CZK EUR
Změnit jazyk CZ Změnit jazyk EN
Počet položek: 0 0,- Kč

PULSAR DIGISIGHT LRF N970

Digitální přístroj Pulsar N970 je navržen pro noční lov. Má jasný obraz a dobré vykreslení objektu i při úplné tmě.Navíc má vestavěnu funkci měření vzdálenosti.

kliknutím zvětšíte
PULSAR DIGISIGHT LRF N970
PULSAR DIGISIGHT LRF N970 PULSAR DIGISIGHT LRF N970 PULSAR DIGISIGHT LRF N970
ks
Doprava zdarma
Výrobce:Pulsar
Cena s DPH : 43 800,- Kč
Přepočteno s DPH:1 702,29 EUR
Přepočteno bez DPH:1 406,85 EUR
DPH:21 %
Sleva celkem:2 %
Původní cena s DPH:44 600,- Kč
Dostupnost:14 dní

 

Model Digisight LRF N970 je dalším vylepšením osvědčených zaměřovačů Pulsar. Pulsar zapracoval jak na zlešení výkonových parametrů, tak i na pokročilých uživatelských funkcích (které už dříve byli vynikající :-)). Oceňuji zejména:

1. 4 barevná schémata kříže + 11 typů kříže

2. Nastavení intenzity svitu kříže

3. Auto kontrast. Významně ulehčuje práci při osvětlení blízkých překážek

4. Vynikající dálkoměr a automatické vypínání přístroje

5. Možnost nastavení profilů pro 3 zbraně. V každém profilu lze provést nastřelení až pro 5 vzdáleností. Je to velice užitečné při proměnných podmínkách lovu. Abych to vysvětli blíže, uvádím příklad.

Digisight budu používat pro kulovnici CZ550 pod profilem A, kulobrok  ZH324 pod profilem a kulovničku CZ527 pod profilem C. Zbraně mají různé ráže a používám je pro různé způsoby lovu. Pro všechny 3 zbraně provedu nastřelení, které uložím pod označením profilů A,B,C. Pod  profil A uložím CZ550, protože ji používám nejčastěji. Lovím s ní černou jak na újedi vzdálené 60m, tak i ve volném prostoru na polích u kukuřic. Provedu nastřelení na vzdálenosti 60m, 100m, 167m (ONV),250m a 300m. Na delší vzdálenost nenastřeluji, protže osvětlení zvěře při úplné tmě není dostatečné. Po nastřelení se zobrazí hodnoty seřazeny dle vzdálenosti od nejnižší. U základní vzdálenosti např (167m) se zobrazí nula, u ostatních se zobrazí počet kliků vzhledem k základní vzdálenosti.To samé udělám při nastřelení na další 2 zbraně. Uložím a jsem připraven na sezonu.   

Po obeznání jsem zjistil, že újeď navštěvuje černá. Rozhoduji se pro kulovnici CZ550. Nasazuji Digisight na weaver lištu a v menu volím profil zbraně A a vybírám vzdálenost nastřelení 60m (vzdálenost újedi od kazatelny). Na stavovém řádku displaye se objeví A60-číslo profilu a vzdálenost. Večer ještě za světla usedám na kazatelnu a čekám. Den přešel  v bezměsíčnou  noc. Pomocí termokamery Quantum sleduji újeď a 600m dlouhou louku. Zatím se nic nehýbePři dalším obhlížení si uvědomuji, že už odbyla půlnoc. Tma je, že není vidět dál než na konec hlavně. Ale Quantum mi ukazuje na hraně lesa alouky 8 světlých bodů. Divočáci. Vyšli ale jinde než jsem čekal. Jsou příliš daleko - Digisightem měřím vzdálenost - 480m. Velká bachyně a 7 selat. Odhaduji kolem 30kg.  Musím počkat, jestli nepřijdou blíž. V termokameře vidím, že tlupa vytahuje na louku a začíná buchtovat. Přitom se blíží směrem ke mě. Je to dobré. Připravuji pušku a odhaduji, že tak za 10 minut by mohli dojít až na újeď. Nastavuji digitální zvětšení na 2x (tím je celkové zvětšení -optické 3,5 x2= 7x). Divočáci už jsou na 350m a stále se přibližují. Pojednou se stáčí doprava a pomalu postupují k protějšímu lesu. Za chvíli mi zmizí. Měřím vzdálenost - 260m. Rozhoduji se pro střelbu. Pro ráži .308Win to není žádná vzdálenost. Třemi intuitivními kliky tlačítka měním nástřelnou vzdálenost na A250m. Přísvit rozsvěcuji na max výkon-IR3 a odtlačuji napínáček. Mířím na komoru a střílím. Zásah sedí přesně tam, kam jsem mířil...

 

V porovnání s pře Digitální zaměřovací dalekohled s vestavěným laserovým měřičem vzdálenosti. Zaměřovač snímá obraz pomocí CCD senzoru a zobrazuje pomoci displeje nejnovější technologii OLED.

 

Přístroj je vybaven řadou pokročilých funkci:

 

 DIGISIGHT Integrovaný laserový dálkoměr
Přesné stříleni vyžaduje znalost přesné vzdálenosti do cíle. Integrovaný laserový dálkoměr zaměřovače má dosah až 400m a umožňuje provádět jak jednotlivá měření, tak i nepřerušované měření vzdálenosti, a to s přesností ± 1 m.
 DIGISIGHT Variabilní zvětšení
Základní zvětšení 3.5x lze měnit až do zvětšení 14x. V závislostí na vybraném režimu, zvětšení zaměřovače lze měnit plynulé nebo krokově.
 DIGISIGHT Větší citlivost v noci
Použití nových elektronických komponent a pokročilého softwaru vedly k dvojnásobnému zvýšení citlivosti přístroje v noci, ve srovnání s předchozími modely Digisight.
 DIGISIGHT Větší zorné pole
Zaměřiovače 900. série se liší zvětšeným (v porovnání s předchozími modely) o 30% zorným polem.
 DIGISIGHT Volitelná záměrná osnova
Změrná osnova je elektronicky zobrazena na obrazovce kde se také zobrazuje i cílový obraz. Vnitřní paměť Digisight obsahuje 13 typu záměrných osnov různých tvarů pro různé aplikace ( MilDot, pro kuše, klasické T atd.) Kromě přepínaní barvy samotné osnovy - bílá/černá u puškohledu lze volit i barvu centrálního bodu - červený/zelený a také nastavovat její jas
 DIGISIGHT Tři uživatelské profily nastřelení
Digisight N970 má možnost uložení do pamětí pamětí přístroje třech uživatelských profilů nastřelení (pro tři různé zbraně nebo typ munice), přičemž ke každému profilu můžete zvolit svůj typ změrného kříže. Navíc, pro každý z profilu, je možné provést nastřelení na pět libovolné vzdálenosti.
 DIGISIGHT Funkce Freeze
Standardní nastřelení Digisight se provádí „nastřelením na jeden zásah", která u modelu Digisight LRF je doplněná další praktickou funkci "Freeze". Po provedení kontrolního výstřelu střelec míří na střed terče a ukládá do paměti přístroje obrázek terče s bodem zásahu. V dalším kroku vyvolává náhled uloženého obrázku a provádí korekci polohy záměrné osnovy nastavením jejího středu na bod zásahu.
 DIGISIGHT THD & AoE
V závislosti na místním terénu nebo při měření z kazatelen se doporučuje používat měření v režimu THD, kdy s ohledem na úhel polohy střelce vůči cíle (jeho hodnota je zobrazen na displeji) dálkoměr vypočítá skutečnou vodorovnou vzdálenost k objektu.
 DIGISIGHT Úhel sklonu
Dalekohled zajišťuje hlídáni své polohy náklonu. Pokud je o úhel náklonu v horizontální ose větší než 5 stupňů na displeji se objeví výstražné znamení - šipky s uvedením směru a úrovně sklonu. Čím více řádků bude ve šipce, tím větší je úhel bočního sklonu.
 DIGISIGHT Vestavěný neviditelný IR přisvít
Zaměřovače Digisight N970 jsou vybaven vestavěným infračerveným laserovým přísvitem s třístupňovou regulací výkonu. Laserové záření splňuje bezpečnostní podmínku Class 1, a pracuje v neviditelné pro zvěř vzdálené infračervené oblasti spektra (915 nm).
 DIGISIGHT
Neomezení ke světelným podmínkám
Digitální přístroje mohou být bez obav před zničením nebo omezením doby životností použity za denního světla.

 DIGISIGHT
Vysoká odolnost na zpětný ráz
Konstrukce zaměřovačů Digisight má vysokou odolnost proti zpětnému rázu, a umožňuje jejích bezproblémové použity s ráži 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375. atd., nebo s pneumatickou zbrani, kuší a pod.
 DIGISIGHT
Velká vzdálenost detekce
Digisight poskytuje velkou vzdalenost detekce cíle. Například prase divoké - "kanec" může být objeven na vzdálenost více než půl kilometru.
 Forward DN55 Široký rozsah provozních teplot
Díky použíti mrazuvzdorného OLED displeje puškohled je schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování cíle v rychlém pohybu.
 DIGISIGHT Velký oční reliéf
Zaměřovač poskytuje bezpečný a komfortní odstup oka pozorovatele ve vzdáleností 67 mm od okuláru přístroje - což je jeden z nejlepších parametrů ve své třídě. Okulár je navíc vybaven měkkou gumovou očnici.
 DIGISIGHT Úspora energie
Při zachování puškohledu v poloze se sklonem více než 70° vertikálně a 30° horizontálně po dobu více než 10 vteřín dojde k automatickému vypnutí napájeni. Pokud neprovádíte natáčení videa nebo pozorování na externím displeji můžete výrazně prodloužit životnost baterií odpojením video výstupu. Obě tyto funkce lze aktivovat v menu puškohledu.
 DIGISIGHT Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečení.
 DIGISIGHT
Montáž
Montážní otvory v základně puškohledu umožňují jeho montáž v různých polohách. Tato volba pomáhá uživateli zajistit vhodné umístěni optického zaměřovače před okem a závisí na typu zbraně, fyziologických údajů střelce, atd.
 DIGISIGHT
Komfortní zobrazení informaci
Údaje o nestavení a stavu přístroje jsou zobrazeny jako písmenka, číselné znaky a barevné ikony ve speciálním informačním řádku, který se nachází vždy v zorném poli ve spodní části displeje a nezasahuje do pozorovaného obrazu.
 DIGISIGHT Bezdrátové dálkové ovládání
Dálkové ovládání umožňuje základní funkce přístroje aniž by se museli použit standardní ovládací prvky. Ovládaní je bezdrátové.
 DIGISIGHT Komfortní zobrazení informaci
Z konstrukce přístroje byli zcela vyloučena malá, nekomfortní tlačítka na ovládání, a teď ovládání se provádí hlavním vypínačem, enkodérem s funkcí potvrzovacího tlačítka, a pouze dvěma velkými tlačítky, z nichž jedno je programovatelné.
 DIGISIGHT Video výstup
Digisight je vybaven VIDEO OUT, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.
 DIGISIGHT Různé varianty nastavení obrazu
Rychlá změna nastavení - Kontrastu a funkce SumLight umožňují okamžitě výrazně zvýšit kontrast obrazu nebo aktivovat režim zvýšení citlivosti snímače. Kromě toho existují režimy "jemného" nastavení jasu a kontrastu obrazu.

 

Maximalní zvětšení: 14x
Oční reliéf: 67mm
Světelnost: f/1.0
Provozní teploty: -25 °C..+50 °C
Max. energie: 6 000 J
Typ videosignálu na výstupu: analogový PAL
Provozní doba: 4 bez IR , 2.5 - 3 s IR hod.
Vlnová délka IR: 915 nm
Senzor: typ CCD, rozlíšení 752x582
Vzdálenost měření: 400 m
Přesnost měření: 1 m
Citlivost: 0.000015 (1.5x10^-5) mV @ 780nm; 0.000055mV (5.5x10^-5) @ 915nm
Typ displeje: typ OLED, rozlíšení 640x480
Vzdálenost detekce: 500 (výška objektu 1,7m)m
Vzdálenost rozpoznávaní: 300m
Zvětšení: 3.5x .. 14xx
Průměr objektivu: 50 mm
Zorný úhel:
Nejkratší ostřící vzdálenost: 5,5m
Dioptrická korekce: -4..+4dioptrie
Napájení: 4 ÷ 6.3 (4xAA), ext. DC 9 ÷ 15 V
Rozměry: 340x112x94mm
Hmotnost: 1kg

 

 

Obsah balení

      Digitální přístroj

      Dálkové ovládání

      Montážní sada

      Čistící sada

      Ochranná brašna s popruhem a polstrováním

      Uživatelský návod v českém jazyce

      Návod v AJ.

 

Užitečné odkazy:

 

 

           

 

 

Související zboží - PULSAR DIGISIGHT LRF N970

  
Pulsar Apex XD75-předváděcí

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH85 000,-
   
Termovize Pulsar Trail XP50

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH125 900,-
Montáž picatinny prodloužená ZKK 601

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH2 500,-

Zboží ze stejné kategorie - PULSAR DIGISIGHT LRF N970

Montáž Innomount CZ550 pro Pulsar Trail, Digisight

Rychloupínací montáž Innomount pro Pulsar Trail, Digisight atd Montáž Innomount je rychloupínací montáž určená pro lovecké kulovnice CZ 550/537 Innomount má vlastní rychloupínací mechanismus, který umožňuje opětovné nasazení ...

Leica Monovid 8x20

Velice výkonný a přitom malý pozorovací monokulár. Díky rozměrům vhodný dp lesa i pro out-door aktivity. LEICA MONOVID 8×20 Elegantní tvar, pozoruhodný optický výkon Kompaktní monokulár leica ohromí svými malými rozměry. Přitom ...

Dalekohled Swarovski EL RANGE 8x42 s dálkoměrem

Swarovski EL RANGE 8x42 WB(dalekohled s dálkoměrem) Dalekohled Swarovski EL RANGE 8x42 - universální dalekohled s vestavěným laserovým dálkoměrem k profesionálnímu použití, vhodný pro pozorování během dne, ale i za soumraku nebo za ...

Noční vidění Pulsar Challenger G2+ 2x42A

Challenger G2+ je pozorovací multifunkční přístroj pro noční vidění se zesilovačem jasu obrazu generace 2+. Challenger G2+ je pozorovací přístroj pro noční vidění se zesilovačem jasu obrazu generace 2+. Přístroj je určen k ...

Leica Geovid 8x56 HD-B 3000

Nová generace dalekohledu Geovid s extrémní dálkou měření. Perfektně padne do ruky a měří do 2700m Nová generace bestselleru Leica - Geovid nese označení 3000 na konci názvu. Označuje vzdálenost, na kterou lze měřit ( v yardech). ...

Spektiv Swarovski BTX 30x85

Teleskop Swarovski BTX BTX, který spojuje výhody teleskopu a dalekohledu, je jediným modulem okuláru svého druhu na světě. Systém dalekohledu vám umožňuje přirozeným způsobem pozorovat prostředí pomocí obou očí a nabízí ...

ERA Recknagel distanční podložky 0,1mm

Špičkové montáže od NĚMECKÉHO výrobce ERA Recknagel pro Picatinny/Weaver lištu s kroužky 30, 34 a 26mm Dvojdílná montáž Era Recknagel pro Picatinny lištu s kroužky 30, 34 nebo 26mm. Typ 57030-0501 - konkrétní typ je nutné ...

Montáž Innomount

Rychloupínací montáž Innomount Montáž Innomount je rychloupínací montáž určená pro lovecké kulovnice Blaser, Sauer, Merkel a další se shienou 14/15mm Innomount má vlastní rychloupínací mechanismus, který umožňuje opětovné ...

Dálkoměrem Carl Zeiss Victory 8x26 T*PRF

spojení tří funkcí v jednom produktu * dalekohled kvality Zeiss Victory FL, měření vzdálenosti 10-1200 m s přesností +/- 0,5% a balistický informační systém, pro určení korektury záměrného bodu aserový dálkoměr kombinovaný s ...

Montáž ERA Recknagel po picatinny/Weaver lištu

Špičkové montáže od NĚMECKÉHO výrobce ERA Recknagel pro Picatinny/Weaver lištu s kroužky 30, 34 a 26mm Dvojdílná montáž Era Recknagel pro Picatinny lištu s kroužky 30, 34 nebo 26mm. Typ 57030-0501 - konkrétní typ je nutné ...

Váš dotaz PULSAR DIGISIGHT LRF N970

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známému

Vaše jméno
Váš email
Email vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
O nákupu
  • odkaz
Přejete si zasílat novinky mailem ?
Copyright © www.lovecka-optika.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.lovecka-optika.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace