Model 4-16x42AO byl navržen pro sportovní střelce, má regulovatelnou paralaxu a je velmi lehký.

| Výrobce: | Delta |
| Cena s DPH : | 7 720,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 317,43 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 262,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
Model 4-16x42AO byl navržen pro sportovní střelce, má regulovatelnou paralaxu a je velmi lehký. Významným rysem puškohledů řady Titanium je jejich výsoká mechanická odolnost a světelná optika. Plnění dusíkem a vodotěsná konstrukce chrání puškohled před vniknutím vody a před zamlžením zevnitř při náhlé změně teplotních podmínek.
Zaměrná osnova Duplex.
Veřime, že tento puškohled bude výborným doplňkem Vaší sportovní zbraně, který Vás nikdy nezklame svým výkonem.
Made in Japan
Technické údaje:
| Zvětšení: | 4-16x |
| Průměr objektivu: | 42 mm |
| Zorné pole ve 100m: | 8,7-2,3 m |
| Relativní světelnost: | 40 (20 od středu) |
| Typ kříže: | Duplex |
| Provozní teploty: | -20..+71 °C |
| Krok rektifikace: | 7 (1/4MOA) mm/100m |
| Max. energie: | 4 000 J |
| Materiál tubusu: | Aluminium -70%, Mosaz – 20%, Ocel – 10% |
| Průměr tubusu: | 25,4 mm |
| Nejkratší ostřící vzdálenost: | 8m |
| Regulovatelná paralaxa: | Ano |
| Plnění dusíkem: | Ano |
| Délka: | 356 mm |
| Rozsah horizontální rektifikace: | 40 (20 od středu)MOA |
| Hmotnost: | 0,46kg |
Kompaktní a lehký puškohled s širokým rozsahem zvětšení 3x až 9x a nabídkou křížů určených jak pro lovecké zbraně, tak i sportovní. Puškohled je vybaven osnovou s červeným bodem, je stavěn k použíti i na silné ráže s ...
Čistící sada pro zachování původních vlastností optiky Čistící spray Štěteček Čistící textílie Mokrý kapesníček 10 ks Baleno v textilní brašně
Naháňkový puškohled s největším zorným polem a brilantním jasem. Popis S Fortis 6 1 – 6 x 24 i, Leica kombinuje konzervativní design puškohledu s vysokým optickým a zobrazovacím výkonem. Nezvykle velká výstupní pupila a extremně ...
Nový Swarovski dS gen III je puškohled s dálkoměrem a automatickou korekcí záměrného bodu. Vše proběhne bleskově tak, aby šlo ihned střílet. Puškohled Swarovski dS Gen.III 4-24x50 P SR 4A-I BEZPEČNÝ. Přesný. SILNÝ. Nová třetí ...
Puškohled Swarovski Z6i 2,5-15x56 druhé generace e špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Základní specifikace Puškohled ...
Univerzální puškohled sa brilantním jasem pro šoulačku i střelbu na čekané Základní specifikace Puškohled Leica Fortis 6 2-12x50i, kríž L-4a Zvětšení: 2 – 12 x, zoom 6x Průměr předních čoček: 50 mm Oční reliéf ...
Puškohledy nové elitní řady Titanium jsou určené všem, kdo nepřipouští kompromisy. Velmi světelná optika s celkovým přenosem světla 92% Puškohledy nové elitní řady Titanium jsou určené všem, kdo nepřipouští kompromisy. Velmi ...
Puškohled pro střelbu na extrémní vzdálenosti Puškohled s neosvětlenou osnovou - Kahles K312 3-12x50 Horká novinka od renomovaného výrobce špičkové pozorovací optiky, rakouské firmy KAHLES.Puškohled je vybaven tubusem průmětu 30mm, ...
Nové puškohledy Conquest V6. Kvalita Zeiss v ceně Meopty Puškohledy Conquest V6 - velkorysý rozsah zvětšení 6x Záměrná osnova 60, průměr tubusu 30 mm se šínou i bez. Puškohledy řady Conquest mají prostup světla 92% a více. ...
Puškohled pro střelbu na extrémní vzdálenosti Puškohled s neosvětlenou osnovou - Kahles K1050 10-50x56 Puškohled pro přesnou střelbu na extrémní vzdálenosti. Velmi jemná osnova překrývá minimálně cíl. Paralaxa stavitelná od 8m ...