Nová generace puškohledů Blaser B2 posunuje možnosti ještě dále.

| Výrobce: | Blaser |
| Cena s DPH : | 43 615,- Kč |
| Přepočteno s DPH: | 1 788,97 EUR |
| Přepočteno bez DPH: | 1 478,48 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
B2 mají nyní šesti-násobný zoom pro pokrytí všech loveckých potřeb pouze jedním puškohledem. Puškohohledy Blaser B2 mají kříž ve 2. ohniskové rovině. Tj kříž se nemění a zůstává stejný pro celý rozsah zvětšení. Změny doznal i průměr tubusu, který je nyní 30mm. Díky tomu může být celá konstrukce kompaktnější a tím pádem menší, což je nezanedbatelný parametr při lovu, kde je každé deko znát.
Kříž:
iC - Ilumination control
Tubus
Paralaxa
Ovládací prvky
Balistická věžička QDC+
| model | B2 2 - 12 x 50 iC |
| zvětšení | 2 - 12 x |
| účinný průměr objektivu | 19,6 - 50 mm |
| výstupní pupila | 9,8 - 4,2 mm |
| zorné pole/100 m | 20 - 3,3 m |
| vyrovnání dioptrií | -3/+2 |
| rozsah korekce výška/strana | +-125/+-125cm |
| paralaxa | 100 m fix |
| délka (mm)/váha (g) | 330/760 |
| Cena s DPH | 1 080,- Kč |
Puškohled Swarovski Z6i 1-6x24 druhé generace je špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Z6(i) 1-6x24 - Specialista na lov ...
Puškohled Swarovski Z6i 2,5-15x56 druhé generace e špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. LEGENDA POKRAČUJE. PUŠKOHLEDY ...
střelci na velké vzdálenosti se mohou spolehnout na nekompromisní technologii nového modelu Leica PRS 5-30 x 56i. Jeho velkorysý rozsah zvětšení a křišťálově čistá optika zaručují jasné vidění cíle. Přesný puškohled pro ...
ZC420 je puškohled rakouské firmy Zero compromise optic. Puškohled má jednu z nejlepších optik na světě a je oceňován špičkovými střelci po celém světě ZC420 je puškohled rakouské firmy Zero compromise optic. Puškohled má jednu ...
Puškohled Swarovski Z6i 1-6x24 druhé generace je špičkový puškohled, s výbornou světelností, který lze využít především ke střelbě na vzdálené cíle a to i za špatných světelných podmínek. Z6(i) 1-6x24 - Specialista na lov ...
Exos - puškohled od prémiové německé značky se špičkovým sklem, výbornou mechanikou a navíc za dobré peníze Schmidt-Bender Exos 1-8x24 TMR Naháňkový Exos TMR s rozsahem zvětšení 1-8x umožňuje zamířit na rychle se pohybující ...
Špičkový puškohled 5-25x56 -nový model pro nejnáročnější střelce, který obstojí ve všech podmínkách. Nová moderní osnova Grid Schmidt-Bender 5-25x56 PM II LP DTII+MTC/STII ZC NG je špičkový puškohled s brilantní optikou a ...
6-ti násobný zoom předurčuje tento puškohled k všestrannému využití jak pro lov rychle se pohybující zvěř na krátké vzdálenosti, tak i na lov zvěře na velkou vzdálenost při maximálním zvětšení. MeoStar R2 2.5-15x56 RD ...
6-ti násobný zoom předurčuje tento puškohled k všestrannému využití. Okamžité zamíření, vysoká rychlost a přesnost střelce. Okamžité zamíření, vysoká rychlost a přesnost střelce. Puškohled Meostar R2 1-6x24 RD je zástupcem ...
Meopta ZD 6-24x56. Nejvýkonnější puškohled pro špičkové odstřelovače je navržen pro střelbu na dlouhou vzdálenost a osvětlený záměrný obrazec MilDot 2 s dálkoměrnou stupnicí slouží k přesnému odhadu vzdálenosti cíle. ...