Špičkový lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených podmínek s propustností světla více než 95%
| Výrobce: | Zeiss |
| Cena s DPH : | 58 012,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 2 385,36 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 971,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 12 % |
| Původní cena s DPH: | 65 970,- Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
| Magnification | 10 x |
| Effective Lens Diameter | 54 mm |
| Exit Pupil Diameter | 5.4 mm |
| Twilight Factors | 23.2 |
| Field of View at 1000m | 110 m |
| Apparent Field of View | 63 ° |
| Close Focus | 3.5 m |
| Diopter Adjustment Range | +3 | -3 dpt |
| Pupil Distance | 58 - 76 mm |
| Eye Relief | 16 mm |
| Lens Type | FL/HT |
| PrismSystem | Abbe-König |
| Water Resistance | 400 mbar |
| LotuTec® | Yes |
| Nitrogen Filling | Yes |
| Functional Temperature in °C | -30 | +63 °C |
| Height | 193 mm |
| Width at an eye width of 65 mm |
142 mm |
| Weight in Use | 1050 g |
| Order Number | 525629 |
Zeiss Victory SFnabízí brilantní optiku a bezkonkurenční širokoúhlé zorné pole. Zorné pole 148 m / 1000 m Popis produktu Dalekohled Zeiss Victory SF 8x42 Nové modely v nejvyšší řadě Victory! Objevte znovu svět ptactva s Zeiss ...
Špičkový lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených podmínek s kvalitou Blaser Dalekohled Blaser Primus 8x42 Dalekohled Blaser Primus 8x42 je prvotřídní dalekohled pro lov za šera a v noci. Dalekohledy Blaser Primus přinášejí ...
Od nadháňky ve dne k lovu z posedu v noci. Nové binokuláry Conquest byly vyvinuty pro intenzivní pozorování a náročné lovecké výzvy. Od nadháňky ve dne k lovu z posedu v noci. Nové binokuláry Conquest byly vyvinuty pro intenzivní ...
Nová řada dalekohledů Meopta MeoStar B1Plusnabízí univerzální výkon v kompaktním a ergonomickém provedení. Špičkový optický systém v kombinaci s robustní mechanikou činí z tohoto dalekohledu jeden z nejvýkonnějších modelů na ...
Skvělý výkon vměstnaný do malého rozměru - to je Minox X-active se skvělým obrazem. Série MINOX X s aktivním zaměřením vás přiblíží k zvěři ve vašich honitbách – díky zvětšení 8x nebo 10x a zornému poli až 140 m. Tyto ...
Za cenu standardního dalekohledu nabízí Leica vynikající dalekohled s dálkoměrem pro každodenní použití. Vynikající dalekohled Leica GEOVID 10x42 R určený pro pozorování cílů za všech typů světelných podmínek. Vhodná ...
Kahles Helia poskytuje extrémně jasný pohled na sledovaný objekt od rozbřesku do soumraku. Přitom je velice kompaktní a lehký Novými modely KAHLES HELIA BINOCULARS - 8x42, 10x42 Kahles reaguje na vývoj optiky v novém tisíciletí a dále ...
Chytrý dalekohled SWAROVSKI AX VISIO s integrovanými aplikacemi umožňuje ještě bližší přístup k přírodě. Je vybaven mnoha užitečnými funkcemi a nejrůznějšími možnostmi identifikace, které kombinuje s vynikající optickou ...
Špičkový lovecký dalekohled pro pozorování za ztížených podmínek s propustností světla více než 95% Popis produktu Dalekohled Zeiss Victory HT 8 x 54 Optické elementy ze skla Schott kvality HT, důrazně redukované ztráty při ...
Nová generace dalekohledu Zeiss s extrémní dálkou měření. Perfektně padne do ruky a měří do 2300m Zeiss Victory RF 10x54 Dalekohled Zeiss Victory RF 10x54 s vestavěným dálkoměrem má velmi snadnou obsluhu. Ta je na principu „jednoho ...