 640 × 512 px s citlivostí teplotních rozdílů < 20 mK zaručí perfektně detailní obraz, v kterém přečtete srst i paroží.
Čočka s ohniskovou vzdáleností 50 mm zprostředkovává detekci puškohledu až na 2600 metrů.
Díky speciálnímu tvaru OLED displeje s rozlišením 1920 × 1080 px máte nyní větší obraz o zaoblené boční strany. Kombinace s funkcí Image Pro opět posune kvalitu obrazu o kus výš a zpříjemní Vám pozorování.

Pět profilů nástřelu s výběrem z deseti záměrných křížů a čtyř barev pro nastavení přesně podle Vašich představ. Naprostý komfort doplní i ovládání pomocí kolečka ve středu na vrchu puškohledu a tichá tlačítka, která Vám již nevyruší zvěř.
Se zabudovanou pamětí o kapacitě až 64 GB můžete pořizovat fotografie a videa i se zvukem. Velmi užitečnou funkcí puškohledu je také automatického nahrávání po výstřelu a možnost okamžitého zobrazení či odstranění zaznamenaných záběrů. Prostřednictvím výstupu USB-C můžete přístroj připojit k počítači.
Puškohled je odolný díky stupni ochrany IP67 (ochrana proti ponoření do vody, ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr) a duralovému tělu. Neunikne Vám jediný moment díky kombinaci dvou zabudovaných baterií s jednou výměnnou, které Vám poskytnou pozorování až na 11 hodin! Šetřit baterii můžete pomocí režimu spánku a máte případně i možnost připojení powerbanky.
Na zařízení poskytujeme záruku 3 roky a garanci zapůjčení náhradního přístroje v případě potřeby servisu.
Specifikace:
| Wi-Fi | Ano |
| Senzor | 640 × 512 px |
| Teplotní citlivost | < 20 mK |
| Rozlišení displeje | 1920 × 1080 px |
| Čočka | 50 mm |
| Detekce | 2600 m |
| Optické zvětšení | 3,3x |
| Digitální zoom | 8x |
| Zorné pole | 8,8° × 5,3° |
| Dioptrická korekce | ±5D |
| Možnost pořízení fotografie | Ano |
| Možnost pořízení videa | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Paměť | vestavěná, 64 GB |
| Provozní teplota | -30°C až 55°C |
| Baterie | 2x vestavěná, 1x výměnná 18650 |
| Výdrž baterie | 11 hod |
| Hmotnost | 950 g |
| Rozměry | 425 × 84 × 71 mm |
Obsah balení:
| Cena s DPH | 8 893,- Kč |
| Cena s DPH | 8 893,- Kč |
| Cena s DPH | 7 199,- Kč |
Nová Zeiss Victory V8 model 2023. S osmi-násobným zvětšením, průměrem tubusu 30mm a kombinaci s ASV LongRange věžičkou je určen pro všechny typy lovu. Základní specifikace Puškohled ZEISS VICTORY V8 4,8 – 35 X 60 S ASV Zeiss ...
Puškohled Swarovski Z8i s osimnásobným zoomem spolu s vynikající optikou zajistí, že budete dokonale vybaveni pro každou situaci při lovu. Puškohled má přitom tubus o pstandardním průměru 30mm. Puškohled Swarovski Z8i s ...
Nová vlajková loď v pozorovací technice nese jméno Telos. Přináší skvělý výkon, propracovaný design, bezdrátové nabíjení, upgradovatelné rozhraní a mnoho dalšího. Materiály a provedení jsou na špičkové úrovni Termovizní ...
Montáž INNOMOUNT ZERO s konstatním utahovacím momentem. Montáž je vždy utažena konstantním momentem a tím dojde k naprosto přesnému výstřelu. Základní specifikace Montáž ZERO na kulovnici Blaser INNOMOUNT Materiál - ocelové ...
6-ti násobný zoom předurčuje tento puškohled k všestrannému využití jak pro lov rychle se pohybující zvěř na krátké vzdálenosti, tak i na lov zvěře na velkou vzdálenost při maximálním zvětšení. MeoStar R2 2.5-15x56 RD PA s ...
Univerzální puškohled sa brilantním jasem pro šoulačku i střelbu na čekané Základní specifikace Puškohled Leica Fortis 6 2-12x50i, kríž L-4a Zvětšení: 2 – 12 x, zoom 6x Průměr předních čoček: 50 mm Oční reliéf ...
Nejlepší z nejlepších. Se zvětšením 45x a brilantní čistotou obrazu je určen pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Vybaven je novou osnovou LRR a Multi turret II s rozsahem korekce 400cm /100m Schmidt-Bender PM II High Power ...
Nová generace puškohledů Blaser B2 posunuje možnosti ještě dále. Pro novou generaci puškohledů B2 se Blaser rozhodl udělat zásadní koncepční změny konstrukce. B2 mají nyní šesti-násobný zoom pro pokrytí všech loveckých ...
Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm. Detailní popis produktu ...
Termovizní monokulár. Senzor: 384× 288 px, 17μm. Čočka: 35 mm. Citlivost termovizního senzoru: < 35 mK. Detekční vzdálenost: 1300 m. Detailní popis produktu Termovize řady Owl se skvělým poměrem cena/výkon jsou výbornou volbou i do ...