Špičkový lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených podmínek s propustností světla více než 95%
| Výrobce: | Zeiss |
| Cena s DPH : | 64 635,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 651,15 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 2 191,03 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | do 3 dnů |
| Magnification | 8 x |
| Effective Lens Diameter | 54 mm |
| Exit Pupil Diameter | 6.7 mm |
| Twilight Factors | 20.7 |
| Field of View at 1000m | 130 m |
| Apparent Field of View | 60 ° |
| Close Focus | 3.5 m |
| Diopter Adjustment Range | +3 | -3 dpt |
| Pupil Distance | 58 - 76 mm |
| Eye Relief | 16 mm |
| Lens Type | FL/HT |
| PrismSystem | Abbe-König |
| Water Resistance | 400 mbar |
| LotuTec® | Yes |
| Nitrogen Filling | Yes |
| Functional Temperature in °C | -30 | +63 °C |
| Height | 193 mm |
| Width at an eye width of 65 mm |
142 mm |
| Weight in Use | 1035 g |
|
|||||||
| Birdwatching | |||||||
| Hunting | |||||||
| Nature observation | |||||||
| Events | |||||||
| Travelling | |||||||
| Marine | |||||||
| Astronomy | |||||||
| Outdoor activities | |||||||
Leica Noctivid vám díky vynikající optické soustavě umožní vnímat obraz v plné hloubce. Spolu s propracovanou geometrií přístroje dostáváte do ruky dokonalý nástroj pro pobyt v přírodě. Pri vývoji nového modelu sa ...
Zeiss Victory SFnabízí brilantní optiku a bezkonkurenční širokoúhlé zorné pole. Zorné pole 120 m / 1000 m Popis produktu Dalekohled Zeiss Victory SF 10x42 Optické elementy ze skla Schott kvality HT, důrazně redukované ztráty při ...
Model Helia S 10x42 od firmy Kahles je všestranný s velmi atraktivním designem. Dalekohled je vybaven vysoce kvalitní optikou a ochrannými prvky. Model Helia S 10x42 od firmy Kahles je všestranný s velmi atraktivním designem. Dalekohled ...
Lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených světelných podmínek. Optické elementy ze skla Schott kvality HD = High Definition . . . ostrý, maximálně kontrastní obraz pozorovaného cíle s jedinečně věrnou barevností 5 čoček ...
V nové generaci dalekohledů Leica Geovid R přepracovala Leica osvědčenou technologii a dokonale ji optimalizovala.Podařilo se vytvořit rodinu binokulárních dalekohledů pro všechny aplikace, která nabízí nejlepší optický výkon spolu ...
Swarovski EL RANGE 10x42 (dalekohled s dálkoměrem) Popis produktu SWAROVSKI EL Range 10x42 TA - dalekohled s dálkoměrem Nová zaostřovací mechanika nabízí doostření již od 5 m a optimalizované vrstvy zaručují kontrast a maximální ...
Špičkový lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených podmínek s kvalitou Blaser Dalekohled Blaser Primus 8x56 Dalekohled Blaser Primus 8x56 je prvotřídní dalekohled pro lov za šera a v noci. Dalekohledy Blaser Primus přinášejí ...
Nová generace dalekohledu Geovid s extrémní dálkou měření. Perfektně padne do ruky a měří do 2900m „Geovid 3200.COM je nový standard: nejlepší, nejpřesnější, nejjednodušší na používání, nejkompaktnější a stylový ...
Za cenu standardního dalekohledu nabízí Leica vynikající dalekohled s dálkoměrem pro každodenní použití. Vynikající dalekohled Leica GEOVID 8x42 R určený pro pozorování cílů za všech typů světelných podmínek. Vhodná ...
Díky laserovému měření až do 2800 metrů * a vícenásobně potaženým objektivem ED vám nová řada X nabízí vynikající kvalitu obrazu a jistotu v každé situaci. Vhodný na lov nebo náročné horské túry. Díky laserovému ...