ermovizní puškohled. Termovizní senzor: 640 × 512 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 20 mK. Čočka: 50 mm. Detekční vzdálenost: 2600 m. Optické zvětšení: 3,3x. Digitální zoom: 8x. Displej: 1920 × 1080 px.

| Výrobce: | Hikmicro |
| Cena s DPH : | 89 900,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 3 687,45 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 3 047,48 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dnů |
Tradiční puškohled s nadupaným výkonem! Druhá generace modelové řady Stellar přináší model SQ50 2.0, do kterého byla vložena veškerá snaha posunout se dál a inovovat už to, co všichni dobře známe.
Nejvyšší rozlišení termovizního jádra 640 × 512 px s citlivostí teplotních rozdílů < 20 mK zaručí perfektně detailní obraz, v kterém přečtete srst i paroží.
Čočka s ohniskovou vzdáleností 50 mm zprostředkovává detekci puškohledu až na 2600 metrů.
Díky speciálnímu tvaru OLED displeje s rozlišením 1920 × 1080 px máte nyní větší obraz o zaoblené boční strany. Kombinace s funkcí Image Pro opět posune kvalitu obrazu o kus výš a zpříjemní Vám pozorování.

Pět profilů nástřelu s výběrem z deseti záměrných křížů a čtyř barev pro nastavení přesně podle Vašich představ. Naprostý komfort doplní i ovládání pomocí kolečka ve středu na vrchu puškohledu a tichá tlačítka, která Vám již nevyruší zvěř.
Se zabudovanou pamětí o kapacitě až 64 GB můžete pořizovat fotografie a videa i se zvukem. Velmi užitečnou funkcí puškohledu je také automatického nahrávání po výstřelu a možnost okamžitého zobrazení či odstranění zaznamenaných záběrů. Prostřednictvím výstupu USB-C můžete přístroj připojit k počítači.
Puškohled je odolný díky stupni ochrany IP67 (ochrana proti ponoření do vody, ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr) a duralovému tělu. Neunikne Vám jediný moment díky kombinaci dvou zabudovaných baterií s jednou výměnnou, které Vám poskytnou pozorování až na 11 hodin! Šetřit baterii můžete pomocí režimu spánku a máte případně i možnost připojení powerbanky.
Na zařízení poskytujeme záruku 3 roky a garanci zapůjčení náhradního přístroje v případě potřeby servisu.
Specifikace:
| Wi-Fi | Ano |
| Senzor | 640 × 512 px |
| Teplotní citlivost | < 20 mK |
| Rozlišení displeje | 1920 × 1080 px |
| Čočka | 50 mm |
| Detekce | 2600 m |
| Optické zvětšení | 3,3x |
| Digitální zoom | 8x |
| Zorné pole | 8,8° × 5,3° |
| Dioptrická korekce | ±5D |
| Možnost pořízení fotografie | Ano |
| Možnost pořízení videa | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Paměť | vestavěná, 64 GB |
| Provozní teplota | -30°C až 55°C |
| Baterie | 2x vestavěná, 1x výměnná 18650 |
| Výdrž baterie | 11 hod |
| Hmotnost | 950 g |
| Rozměry | 425 × 84 × 71 mm |
Obsah balení:
| Cena s DPH | 7 199,- Kč |
| Cena s DPH | 8 893,- Kč |
| Cena s DPH | 8 893,- Kč |
Termovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem. Termovizní senzor: 1280 × 1024 px, 12μm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Optický modul pro noční vidění: 3840 × 2160 px. Přísvit: 850 nm Detailní popis produktu ...
Termovizní zaměřovač s laserovým dálkoměrem. Senzor: 384 x 288 px, 12μm. Čočka: 20/60 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 20 mK. Detekční vzdálenost: 1000/3000 m Detailní popis produktu Vidar 2.0 nabízí intuitivní ovládání, ...
Nová generace Axionu 2 Pro .Vyznačuje se větší citlivostí. Má lepší display, delší detekční vzdálenost a větší zvětšení. Podrobný popis Citlivost senzoru NETD < 25 mK Axion 2 PRO PreviousNext Vylepšené algoritmy ...
ACE, vlajkovou loď termovizních puškohledů. Senzor 1290x1024. Vybavena novým senzorem 2. generace, integrovaným laserovým dálkoměrem a pokročilými systémy Reality+ a Vision+. Nabízí bezkonkurenční kvalitu obrazu a bezkonkurenční ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Podrobný popis Špičková tepelná citlivost Termovizní zaměřovač Thermion 2 XQ50 PRO ...
THUNDER TH35C 3.0 Termovizní předsádka. Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder 3.0! THUNDER TH35C 3.0 Termovizní předsádka Zažijte bezkonkurenční výkon a detaily s termovizní předsádkou Thunder ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Špičková tepelná citlivost Termovizní zaměřovač Thermion 2 XQ35 PRO ...
TTermovizní monokulár. Senzor: 640 × 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. AI a laserový dálkoměr. Optické zvětšení: 2,8x. Displej: AMOLED 1024 × 768 px Detailní popis ...
TTermovizní monokulár. Senzor: 640 × 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. AI a laserový dálkoměr. Optické zvětšení: 2,8x. Displej: AMOLED 1024 × 768 px Detailní popis ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Thermion 2 LRF XQ50 PRO PreviousNext První termovizní puškohled s klasickým designem a ...