Zeiss Victory SFnabízí brilantní optiku a bezkonkurenční širokoúhlé zorné pole. Zorné pole 120 m / 1000 m

| Výrobce: | Zeiss |
| Cena s DPH : | 65 680,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 700,66 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 2 231,95 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
| Magnification | 10 x |
| Effective Lens Diameter | 42 mm |
| Exit Pupil Diameter | 4.2 mm |
| Twilight Factors | 20.5 |
| Field of View at 1000m | 120 m |
| Apparent Field of View | 65 ° |
| Close Focus | 1.5 m |
| Diopter Adjustment Range | +4 | -4 dpt |
| Pupil Distance | 54 - 76 mm |
| Eye Relief | 18 mm |
| Lens Type | Ultra-FL-Type |
| PrismSystem | Schmidt-Pechan |
| Water Resistance | 400 mbar |
| LotuTec® | Yes |
| Nitrogen Filling | Yes |
| Functional Temperature in °C | -30 | +63 °C |
| Height | 173 mm |
| Width at an eye width of 65 mm |
125 mm |
| Weight in Use | 780 g |
|
|||||||
| Birdwatching | |||||||
| Hunting | |||||||
| Nature observation | |||||||
| Events | |||||||
| Travelling | |||||||
| Marine | |||||||
| Astronomy | |||||||
| Outdoor activities | |||||||
Zeiss Victory SFnabízí brilantní optiku a bezkonkurenční širokoúhlé zorné pole. Zorné pole 148 m / 1000 m Popis produktu Dalekohled Zeiss Victory SF 8x42 Nové modely v nejvyšší řadě Victory! Objevte znovu svět ptactva s Zeiss ...
Nový dalekohled HELIA RF kombinuje brilantní optiku se spolehlivým měřením vzdálenosti (1 500 m) a zapůsobí díky snadnému ovládání a funkcím, jako je režim skenování a korekce úhlu. Lehká a ergonomická HELIA 42 RF perfektně ...
Nová generace dalekohledu Geovid s extrémní dálkou měření. Perfektně padne do ruky a měří do 2900m „Geovid 3200.COM je nový standard: nejlepší, nejpřesnější, nejjednodušší na používání, nejkompaktnější a stylový ...
Špičkový lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených podmínek s kvalitou Blaser Dalekohled Blaser Primus 8x56 Dalekohled Blaser Primus 8x56 je prvotřídní dalekohled pro lov za šera a v noci. Dalekohledy Blaser Primus přinášejí ...
Kompaktní pozorovací dalekohled. Nové binokuláry Conquest byly vyvinuty pro intenzivní pozorování a náročné lovecké výzvy. Od nadháňky ve dne k lovu z posedu v noci. Nové binokuláry Conquest byly vyvinuty pro intenzivní pozorování ...
Kahles Helia poskytuje extrémně jasný pohled na sledovaný objekt od rozbřesku do soumraku. Přitom je velice kompaktní a lehký Novými modely KAHLES HELIA BINOCULARS - 8x42, 10x42 Kahles reaguje na vývoj optiky v novém tisíciletí a dále ...
Kompaktní pozorovací dalekohled. Nové binokuláry Conquest byly vyvinuty pro intenzivní pozorování a náročné lovecké výzvy. Od nadháňky ve dne k lovu z posedu v noci. Nové binokuláry Conquest byly vyvinuty pro intenzivní pozorování ...
V nové generaci dalekohledů Leica Geovid R přepracovala Leica osvědčenou technologii a dokonale ji optimalizovala.Podařilo se vytvořit rodinu binokulárních dalekohledů pro všechny aplikace, která nabízí nejlepší optický výkon spolu ...
Špičkový lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených podmínek s propustností světla více než 95% Popis produktu Dalekohled Zeiss Victory HT 10 x 54 Optické elementy ze skla Schott kvality HT, důrazně redukované ztráty při ...
Swarovski EL 10x42 WB Revoluční SWAROWSKI TECHNOLOGIE dává novému modelu EL 42 dříve nedosažitelnou úroveň kvality obrazu - dokonce i za špatných světelných podmínek. Revoluční SWAROWSKI TECHNOLOGIE od SWAROVSKI OPTIK dává novému ...