Delta Optical Titanium RF 2000 je kompaktní dálkoměr s laserovým měřením vzdálenosti.

| Výrobce: | Delta |
| Cena s DPH : | 7 250,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 297,37 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 245,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
Delta Optical Titanium RF 2000 je kompaktní dálkoměr s laserovým měřením vzdálenosti. Měření vzdálenosti je možné provádět jak pro stacionární, tak pro pohybující se objekt. Současně se vzdáleností se měři i úhlu převýšení cíle. Výsledky měření jsou přehledně zobrazené na obrazovce v okuláru, což zajišťuje komfortní používáni a nezakrývá cíl měření. Všechny čočky jsou pokryty vícevrstvými povlaky vysoké kvality a díky tomu přístroj má vysokou kvalitu obrazu a rychlé a přesně měření. V neposlední řadě uživatel ocení kapesní velikost a ergonomii dálkoměru, který dobře padne do ruky.
| Typ displeje: | LCD |
|---|---|
| Zorné pole: | 105 m/1000m |
| Dioptrická korekce: | +/- 3dioptrie |
| Provozní teploty: | -10... +50 °C |
| Voděodolnost: | IPX4 |
| Bezpečnostní třída dle IEC 60825-1:2007: | CLASS 1 |
| Rozměry: | 102x70x35mm |
| Vzdálenost měření: | 4,6 - 1830 m |
| Přesnost měření: | +/- 0,5 m |
| Zvětšení: | 6x |
| Průměr objektivu: | 23 mm |
| Zorný úhel: | 6° |
| Čas indikace: | 0,3 s |
| Napájení: | 3 (CR2) V |
| Hmotnost: | 0,190kg |
| Cena s DPH | 197 500,- Kč |
| Cena s DPH | 82 990,- Kč |
| Cena s DPH | 111 311,- Kč |
| Sleva | 8 % |
Nový dalekohled HELIA RF kombinuje brilantní optiku se spolehlivým měřením vzdálenosti (1 500 m) a zapůsobí díky snadnému ovládání a funkcím, jako je režim skenování a korekce úhlu. Lehká a ergonomická HELIA 42 RF perfektně ...
V nové generaci dalekohledů Leica Geovid R přepracovala Leica osvědčenou technologii a dokonale ji optimalizovala.Podařilo se vytvořit rodinu binokulárních dalekohledů pro všechny aplikace, která nabízí nejlepší optický výkon spolu ...
Picatinny lišta od NĚMECKÉHO výrobce ERA Recknagel pro všechny typy kulovnic Lišta picatinny pro všechny kulovnice. Nutno specifikovat zbraň. Materiál ocel nebo dural. Barva černá nebo stříbrná. Cena bude upřesněna dle typu lišty. ...
Nová generace dalekohledu Zeiss s extrémní dálkou měření. Perfektně padne do ruky a měří do 2300m Zeiss Victory RF 10x54 Dalekohled Zeiss Victory RF 10x54 s vestavěným dálkoměrem má velmi snadnou obsluhu. Ta je na principu „jednoho ...
Obraz v barvě. Puškohled rozpoznává vlastnosti trofeje hry a zvláštnosti chování v rozlišení Full HD a poskytuje lovci maximum možných informací, aby se mohl správně rozhodnout a vystřelit. Použití různých provozních režimů ...
Špičkové montáže od NĚMECKÉHO výrobce ERA Recknagel pro Picatinny/Weaver lištu s kroužky 30, 34 a 26mm Dvojdílná montáž Era Recknagel pro Picatinny lištu s kroužky 30, 34 nebo 26mm. Typ 57030-0500 - varianta s trojúhelníkovou ...
Puškohled pro lov za všech podmínek osvětlení s velkou rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku Puškohled Zeiss Victory HT 2,5-10x50. Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku.Již vás nebude tolik ...
Swarovski EL 10x42 WB Revoluční SWAROWSKI TECHNOLOGIE dává novému modelu EL 42 dříve nedosažitelnou úroveň kvality obrazu - dokonce i za špatných světelných podmínek. Revoluční SWAROWSKI TECHNOLOGIE od SWAROVSKI OPTIK dává novému ...
V nové generaci dalekohledů Leica Geovid R přepracovala Leica osvědčenou technologii a dokonale ji optimalizovala.Podařilo se vytvořit rodinu binokulárních dalekohledů pro všechny aplikace, která nabízí nejlepší optický výkon spolu ...
Nový Swarovski dS gen III je puškohled s dálkoměrem a automatickou korekcí záměrného bodu. Vše proběhne bleskově tak, aby šlo ihned střílet. Puškohled Swarovski dS Gen.III 4-24x50 P SR 4A-I BEZPEČNÝ. Přesný. SILNÝ. Nová třetí ...