CZK EUR
Změnit jazyk CZ Změnit jazyk EN
Počet položek: 0 0,- Kč

Termovize Pulsar Trail LRF XP50

Nejvýkonnější termovizní zaměřovač z řady Pulsar Trail s dálkoměrem a technologií 17mcm s brilantním obrazem

kliknutím zvětšíte
Termovize Pulsar Trail LRF XP50
Termovize Pulsar Trail LRF XP50 Termovize Pulsar Trail LRF XP50 Termovize Pulsar Trail LRF XP50 Blaser montáž Sauer 404 Sauer 404
ks
Doprava zdarma
Výrobce:Pulsar
Cena s DPH : 132 900,- Kč
Přepočteno s DPH:5 204,62 EUR
Přepočteno bez DPH:4 301,34 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:7

 

 

Vestavěný dálkoměr

Přesná střelba začíná změřením vzdálenosti cíle. Trail LRF má integrovaný dálkoměr s dosahem 1000m a přesností +-1m. Dálkoměr dělá z Trailu komplexní přístroj použitelný za jakýchkoliv podmínek. Pravděpodobnost dobrého zásahu (a tím zamezení poranění zvěře) se výrazně zvyšuje. Nemusíte složitě odhadovat, jak daleko že ten kňorek právě je. Stačí stiskonout tlačítko a vzdálenost se Vám ukáže na displayi.

(Trail) High resolution 640x480

VYSOKÉ ROZLIŠENÍ 640X480

Trail XP se může pochlubit nechlazenou mikro-bolometrickou matricí o rozměrech 640x480 pixelů (17 μm) pro vysoce detailní zobrazování.

(Trail) The best image definition

NEJLEPŠÍ KVALITA OBRAZU

Chladič, umístěný na těle zařízení, účinně zabraňuje nahromadění tepla ze snímače a dalších součástí, a zároveň významně snižuje citlivost na teplotu a zvuky, zejména mezi kalibracemi.

(Trail) Variable magnification

VARIABILNÍ ZVĚTŠENÍ

Modelové řady Trai mají variabilní zvětšení až 8x (v závislosti na modelu) a jsou vybaveny jak dvojitým krokem, tak plynulým stupňovitým zvětšením pro skutečně optimální přizpůsobení v zorném poli.

(Trail) High image frequency

VYSOKÁ OBNOVOVACÍ FREKVENCE

Vysoká obnovovací frekvence 50 Hz zajišťuje termoviznímu zaměřovači Pulsar Trail pohodlné sledování obrazu i při dynamickém a rychlém pohybu.

(Trail) Detection distance up to 1800 m

DETEKČNÍ VZDÁLENOST AŽ 1800M

V závislosti na modelu zaznamenávají termovizní zaměřovače Pulsar Trail detekci tepelných zdrojů ve vzdálenosti až 1800 metrů!

(Trail) High recoil resistance rating

VYSOKÁ ODOLNOST PROTI ZPĚTNÉMU RÁZU

Pulsar Trail má výjimečně vysokou odolnost proti nárazům a je schopen provozu na zbraních až do ráže .375.

(Trail) 3 Zeroing Profiles / 15 Distances

3 NULOVACÍ PROFILY / 15 PŘEDVOLENÝCH VZDÁLENOSTÍ

Uložte si tři profily nulování svých střelných zbraní nebo střeliva, včetně různých záměrných osnov, až na pět vzdáleností do paměti Pulsar Trailu. Podpora vynulování zvětšení zajišťuje precizní přesnost nulování.

(Trail) 10 Electronic reticles

10 VARIANT ZÁMĚRNÝCH KŘÍŽŮ

Pro rychlé zaměření cíle si vyberte z řady šablon, nastavení barev a jasu kříže.

(Trail) Picture-in-Picture mode

MÓD OBRAZ-V-OBRAZE

Obraz v obraze zlepšuje přesnost tím, že poskytuje zvětšený obraz v oblasti horní části displeje, který zabírá pouze 1/10 plochy zobrazení zorného pole.

(Trail) Built-in video recording

VESTAVĚNÝ VIDEOREKORDÉR

Pořizování statických snímků a videa je bezproblémové díky vestavěnému videorekordéru. Obrazový a videoobsah je uložen interně a může být snadno přenášen na PC / laptop prostřednictvím kabelového připojení nebo Wi-Fi.

(Trail) Mobile-friendly (iOS, Android) with remote control and live internet streaming

MOBILE-FRIENDLY (IOS, ANDROID) S OVLÁDÁNÍM PŘES MOBIL A STREAMINGEM V REÁLNÉM ČASE

Skvělou novinkou je možnost propojit vaše mobilní zařízení s platformami Android a iOS pomocí Wi-Fi zařízení a to pomocí bezplatné mobilní aplikace Stream Vision. Software Stream Vision připojuje zařízení k mobilní jednotce Android / iOS (smartphone nebo tablet), která umožňuje přijímat bezdrátově záznam v režimu v reálném čase prostřednictvím smartphonu a pro streamování snímků pořízených zařízením online na kanál Youtube.

(Trail) Built-in accelerometer / gyroscope

VESTAVĚNÝ AKCELEROMETR / GYROSKOP

Vestavěný akcelerometr / gyroskop zlepšuje přesnost tím, že přesně identifikuje úhly náměru větší než 5° se šipkou udávající směr a stupeň bočního naklonění. Zvýšené úhly jsou označeny dalšími šipkami. Navíc může být puškohled nastaven na automatické vypnutí při odpočinku v poloze bez střelby. Provoz zaměřovače může být deaktivován, je-li svislý úhel větší než 70° nebo horizontální úhel větší než 30°. Funkce akcelerometru může být dočasně deaktivována pro další používání v nadměrných úhlech.

(Trail) Quick-change B-Pack power units

RYCHLE ODNÍMATELNÝ NAPÁJECÍ ZDROJ B-PACK

Trail obsahuje progresivní autonomní napájecí zdroj B-Pack, který umožňuje rychllou výměnu a nové dobití. Základní akumulátoru IPS5 je dodáván s dobíjecí kapacitou 5,2 Ah, což postačí na 8 hodin nepřetržizého provozu. Volitelně jsou k dispozici i vysokokapacitní akumulátory IPS10.

(Trail) Stadiametric rangefinder

ODPOČTOVÝ DÁLKOMĚR

Na základě odhadnuté výšky pozorovaných objektů je statický metrický rozsah zaměřovací mřížky algoritmicky přepočítán a umožňuje tak rychle, snadno, spolehlivě a opakovaně měření přesných vzdáleností pozorovaných cílů.

(Trail) Fully waterproof

PLNĚ VODĚODOLNÝ

Ochrana proti vodě standardu IPX7 zajišťuje, že Pulsar Trail je perfektně připraven na vlhké prostředí. Je možné ho tak provozovat i při intenzivním dešti nebo sněžení. Zvládne i ponoření do 1m pod vodou po dobu až 30 minut. (IEC 60529).

(Trail) Wide range of operating temperatures

ŠIROKÝ ROZSAH PROVOZNÍCH TEPLOT

S mrazuvzdorným displejem AMOLED je Pulsar Trail navržen tak, aby poskytoval bezchybný výkon při extrémním teplotním rozsahu -25 °C ... + 50 °С.

(Trail) Fully-functional wireless control

PLNĚ OVLADATELNÝ POMOCÍ BEZDRÁTOVÉHO OVLADAČE

Ergonomické bezdrátové dálkové ovládání s kolébkovým kolečkem umožňuje celou řadu funkcí. Trail tak máte vždy takřka na dosah ruky.

(Trail) Display-off mode

DISPLAY-OFF MÓD

Během krátkých období nečinnosti lze pro lepší utajení vypnout displej přístroje a to bez přerušení dalších jeho provozních funkcí. Vypnutí displeje znamená mnohem rychlejší dobu restartu... když to nejvíce potřebujete.

(Trail) User-friendly interface

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ ROZHRANÍ

Pulsar Trail je navržen s ohledem na snadnou obsluhu. Zpětná vazba uživatelů vedla k nejpřívětivějšímu rozhraní, které je doplněné o snadno čitelný alfanumerický stavový řádek ve spodní části displeje. Interní položky MENU nabídky se také zobrazují na kontrastním podkladovém displeji, takže můžete sledovat vaše nastavení bez ztráty kontaktu s pozorovaným cílem.

(Trail) Updatable software

AKTUALIZOVATELNÝ SOFTWARE

Aplikace pro iOS a Android Stream Vision zajišťuje jak počáteční nastavení přístroje, tak jeho pozdější další oficiální aktualizace vydané společností PULSAR.


LOV


Trail ušetří Vám spoustu času a úsilí, a přinese z lovu opravdový zážitek. Ať už lovíte ve dne nebo v noci s Trailem budete mít úplný přehled o dění v okolí a vše pod kontrolou. Uvidíte přesně kde se zvěř skýva, ukáže Vám její chování o kterém jste ani netušili. Výborná kvalita obrazu Trail dává možnost vidět i ty nejmenší detaily.  Trail XP50
   

POZOROVÁNÍ


 Trail XP50 Pozorování přírody je s Trail velmi snadné. S příchodem noci život neusíná, jak by si mnozí mysleli, naopak se probouzí. Noční život v lese odhalí spoustu zajímavosti a přinese nezapomenutelné zážitky. Mnohá zvířat se stává aktivní právě v noci, vychází z ukrytu v hledání potravy nebo se páří. To je nejlepší čas pro pozorování s Trail.
   

WI-FI


Integrovaný Wi-Fi modul připojí Trail k libovolnému mobilní zařízení na platformě Android nebo iOS s instalovanou mobilní aplikaci Stream Vision. V kombinaci s smartphonem nebo tabletem Trail se stává mocným nástrojem, který může být použit pro celou řadu aplikací včetně dálkového pozorování, sledování objektů, nahrávání videa, sdílení dat, detekci pohybu, živé přenosy videa na YouTube a mnoho dalších.  Trail XP50
   

OVLÁDÁNÍ A BAREVNÉ REŽIMYTrail byl navržen s myšlenkou přinest co nejkomfortnějšího ovládaní. Ke splnění tohoto úkolu byla použita zkušenost a zpětná vazba uživatelů předchozích modelů zaměřovačů Pulsar. Výsledkem je nejlepší ergonomie ovládacích prvků zaměřovaču ke dnešnímu dni, nejvíce přívětivé rozhraní se snadno čitelnými ikonami, doplněné alfanumerickým stavovým řádkem v dolní části displeje. Položky a volby vnitřního menu jsou zobrazeny na kontrastním pozadí s přechodem mimo centrální oblast, takže uživatel může provadět změnu nastavení přístroje aniž by ztratil z dohledu cíl.
Přístroj zobrazuje obraz ve dvou základních variantách "Hot White" a "Hot Black" v nerušících černobílých odstínech.
"Hot White" "Hot Black"
 Trail XP50  Trail XP50
   

REŽIMY POZOROVÁNÍ


Trail je vybaven třemi režimy zpracování a zobrazení obrazu, optimalizovanými do různých pozorovacích podmínek. V lesích rozložení teploty se výrazně liší od teploty na horách nebo ve městě a nastavenívhodného režimu umožní optimálně přizpůsobit parametry přístroje k dosažení nejlepšího kvality obrazu. Může zvolit režim „Forest" v lese nebo reži „Rocks" na horách. Pro nejlepší detekcí a rozpoznaní cíle na dálku je připraven režim „Identification" (Identifikace).
"Forest" (Les) "Rocks" (Hory)
 Trail XP50  Trail XP50

"Identifikation" (Identifikace)
 
 Trail XP50  
   

REŽIM "OBRAZ V OBRAZE"


Režim zobrazení „Obraz v obraze" zlepšuje přesnost zaměření cíle tím, že zvětšený obraz záměrného kříže a cíle je zobrazen v horní části displeje. Tato oblast zabírá jen 1/10 zobrazovací plochy displeje a proto celé zorné pole zůstává prakticky využité pro větší rozhled.
   
 Trail XP50  Trail XP50

Možnost prodeje na Slovensko s odpočtem DPH. Podrobnosti Vám rádi sdělíme

 

Technická data

Microbolometer Nechlazený
Frekvence 50
Rozlišení 640x480
Spectral Sensitivity, µm 8 ... 14
Pixel Pitch, µm 17
Display AMOLED
Display rozlišení, pix. 640x480
Vestavěný videorekordér ano
USB, type microUSB
Operační mody 3
Integrovaný Wi-Fi modul ano
Oprava defektních pixelů ano
Optické charakteristiky
Zvětšení celkové, х 1,6-12,8
Digitální zoom, x 2x-8x
Objectiv F50/1.2
Zorné pole,°, horizontal * vertical 12,4x9,3
Horizontální zorné pole, m @100m 21,8
Oční Relief, mm 50
 
Dioptrická korekce, dptr. ± 4
Minimální pozorovací vzdálenost, m 5

Vzdálenost detekce, m (object high*width = 1,7*0,5m) 1800
Energie
Napětí, V 3.0 - 4.2
Typ baterie B-Pack (Li-ion)
Výdrž zdroje 8 hodin
 
Typ kříže Variable electronic reticles
Rozsah nastřelení,  1 click, mm/ 100m 20/20
Odolnost zpětnému rázu J 6000
Rozsah nastřelení- H/V, mm@100m 6800/ 6800
Montážní lišta  Weaver, Weaver Quick-release, CZ Quick-release
Physical & operational characteristics
Dálkové ovládání Ano
Operační teplota,°С - 25 … +50
Stupeň krytí (acc. to IEC 60529) IPX7
Voděodolný Ano
Rozměry, mm 292x72x76
Hmotnost(without batteries), kg 0.62

Související zboží - Termovize Pulsar Trail LRF XP50

 
Yukon Photon RT 6x50

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH18 590,-
Sleva4 %
 
Yukon Photon RT 6x50

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH17 589,-
Sleva9 %

Zboží ze stejné kategorie - Termovize Pulsar Trail LRF XP50

Termovize Pulsar Thermion XP50

Termovizní zaměřovač se vzhledem puškohledu? To již není nemožné. Pulsar Thermion má decentní lovecký vzhled a uvnitř je našlapaný špičkovou technologií. Uvedená cena je pouze orientačí, bude upřesněna při dodání na trh. ...

Dalekohled Swarovski EL RANGE 10x42 WB s dálkoměrem

Swarovski EL RANGE 10x42 (dalekohled s dálkoměrem) Swarovski EL RANGE 10x42 WB je špičkový dalekohled s vestavěným laserovým dálkoměrem k profesionálnímu použití, vhodný pro pozorování během dne, ale i za soumraku nebo za ...

Termovize Pulsar Trail XQ38

Termovizní zaměřovač Pulsar Trail nové generace přináší technologii 17mcm s brilantním obrazem Vysoké rozlišení 384x288 Trail XP využívá micro-bolometr 384x288px, at 17 µm. Využití spektra 17 µm mu dává větší citlivost a ...

Termovizní předsádka Pulsar Core FXQ38 BW

Termovizní předsádka Pulsar Core - Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachovaní bodu nastřelení při použití Core s denním zaměřovačem. Po nasazení Core, střelec nemusí provádět žádnou korekcí polohy ...

Dalekohled Meopta Meorange 10x42 HD

Navržen pro potřeby lovců v kopcovitém terénu a na rozlehlých místech, vhodných pro střelbu na velké vzdálenosti. MeoRange 10x42 HD Navržen pro potřeby lovců v kopcovitém terénu a na rozlehlých místech, vhodných pro střelbu na ...

Montáž pro Pulsar Trail, Digisight N770, N870, Apex na CZ550/CZ557

Montáž pro Pulsar Digisight N770, N870, Apex na CZ550/CZ557 Montáž pro Pulsar Digisight N770, N870, Apex na CZ550/CZ557 Montáž je určena k osazení přístrojů Pulsar na kulovnice CZ550/CZ557. Dá se využít pro Termovizní zaměřovač ...

Termokamera Pulsar Accolade XQ38

Termovizní binocular Pulsar Accolade XQ38 je průlomem v pozorovacích termovizích. Pulsar Accolade XP50 průlom v pozorovacích termovizích VLASTNOSTI Vysoké rozlišení Accolade XP s rozlišením 640 x 480 px se může skutečně pochlubit ...

Montáž Innomount Weaver pro Pulsar Trail, Digisight

Rychloupínací montáž Innomount pro Pulsar Trail, Digisight atd Montáž Innomount je rychloupínací montáž určená pro lovecké kulovnice CZ 550/537 Innomount má vlastní rychloupínací mechanismus, který umožňuje opětovné nasazení ...

Pulsar Core FXQ50 BW

Termovizní předsádka Pulsar Core - Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachovaní bodu nastřelení při použití Core s denním zaměřovačem. Po nasazení Core, střelec nemusí provádět žádnou korekcí polohy ...

Termokamera Pulsar Accolade LRF XQ38

Termovizní binocular Pulsar Accolade XQ38 je průlomem v pozorovacích termovizích. Pulsar Accolade XQ38 průlom v pozorovacích termovizích VLASTNOSTI Laserový dálkoměr Měření do vzdálenosti 1350m s přesností 1m Vysoké rozlišení ...

Váš dotaz Termovize Pulsar Trail LRF XP50

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známému

Vaše jméno
Váš email
Email vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
O nákupu
  • odkaz
Přejete si zasílat novinky mailem ?
Copyright © www.lovecka-optika.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.lovecka-optika.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace