ermovizní monokulár. Čočka 35 mm. Optické zvětšení: 1,82x. Digitální zvětšení až 8x.Celkové zvětšení: 14,56x. Detekce až 1800 m. Displej OLED 1024x768 px

| Výrobce: | Hikvision |
| Cena s DPH : | 54 399,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 231,30 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 844,05 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 |


Termovizní monokulár HIKMICRO Falcon FQ35 (HM-TS46-35XG/W-FQ35) je vybavena kvalitním jádrem o rozlišení 640×512 px 12µm (12 mikronová technologie) s citlivostí 20mK, ohniskovou vzdáleností čočky 35 mm a 8x digitálním zoomem. Hikmicro Falcon vám díky svému vysoce citlivému jádru poskytne naprosto jasný obraz i v naprosté tmě.
Hikmicro Falcon podporuje funkce hot track (sledování nejteplejšího bodu v obraze), poměrového dálkoměr a Wi-Fi. FQ35 umožňuje detekci až na 1800m a výdrž baterie je úctyhodných 5 hodin nepřetržitého provozu.
FQ35 je vybavena nejnovějšími metodami zpracování obrazu:
Automatické řízení citlivosti (AGC: Auto Gain Control): Technologie AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používají unikátní technologii tzv. adaptivního AGC, která je mnohem pokročilejší než běžné tzv. lineární AGC používané v termokamerách jiných výrobců.
Vlevo: klasická termovize. Vpravo: Termovize Hikmicro s AGC.

Digitální vylepšení detailů (Digital Detail Enhancement – DDE) Technologie DDE využívá pokročilé algoritmy, pomocí kterých vykresluje detaily ostřeji i tehdy, když se nacházejí v oblastech s nízkým kontrastem (teplé / studené objekty).
Vlevo: klasická termovize. Vpravo: Termovize Hikmicro s DDE.

Trojrozměrná digitální redukce šumu (3D Digital Noise Reduction – 3D DNR) Technologie 3D DNR velmi účinně odstraňuje zrnité nebo rozmazané části pozorované scény. Výsledný obraz je tak mnohem čistší než u přístrojů používajících tradiční dvourozměrnou redukci šumu (2D DNR).
Vlevo: klasická termovize. Vpravo: Termovize Hikmicro s 3D DNR


HIKMICRO má jako jeden z mála výrobců vlastní výrobu jádra o rozlišení 640x512, typu VOx a díky tomu jsou nejnovější termovize ve skvělém poměru cena/výkon. Čím nižší je hodnota NETD (20mk), tím lépe může senzor zaznamenávat malé teplotní rozdíly objektů s perfektním obrazem!
Vestavěný tepelný detektor s vysokou citlivostí 20mk poskytuje jasný obraz i v drsných podmínkách prostředí jako je tma, mlha, kouř, prach, déšť, sníh, lesní porost atd.
Specifikace:
| Rozlišení detektoru | 640×512 px, 12 µm, VOx |
| NETD (tepelná citlivost) | < 20 mk (při 25 °C, F#= 1,0) |
| Čočka | 35 mm |
| Zvětšení | 1,82 - 14,56x |
| Digitální zvětšení | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Zorné pole | 12,54°x10.05° |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Detekce | 1800 m |
| Displej | 0,4 palce, OLED, 1024x768px |
| Palety | Teplo jako Černá, Červená, Bíla, nebo Fusion |
| Detekce nejteplejšího bodu | ANO |
| Možnost Wi-Fi | ANO |
| Vestavěné uložiště | 64 GB |
| Možnost pořizování fotografií | ANO |
| Možnost videozáznamu | ANO |
| Dálkoměr | ANO, poměrový |
| Typ baterie | Lithiová baterie |
| Úsporný režim | ANO |
| Provozní doba akumulátoru | Až 5 hodin nepřetržitého provozu (bez funkce Wi-Fi) |
| Napájení | USB-C |
| Pracovní teplota | -30° C až 55° C (-22° F až 131° F) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Odolnost proti pádu | až 1,5 m |
| Rozměry (D x Š x H) | 187×58×65 mm |
| Hmotnost |
|
| Záruka | 3 roky |
*Detekce je závislá mj. na meteorologických podmínkách (sníh, déšť, mlha, okolní teplota apod.) Reálný výkon detekce může být jak vyšší, tak nižší.
Rozměry:

Obsah balení:

Lumi - Malý, ale nekompromisní. Jako univerzální produkt se LUMI pyšní digitální stabilizací obrazu, vodotěsností IP67, lehkým designem a funkcemi pro fotografování, natáčení videa a 32GB úložištěm. Detailní popis produktu ...
Nový Pulsar Thermion 2 PRO s okamžitým startem, velkokapacitní baterií a objektivem s F 1.0 Vás posune do nové dimenze nočního lovu Thermion 2 LRF XP50 PRO PreviousNext První termovizní puškohled s klasickým designem a vestavěným ...
Termovize Leica Calonox je první termovízí Leicy. Je stejně brilantní, jako vše, co od Leicy znáte. Je prostě jedinečná! Leica Sport Optics (Wetzlar) poprvé představuje termální zobrazovací zařízení speciálně pro myslivce: Leica ...
ACE, vlajkovou loď termovizních puškohledů. Senzor 1290x1024. Vybavena novým senzorem 2. generace, integrovaným laserovým dálkoměrem a pokročilými systémy Reality+ a Vision+. Nabízí bezkonkurenční kvalitu obrazu a bezkonkurenční ...
Termovizní monokulár. Čočka 50 mm. Optické zvětšení: 2,6x. Digitální zvětšení až 8x.Celkové zvětšení: 20,8x. Detekce až 2600 m. Displej OLED 1024x768 px. Detailní popis produktu Termovizní monokulár Hikmicro Falcon ...
Nová vlajková loď v pozorovací technice nese jméno Telos. Přináší skvělý výkon, propracovaný design, bezdrátové nabíjení, upgradovatelné rozhraní a mnoho dalšího. Materiály a provedení jsou na špičkové úrovni Termovizní ...
Termovizní puškohled. Navržen pro myslivce, kteří hledají jednoduchost, přehlednost a jistotu hned od prvního dne SÉRIE BOLT BOLT P25R je vybaven nově vyvinutým senzorem s citlivostí ≤20 mK NETD a vysokou obnovovací frekvencí 50 Hz, ...
Termovizní předsádka Pulsar Proton XQ30 je lehká a výkonná. Použitím předsádky Proton XQ30 je jednoduché a intuitivní nehledě na to na jaký denní puškohled je předsádka nasazena Termovizní monokulár PROTON XQ30 PreviousNext ...
Termovizní monokulár. Senzor: 384× 288 px, 17μm. Čočka: 35 mm. Citlivost termovizního senzoru: < 35 mK. Detekční vzdálenost: 1300 m. Detailní popis produktu Termovize řady Owl se skvělým poměrem cena/výkon jsou výbornou volbou i do ...
TTermovizní monokulár. Senzor: 640 × 512 px, 12μm. Čočka: 50 mm. Citlivost termovizního senzoru: ≤ 18 mK. Detekční vzdálenost: 2600 m. AI a laserový dálkoměr. Optické zvětšení: 2,8x. Displej: AMOLED 1024 × 768 px Detailní popis ...